Zdá sa vám Katy Perry krásna?

28. máj 2023

Zdá sa vám Katy Perry krásna? Mne príde taká nemastna neslana, ničím zaujímavá, výnimočná. Nie je škaredá, ale ani ani wau. Neviem jej prísť na chuť. Pýtam sa, lebo frajer je z nej hotový a ja neviem čo na nej vidí. 🤣

vanilkovazmrzka
28. máj 2023

Vidi na nej prsia a celkovu zenskost, a v tvari asi velke oci. Viem pochopit, ze muzom pripada pritazliva 🙂 mne osobne pripada celkom pekna v tmavych vlasoch, s tym zltym peroxidom je otrasna

kittykat22
28. máj 2023

kolko zien utrie slinu pri pohlade na brada pitta alebo ineho fesiho - ale doma maju Jozka z vedlajsej ulice 😀 Tvoj frajer pri tebe o oci neprisiel. Pokial sa len pozera, tak je vsetko v poriadku.

panelacikova
28. máj 2023

mne nie.

eeffka
28. máj 2023

Mne osobne nie, ma take vysavacove oci , tak ale chlapi pozeraju nizsie 🤣 a tam je to ok

lindous
28. máj 2023

Určite to nie je prvá žena, ktorá mi napadne ak sa niekto spýta, ktorá celebrita sa mi najviac páči, ale tiež si viem predstaviť, že pre niekoho to je nádherná žena...je jasné, že krása je subjektívna.... a možno práve to sa mu na nej páči, že je "obyčajná" 😊

walentina7
28. máj 2023

Keby vedel aké robí rituály a čo robí s deťmi, hneď by ho to prešlo.

nikpa
28. máj 2023

Je to žena krv a mlieko, prsia mega melóny a tvár má ako bábika, takže je pochopiteľné, že mužom sa páči. Môj pohľad ženy... je jej viac ako dosť, prsia sáčky s mliekom a vždy je nevkusne oblečená, takže nič moc, slabý priemer..

autor
28. máj 2023

@walentina7 a aké robí? Ja nemám prehľad, nesledujem ju vôbec

autor
28. máj 2023

@nikpa no to oblečenie sa dá súhlasiť, prevažne sa prezentuje dosť gycovymi kostýmami.

babulkomale
29. máj 2023

Idem si vygooglit 🧐

autor
29. máj 2023

@babulkomale daj názor 😀

beata_k
29. máj 2023

Celkom pekna je. Posobi na mna milo, mozno to sa mu paci.

babulkomale
29. máj 2023

Asi to bude taka ta neutralna tvar lebo sa na nastylizovat do roznych podob, na kazdej fotke vyzera inak. Takze chlapovi sa paci skor ten mejkap. Uplne nieco ine by bolo keby sme ju videli nazivo a bez mejkapu.

stanulienkat
29. máj 2023

Je to veľmi pekná žena. Predpokladám, že tie, ktoré ju kritizujete, ste samé bohyne krásy a sexu.🤣🤣😁

sejjby
29. máj 2023

Strašne pekná žena je, však predsa ženy my sa tiež pozrieme na takého aquamana😁

divokykonik
29. máj 2023

A čo vidí frajer na tebe? Veď aj ty si určite pre drvivú väčšinu šedá myš a nikto sa nad tým nepozastavuje, ako sa ty pozastavuješ nad Perry. Možno aj pri tebe si veľa ľudí hovorí: Čo na nej ten chlap vidí? 😀

autor
29. máj 2023

@divokykonik on mi práve hovorí (nielen on), že sa na ňu podobam a mne sa to zdá pravda, a nemôžem uveriť, že som pekná 😀 preto som dala tému, ako ju vnimaju iní. Tak asi sa s tým zmierim, že istá podoba tam je. 😀 Keď sa vidím každý deň, prídem si obyčajná.

barborachors
29. máj 2023

Mne sa nezda vobec pekna, skor mi pride tuctova a aj ked nie je vyslovene skareda, nieco mi na nej vadi. Navyse vyzera tak trochu prihluplo, ako bábika na hranie pre deti.. tak ale ked sa ona niekomu paci, tak je to ok, kazdemu sa paci niečo ine, no mne osobne ona rozhodne nie.

nini1978
29. máj 2023

Mne sa páči a veľmi. A nejde len o estetiku najviac sa mi na nej páči,že je zábavná,autoironicka',je s ňou sranda

nini1978
29. máj 2023

@walentina7 no veď napíš,a aj zdroje prosím ťa

janulik2008
29. máj 2023

@kittykat22 čo Brad Pitt, naša malá ktorá bude mať 8 je paf z Johnnyho Deppa 🤣🤣🤣

Ku K. Perry sa nemôžem vyjadriť keďže ju veľmi neregistrujem ani 🙂 myslím že krása je subjektívna, čo sa páči jednému nemusí sa páčiť druhému 🙂

walentina7
29. máj 2023

Tak ako celý showbiznis aj ona je zapletená v satanizme. V každom jej klipe sú "podprahové symboly". Je aj v kauze adrenochrom a pizzagate. V dokumente "odhalenie hudobného priemyslu" (je ich 11 časti) v jednej casti hovorí o tom, že spísala zmluvu s diablom, čiže sa tým tie hviezdy už ani netaja.

janulik2008
29. máj 2023

@walentina7 takže celý šoubiznis je satanizmus?

walentina7
29. máj 2023

Nemyslím že celý. Len tí čo sú na vrchole. Kto vstúpi do ich kruhov tomu pomôžu na výslnie. Ostatní takí priemerní si môžu ďalej brnkať v "garáži".

stanulienkat
29. máj 2023

@walentina7 showbiz uz rozoberaju aj v Zem a Vek??🤣😁😁 Preboha zena na com ficis???

janulik2008
29. máj 2023

@stanulienkat inak k tomu Zem a vek som počula že tam sú konšpirácie či niečo také?

@walentina7 to máš odkiaľ preboha? ... Vadia aj tetovania?

vanilkovazmrzka
29. máj 2023

@walentina7 😃 davas si len nejake legalne lieky, ci to je uz nejaka poriadna droga?

janulik2008
29. máj 2023

@vanilkovazmrzka od témy ale sakra, kvôli tebe mám chuť na vanilkovú zmrzlinu 😀😀😀

nikasmile
29. máj 2023

@sejjby tak ten veru môže byť 😀

stanulienkat
30. máj 2023

@janulik2008 Áno, Zem a Vek je konšpiračný web, zlievajú sa tam všetci dezolati, ktorí zbožňujú konšpirácie a hlavne Rusko.