Lets Dance 2023

6. mar 2023

Čaute.
ČO hovorite na úvod tejto serie?
Za mňa minulý rok boli lepšie výkony v úvode, toto bolo také nemastne-neslane
😍Tešila som na Gabiku ale prišla mi úplne ze to celé hra (v dokrutke)a prehnala to so solárkom🤷‍♀️. ...pri tanci mi dokonca pripomenula Cibulkovu-ta tiež tak dookola chodila s vystretymi nohami, asi bývalé športovkyne....
👏Naopak sa mi páčila energia Juniora a toho mladého medika.
😴Nuda bola Cirova, Kovalcikova, hokejisti, Chuan....
😆Celkom fajn Helena-malo to aspoň štipku autentickosti ...
💃Klobúk dole paraolympionicka- 🤣ako odrovnala Durovca keď sa nepostavil pri potlesku-"ANI SOM SI NEVSIMLA"..za mňa víťazka už teraz....

nextik1
6. mar 2023

Neverila by som hlasovaniu v tej televizii, po tom co mali v Na telo priznane podvodne hlasovanie sa cudujem kazdemu, kto tam posle platenu SMS. Inak relacia dobra, ale skor si radsej pozriem zo zaznamu na internete, lebo mam zaujem vidiet tanec, nie reklamy. Toto uvodne kolo som este nevidela, ale vies ako to byva, pomalsi zaciatok, dobry koniec.

jahodka11
6. mar 2023

mne sa to pacilo... ja mam rada lets dance... len to dlho trva...ja sice pretacam reklamy,ale aj tak som do pol noci pozerala a to nedam kazdu nedelu... musim to nejako inak vyriesit 🙂

mamamasama
6. mar 2023

Ja som si pozrela v archive len Juniora.

cukricek4
6. mar 2023

tiez neviem, co si uplne o tom mysliet. ja som to rada pozeravala, ale take mi to prislo az moc vsetko. niektore temy omielali dokola zbytocne. hadam to bude dalsimi castami lepsie.

iv007
6. mar 2023

Mne sa najviac pacil Richard Autner, verim ze bude vo finale.Prekvapil aj Victor Ibara a zo zien Helena Krajciova.Mario Cimarro sklamal ale zachranil to brutalnou charizmou😏 nuda a afekt je pre mna Maria Cirova,robi zo seba superzenu a bohynu ale keby nema muza producenta tak o nej nikto nevie a spieva max.v kostole

ariannazara
6. mar 2023

@iv007 Cirova aj mne dvíha tlak tie jej reci pribrzdene ako majú byť všetky ženy šťastné, láska je najviac deti a somariny dookola trepe. Ona mi niekedy príde jak keby bola mimo 😅

iv007
6. mar 2023

@ariannazara mne dviha tlak ako sa vsade ohana Bohom a vierou, pricom si zobrala 2x rozvedeneho chlapa a deti s nim mala este ako slobodna.Nech veri comu chce ale co to furt tak okato a alibisticky prezentuje