Jysk - vrátenie tovaru pri platbe kartou

8. dec 2023

Ahojte, dnes som kúpila a o pár hodín aj vrátila vec v Jisk-u. Platila som kartou, tiež pri vrátení som priložila kartu a peniaze mi malo vrátiť. Ale teraz pozerám, že platba sa mi nevrátila. Je ok, ak som neobdržala peniaze hneď? Alebo tam mam volať? Alebo to zvykne potrvat? Účet mám v tatra banke.

viky173
8. dec 2023

trva to niekoľko dní, pokým sa Ti to vráti ako storno pôvodnej platby

autor
8. dec 2023

@viky173 jaaj, prvýkrát mi takto vrátili platbu, tak som nevedela, ako to funguje. Ďakujem pekne za odpoveď.

hipuska
8. dec 2023

Ktovie, ci im tvoja platba uz vobec nabehla. Mne ju niekedy hodi do blokovanych platieb

luliu
8. dec 2023

Trvá to aj týždeň 😉

luliu
8. dec 2023

@hipuska platila kartou v obchode takže to určite nie je blokovaná platba

hipuska
8. dec 2023

@luliu no, mne to casto dava. Napriklad platim cez den a vecer v apke mi to svieti ako blokovana platba

luliu
8. dec 2023

@hipuska ja mám tatru ako autorka a tam nie sú blokovane platby, všetko stiahne hned

tradaaa
8. dec 2023

Treba si odložiť doklad a ak nenabehne do týždňa platba, ísť reklamovať. Doklad ti dali dúfam - myslím teraz pri vrátení

autor
8. dec 2023

Áno, doklady mam, tak teda počkám pár dní a ak peniaze nenabehnu na účet, budem to riešiť. Len som nevedela, či náhodou nedošlo k chybe, že hneď ich nemám na účte. Ďakujem pekne, dievčatá 😊

simsalabim
9. dec 2023

Mne sa casto stane (v Mbank), ze vo vypise transkcii platbu mam, ale je na nej zamok a platba este realne nie je pripisana. Ked ju pripisu, vtedy ten zamok zmizne. Trva to par dni.