NAJ online lekáreň

meriene
20. dec 2021

NAJ online lekaren podla vas ?

nelca84
20. dec 2021

@meriene dr. Max

marci77
20. dec 2021

dr.max

mamina0078
20. dec 2021

Online najcastejsie objednavam z pilulky a do kamennej chodim do dr max (ale len preto, ze je najblizsie) ale aj z nej som uz objednavala ale lepsie z pilulky 😂

simsalabim
20. dec 2021

@meriene objednavam z pilulky, dr max aj benu. Podla toho, kde to vyjde lacnejsie a ak zavazi cas, tak z pilulky.

leona45
20. dec 2021

Benu

simona1998
20. dec 2021

@meriene pilulka 👌🏻😇

babababka
20. dec 2021

benu,pilulka,moja lekaren.

panelacikova
20. dec 2021

ja som dr.max objednala 2 razy. oba razy mi šla týždeň objednávka pri online platbe 🙄 pilulka? dnes objednám s online platbou, zajtra, najneskôr pozajtra mám doma balíček

danieladeley
20. dec 2021

pilulka jednoznacne

julka29
20. dec 2021

@meriene pilulka pre mňa top 🙂

dazdovka
20. dec 2021

moja lekaren

dzulik_
20. dec 2021

Dr.Max alebo Pilulka. Podľa toho, čo chcem, lebo majú rozdielne ceny. A dajú sa vyskladať fajn zľavy s kódmi a tiež cashback majú obe lekárne 👍🏻

veronika0310
20. dec 2021

Pilulka 🙂 na dr max som čakala naposledy asi aj týždeň a z pilulky som to mala na 3 deň doma

h2
20. dec 2021

Lieky som nejako nezvykla objednávať, ale keď sme mali kovid a boli v karanténe, iné mi neostalo. Objednávala som fakt neskoro večer, možno okolo desiatej z pilulky (kamoška mi poradila) a na druhý deň krátko po poludní lieky prišli.

panelacikova
20. dec 2021

ja som si dnes na podnet tejto diskusie objednávala pilulku (chcela som už pred týždňom, stále som zabudla) 😀 a už mi aj prišiel popoludní mail, že tovar bol expedovaný kuriérovi. čiže zajtra bude u mňa. najneskôr v stredu predpokladám

eeerickal1
11. nov 2022

Ahojte, nezvyknem veľmi objednávať z internetu, takže neviem, najradšej chodím po kamenných obchodoch, viete mi povedať, aká je taká naj internetová lekáreň? Odkiaľ zvyknete objednávať? Teraz je aj také obdobie, že mám stále choré deti, takže je to dosť na nervy.

renat04
18. nov 2022

@eeerickal1 ja takisto som predtym velmi neholdovala takymto nakupom, ale tak okolnosti ta prinutia. a navyse je to ovela pohodlnejsie som zistila, takze to, co ti zivot ulahci, za mna ano, treba to vyuzivat rozhodne :D

basska_b
18. nov 2022

@eeerickal1 Pilulka. Alebo hocijaka ina. Pred mesiacom som sla do kamennej lekarne, reku ze dam im zarobit. Tie ceny mi skoro odpalili dekel. Reku po prichode domov som otvorila pilulku a dala som tie iste veci do kosika. Suhrnna cena za 3 veci bola o 10 eur mensia!

kormino
18. nov 2022

Objednávam z e tabletka stále bez poštovného

izabellik
6. dec 2022

@basska_b to sa aj mne stalo, je to obrovsky rozdiel, ked ti mam pravdu povedat. to si proste dvakrat rozmyslis, ci ides do kamennej alebo lekarne alebo radsej si to nechas priniest domov. aj ked platis postovne, ale stale ta to vyjde menej.

evulincula
7. dec 2022

@izabellik Mne sa osvedcil Dr. Max v tomto, zakazdym tu dostanem nejaku zlavu, a to je najrelevantnejsie pre mna. Kupujem tam, kde ma to vyjde najlacnejsie.

zanettsur
8. dec 2022

@evulincula Presne, treba setrit, kazda koruna navyse sa zide🙂 Viem, ze su eura, stale to pouzivam takto :D

oila
9. dec 2022

@evulincula Ano, v tomto aj mne, inde som vyhodila kopu penazi a potom som pozrela tam a bol to teda velky rozdiel, normalne som penila :D Taka vec nepotesi cloveka veru.

vikss1
19. dec 2022

Ja najradsej objednavam z Najlekarne. Nakupujem tam uz dlho, zakazdym si tam nieco prihodim, kedze tam maju aj hracky napriklad🙂 Super takto vymyslene, vsetko na jednom mieste.

zlatica99
17. jan 2023

@vikss1 Presne, aj mne v tomto vyhovuje úplne najviac🙂 A celkovo tie ceny tu sú neporovnateľné s mnohými inými lekárňami, kde som našla úplne rovnaké produkty a za oveľa vyššie ceny, nechápem to. Ale rada odtiaľto objednávam.

izabellik
20. jan 2023

@vikss1 my sme nedavno riesili, ze kde nakupit vitaminy, v kamennej lekarni nam tie ceny prisli ozaj premrstene, tak som snorila a hladala, tu som nasla za dostupne ceny, cize za mna super.

maminecka266
9. feb 2023

ako to mate? zvyknete casto nakupovat online v lekarnach alebo si radsej zajdete osobne?🙂

vikss1
20. feb 2023

Keby mam nejak blizko kamennu lekaren, tak absolutne nemam problem chodit aj osobne, ale kedze to mam dost odruky, tak to riesim zakazdym radsej online🙂 Vybavim tak vsetko, nakupim, co potrebujem, pride mi to pekne domov, pripadne do packety, takze za mna super. A mas to bez starosti.

maminecka266
21. feb 2023

s takymto niecim mate niektora skusenost?

izabellik
22. feb 2023

@maminecka266 naco je to vlastne dobre? uz som sa s tym stretla, aj sa tu niekto na to pytal, ale nespominam si uplne, ze k comu to pomaha.