Kam zmizela Madeleine McCann?

24. feb 2023

Ahojte neviete kde sa da pozriet s českými/slovenskými titulkami? Vsade vidim iba po anglicky. Chcem si to pozriet lebo ma zaujima ako to vlastne bolo 🙂 ďakujem.

kikaaa444
26. feb 2023

Ja by som tiež bola v tom že to boli rodičia ale nejde mk do hlavy jedna vec že kde proste dali to telo a ešte v neznámom prostredí .. nepochopím to . Plus navyše prečo neboli officialne obvinený ?

majka176
26. feb 2023

@kiki68 veď jasné, ja sa rodičov nezastavam, ja by som teda určite nenechala takto deti samé spať a potom išla spokojné do baru ... to určite nie, tento prístup mi príde dosť ľahostajný ... no je tam veľa nejasností, mohlo sa stať čokoľvek...

majka176
26. feb 2023

@kikaaa444 No ja som si pozrela ten krimi príbeh, a mne vychádza z toho, že to telo mohli mať aj v kufri toho auta a potom ho niekam odviezli, inak si to tiež neviem vysvetliť 🤔

rebellefleur
26. feb 2023

@heln hej to je prve, co by kazdy normalny rodic spravil, keby mu zmizne dieta, ze vypere plysaka s najsilnejsou pachovou stopou a maze zaznamy telefonatov 😁🙈🙈🙈 cele zle proste a nechapem, ze ked uz ti dvaja nehniju v base, ze este im boli ponechane dvojicky. Neuveritelne pre mna

cucica
26. feb 2023

A na Netflixe bolo aj spomenute, ze bolo vsetkym zvlastne, pokym bol humbuk okolo hladania a uz tam bola policia, sum, svetlo, zvysne 2 deti vkuse dalej tvrdo spali...

rebellefleur
26. feb 2023

@cucica jasne, ze spali,lebo im dali nieco, po com deti dobre spia. Aj tu na mk sa svojho casu rozoberalo, od akeho sirupu/kvapiek deti spia jak "zabite". Obzvlast ked uz noc predtym sa mala zobudila,plakala a hladala rodicov.. urcite im dali nieco na spanok a bohuzial pri malej to skoncilo tragicky

babyjune
26. feb 2023

@kikaaa444 boli oficiálne vyhlásení za podozrivych, ale potom boli oslobodeni, kedze sa nenasli ziadne vierohodne dokazy. A matka tusim aj odmietla vypovedať potom, ako ich vyhlásili za podozrivých.

cucica
26. feb 2023

@rebellefleur ano, presne to som myslela. To je ale velmi sebecke, ak to bolo skutocne tak, ze nadopovali deti, aby mali vecer klud s priatelmi.

rebellefleur
26. feb 2023

@cucica tak si vezmi, ze sedis s priatelmi vecer v bare a vsetci nechaju na apartmanoch spiacie deti, pricom madelaine bola zo vsetkych tych deti najstarsia..Podla mna, pre normalneho rodica nepredstavitelne. Na druhy den sa ta dieta pyta, kde si bola,lebo sa s bratom zobudili a plakali za tebou (toto potvrdil iny navstevnik,co byval nad nimi, ze deti plakali) a co by si spravila dalsi vecer? Zasa sla do baru so znamymi? Samozrejme, ze nie. Oni si v pohode sli, lebo detom pre istotu drbli daco na spanie,aby sa tentokrat urcite nezobudili, preto tie mladsie dvojicky spali jak zabite ked vypukol ten humbuk a madelaine? Vravim, podla mna sa nadopovana zobudila, zakopla a spadla tak nestastne, ze jej uz pomoci nebolo

majka176
26. feb 2023

@rebellefleur alebo sa už nezobudila vôbec ... 😢

rebellefleur
26. feb 2023

@majka176 boli tam dva psy, jeden trenovany na hladanie mrtvych a druhy trenovany na hladanie krvi. Ak by sa vobec neprebrala (obaja su dr,takze verim, ze vedeli kolko toho jej maju dat), pes trenovany na vystopovanie krvi, by sa neozval. Ale v apartmane sa ozvali obaja psy, obaja tusim ak si to dobre pamatam,pri tom jej plysaku a niekde za gaucom. Verim tomu, ze to nespravili zamerne, ze to bola kvazi nestastna zhoda nahod, ale vinni su.

majka176
26. feb 2023

@rebellefleur aha, to som nepostrehla, že cítili aj krv ... už asi chápem, prečo mama vyprala toho plyšáka - zrejme bol od krvi uff😯

darius_a
26. feb 2023

Ty kokos.
Som ani nevedela ze zo je také zamotane.
Ak sa ozaj dievča zobudilo, tak krkavci rodicia dali asi 2nasobnu dávku sak pre istotu a drb, dieťatko predávkovane.
Omamene odpadlo.
Zaujímavé vecu

magduska2
26. feb 2023

Ahojte baby,pridam sa aj ...nakolko ma tento případ oslovil a už ho sledujem aj ja..momentalne mam pozrety dokument na Netflix a teda je to fakt cele divné,zamotané....uznávám prezumpciu neviny ale!Aj mne sa natísa skôr myšlenka a pravdepodobnost, že to boli rodičia .Vela vela nasvědčuje skôr ich vinu ako nevinnu.
Myslím si,ze ako ste tu uz spomínali..zřejmě dieta"predávkovali" a jednoducho zrejme nešťastnou náhodou umrela...podla mna ju matka tisla v náručí, preto tie pachové stopy mrtveho na jej oblečení. Plyšáka inak podla mna,stále toho jedného konkrétneho 🤔 nosila záměrně.. lebo si bola vedomá stop na ňom. A ked ho mala stále pri sebe nikoho nenapadlo skôr ho skúmat,rovnako tak "ničila"svojim "pachom"pôvodné pachové stopy.
V niektorom tom videu bolo spomínané,ze ked sa vracali domov ,a on vystupil z letadla s chlapcom na rukách..uz neviem kto...ho identifikoval, ze to bol ten muž čo niesol dieta aj v ten večer.
Myslim ze pachové stopy boli citit na "pravděpodobných"miestach(za gaučom,v skrini)...kde podla mna prvotne asi dieta v šoku skovali a drželi.
Než ju v inkriminivaný večer otec odniesol.
Podla mna asi v druhej časti alebo 3 uz neviem...volala sa "pakt mlčanlivosti" ostatní kamarádi si boli tiez vědomí pruseru ..lebo podla mna dopovali deti vsetci, pričom značne popíjali alkohol,on bol vplyvný lekár-ktovie či sa im nevyhrážal.
Myslím,že celé to bolo zinscenované ...
mna například zarazilo ked matka zistila, že dieta chýba...utekala za nimi a kričala...nikde sa neopisuje co ostatne děti?!Ona nemala potrebu skontrolovat ich? No ja neviem ci by som vybehla a tie děti tam nechala 🤔 rovnako ako marenie dôkazov...ked do izby vlastne chodili sem a tam? Ved logicky na miesto činu zbytočne nič nechytám, nechodím...
celé zle

heln
26. feb 2023

aj "opravdovezlociny" natocili o tom podcast, podla nich to zase nevyzera na rodicov, kedze sa vlastne nenasli ziadne dokazy, aj ked ich spravanie bolo divne.
ale mrazi ma z toho, vysetrovanie zmiznutia Maddie odkrylo niekolko veci:
- mnozstvo pedofilov, ktori zili v tej oblasti, existenciu dark webu pre pedofilov...
- skutocnost ze v tej dobe, ked zmizla Maddie, bolo nezvestnych asi 2000 deti v tej oblasti,
- aj v tej oblasti tam vtedy prekvital obchod s bielym masom.

simona20201309
26. feb 2023

@heln prečo sa o tom viac nehovorilo? Možno by boli rodicia ostrazitejsi. Prečo by vzali len dievcatko, a nie aj tie dvojičky?
Ja som ani nemohla dopozerať tie dokumenty....tiež ma z toho mrazi... dnes asi ani nezaspím. Zaujímal by ma ten druhy dokument, ktorý nenasvedčuje na rodičov, pretože zatiaľ by som dala ruku do ohňa za to, že to boli oni.

bluka2
27. feb 2023

Aj ked su ti rodicia riadne divni, nezabudnite na to, ze oni mali rezervaciu stola napisanu na kazdy vecer v tej istej restauracii v nejakej rezervacnej knihe niekde na stole dostupnej kazdemu s poznamkou "bez deti"... Hocikto v tom hoteli si to mohol precitat a vyuzit.
Potom tam bol mimo ineho v okoli aj ten pofiderny nemecky pedo, ktory si privyrabal kradnutim cestovnych dokumnetov z hotelovych izieb, o ktorom sa nemecka policia vyjadrila, ze si su isti, ze je to on, len nemaju dostatocne padne dokazy (ako napr. telo, atd.) - christian brueckner
Cele komplikovane

heln
27. feb 2023

@bluka2 v prvom rade boli vsetci ti rodicia nezodpovedni, ze nechavali tie male deti bez dozoru, ked si mohli najat niekoho na strazenie....
druha vec, toto, ze to mohol hocikto vediet, ze su tam deti bez dozoru....
v tom podkaste hovoria, ze sa neskor, pocas vysetrovania sa zistilo, ze sa v tom okolo par dni pred tym pohyboval pedofil, ktory robil "zbierku na detsky domov", ale tiez mu nic nedokazali.
rodicia podla mna nie su uplne cisty, ale podla toho pedofilneho prostredia by som nevylucila, ze ju niekto zobral.
ja som ten pripad nejak nesledovala, terazma to zaujalo v suvislosti s tou polkou.

mandevilla
27. feb 2023

@magduska2 toto čo píšeš..
Myslim ze pachové stopy boli citit na "pravděpodobných"miestach(za gaučom,v skrini)...kde podla mna prvotne asi dieta v šoku skovali a drželi.
Než ju v inkriminivaný večer otec odniesol.
Neviem, či by dokázali dieťa skovat v skrini atď. Keď bola plná izba policajtov. A cez deň Maddie normálne fungovala, kúpala sa s ostatnými deťmi atď. Čiže nebola po smrti skôr. Podľa tejto teórie. Keď vošli do izby a zistili že tam nieje. Volali pomoc hneď, nie? A keby bola v skrini atď. Tak by ju tam našli. Jedine, že by neprezerali skrine. Ale potom už boli pod drobnohľadom, humbukom odvtedy. Tak asi už nebol priestor neskôr lietať s mŕtvolou hore dole. Aj počas toho sedenia v reštaurácii. Nemal kedy odísť a odnasat mŕtvolu niekam. Pre mňa osobne, keby ju predávkovali liekmi, nechtiac a to dievčatko zomrelo. By som radšej prijala túto verziu ako, ze trpela. Že ju nejaký hajzel trápil 😔

belllinka
27. feb 2023

Mne zas nejde do hlavy, že keby to urobili rodičia, prečo by to až tak medializovali. Myslím, že by sa skôr snažili, aby ten rozruch utíchol a nikto sa už do toho nešťúral. Ročne zmiznú stovky, možno tisícky detí a žiaden prípad nebol až tak medializovaný.

mandevilla
27. feb 2023

@heln áno. Jeden vyšetrovateľ tam hovoril. Že keď pozerali tie darkweby. A hľadali. Že navždy to čo videl zmenilo jeho život. To už človek akoby sa nevie ani tešiť zo života. Keď vie aké hrôzy sa dejú deťom. Alebo vidieť svoje dieťa na nejakom webe ako ho zneužívajú. A nevedieť mu pomôcť. Je to strašné, chudatka deti. Koľko bolesti. Ako môže niekto niekomu pripraviť takú strašnú bolesť. Mučivé nekonečné týranie. Mať z toho potešenie.Veď to sú monštrá. Satani v ľudskej koži. Ja keď si len na to spomeniem. Neviem ani zaspať. Že akurát sa to niekomu deje. A nemá pomoci. Aj to tam hovorili toľko peňazí sa dáva tam a tam. A na toto sa až tak nevynalozi. Mali by viac robiť preto. Vyhľadávať a chytať ich. Dôkladnejšie.
Nedávno som sledovala prípad malej Cleo Smith. Modlila som sa nech ju nájdu. A našli. Taká som bola šťastná. Ale kolko ich ďalších, čo sa nenájdu nikdy.
Aj v Čechách to opatrovanie detí. Normálne odsúdený pedofil stráži deti. Ešte aj so ženou spolu. Súkromná škôlka, plus tábory. Tam ich natacali a zneužívali. Najmladšie malo 4 roky. Veď to je choré. Ako sa to môže stať. Ja sa inak čudujem rodičom čo dávajú deti strážiť cudzím ľuďom. Len tak. Cez inzerát. Na pospas cudzej osobe. Môžu si s tým dieťaťom robiť čo chcú natáčať, zneužiť atď.

magduska2
27. feb 2023

@mandevilla Ano to mas pravdu..ja som však myslela skor tak,ze by sa to stalo bezprostředně před večerou..nakolko vlastne nikde sa neuvadza, ze aj kamarádi ked chodili deti kontrolovat,by pozerali to či ono konkrétne dieta...co je vlastně podla mna tiez dost nedbalost, že vlastně skôr uviedli, že len nazreli a pod.
Každopádně ano,cele je to velmi divné...a zjevně tam uraduje polícia..ktorá je tam často opisovaná..ako iná ostatná..európska...teda zjevně fakt ina je

magduska2
27. feb 2023

@mandevilla Inak toto je fakt hrozné...ked si to člověk predstavi, je to na zvracanie...Kolko zvrátených individuí tu medzi námi,niekde kludne vedla nás v susedstve žije a páchá také nechutnosti na detoch 😔 Dospělí ,tí čo majú deti chránit a starat sa o ich životy 😥 Mne je vždy z toho nagrc...ako ked som sledovala to "v síti " alebo tak nejako sa to volala, ten český dokument kde vlastně nasadili dospělé ženy ...cele hnus...
Inak aj tu v dokumente ten jeden vlastně opísal..ako ho poslali niekde na "služobnú cestu " a tam na tom smetisku vlastně rodičia tie děti zapredávali 😓😔😔😔

mandevilla
27. feb 2023

@magduska2 áno presne tak 😥 dúfam, že je život po smrti. Že není možné, že niekto celý život trpí a potom jednoducho zomrie. A nieje nič ďalej. A niekto ubližuje, a žije si do staroby. Bez trestu. Spokojne vo svojom zvrátenom svete. Veľa utrpenia je na svete. Človek, ale nesmie strácať vieru v dobro. A pomáhať v rámci svojich možností, už len tým, že je vo svojom okolí všímavý, vnímavý.

rebellefleur
27. feb 2023

@bluka2 vieš čo, áno, samé deti "priuspate" pravdepodobne dákymi liekmi v nezamknutom apartmáne, to je čistý raj pre pedofilov a rôzne indivíduá. Keby bolo len toto, nemala by som žiadne pochyby o tom, že bohužiaľ skončila v rukách dákeho indivídua. ALE...! Rodičia viackrát klamali, nedovolili zverejniť identikit muža,kt videli s dieťaťom v náručí mimo toho rezortu ( toto je najviac pre mňa nepochopiteľné, veď im ževraj uniesli dieťa), matka vyprala jej plyšáka (na to nemusi byť ani dr,aby vedela,že plyšák má na sebe najsilnejšiu pachovú stopu malej. A argument, že bol veľmi špinavý? Koho v situácii, že mu zmizne dieťa,napadne prať jej plyšáka?) a hlavne dva vycvicené psy našli v apartmáne stopu krvi jeden a stopy mŕtveho tela druhý.. ak si aj odmyslim fakt, že pach mŕtveho tela našiel ten pes aj v tom ich požičanom aute a na matkinych šatách, nech mi niekto vysvetlí, na čo by bolo pedofilovi mŕtve dieťa? Na nič. Keby sa aj nebodaj prebrala uprostred únosu, únos sa skazil a mala by tam umrela, mohol ju kľudne nechať tam mŕtvu, deti tam boli predsa samé a neriskoval by prevoz mŕtveho tela neviem kam..

diaszoky
27. feb 2023

@simona20201309 u natshe mali prsty v jej unose rodicia? Otom som nepocula..

diaszoky
27. feb 2023

@simona20201309 lebo si s matkou nikdy nerozumela

majka176
27. feb 2023

Podľa mňa ten identikit nedovolili zverejniť, lebo sa veľmi podobal na otca malej a je možné, že videli práve jeho.
A ten pach krvi a mŕtvoly za gaucom a v skrini mi nijako nedáva zmysel pri jednej či druhej verzii🤔, aj keď stopy vedú podľa mňa skôr k rodičom ako k unoscom. Veď keby ju uniesli, asi by tam nezostali tie prachové stopy. Celé to nedáva zmysel. Ja byť detektív, tak fakt neviem ku ktorej verzii sa prikloniť 😯

heln
27. feb 2023

@rebellefleur ano, toto su tie cudne, nepochopitelne veci na tych rodicoch.

diaszoky
27. feb 2023

@majka176 ale ak by to urobili oreco by sa tolko medializovali mali by nato zaludok??