Obľúbené filmy a seriály

27. jan 2023

Ahojte máte nejaké obľúbené filmy a seriály?
Ak môžte pridajte názvy lebo niekedy nemám inšpiráciu
Malokedy nájsť niečo fakt dobre čo sa da pozerať
Na žánry nezáleží
Ďakujem

zanta3
12. apr 2024

@ellemell A preco? Mne sa tam praveze hodi 🙂 No uvidime, co si pre nas divakov pripravili v zavere serialu 😀

tomasisa
12. apr 2024

Vikingovia,Thudorovci a Peaky Blinders
Mentalista,Kosti
Za mna naj filmy dam podla nalady
Ked pocitujem beznadej a prepadnu ma spomienky
Schindlerov zoznam,Bitka o Sevastopol,Lidice
Ked mam vsetko porobene a casu naviac :
Gladiator,Kralovstvo nebeske - plna verzia,13.bojovnik.. A hoci kedy mozem Gejsa..

tomasisa
12. apr 2024

Este doplnim ze v nedelu byvali severske kriminalky,to som hltala a este ked som zila v AT tak Tat Ort-miesto cinu

zanta3
17. apr 2024

@tomasisa Vdaka za tipy 🙂 Niekedy mozno pozriem, teraz sa mi praveze ziadalo pozriet si konecne nieco slovenske, tak som rada, ze viacere tu pisali o Ivete, tiez som to zacala kukat a bavi ma to. 🙂 Ale tak nema to nejak vela casti, takze potom si budem musiet najst zase nieco ine 😀

silvusias
18. apr 2024

@zanta3 Veď jasné, ja to úplne chápem 😀 A akurát som čítala, že má byť aj tretia séria, som myslela, že druhou to končí.

eru331
22. apr 2024

Keď sa už bavíte o seriáli - naďabila som v kníkupectve na túto knižku, nemáte niekto skúsenosť? Či sa to veľmi podobá seriálu alebo je to úplne iné? 🙂
Ja celkovo moc rada čítam, tak ma hneď zaujala 😇 A aj seriál mám rada.

lalilla
22. apr 2024

Pripnem sa

piece
25. apr 2024

@eru331 Tak zakaždým máš toho v knihe o kúsok viac ako v seriáli 🙂 Ale toto mi prišlo veľmi podobné. No úplne najradšej mám, keď môžem porovnávať knihu so seriálom, to ma baví 😀

dajna8
25. apr 2024

@eru331 Na namet serialu? Som myslela, ze to najprv bola kniha a az potom spravili serial 🙂

ellemell
25. apr 2024

@lalilla Tiež sleduješ seriál? 😇

silvusias
26. apr 2024

@dajna8 Nie, však máš to tam aj napísané, najprv natočili seriál. 😉 Ja osobne som toho názoru, že je lepšia kniha ako seriál/film, ale v tomto prípade je to opačne. Viac ma baví to pozerať ako čítať. 🙂

eru331
3. máj 2024

@silvusias Kúpila som si ju, aj som si ju prečítala, ale fakt toho bolo asi viac a tak detailnejšie v seriáli🙂

piece
7. máj 2024

@eru331 Veľa ľudí až tak dobre možno písať nevie, aby všetok ten dej obsiahol do jednej knihy. 😀 Na to treba aj talent. A niektoré seriály by inak ani pretvorené do knihy nemali byť 😀 Toto bolo také fajn, taká milá, neškodná oddychovka. A Iveta skvelo vykreslená podľa mňa. Presne ako v seriáli.

valandra26
9. máj 2024

@piece a to este chodi ta Iveta? neskoncilo to uz ci sa mi to zda?

silvusias
9. máj 2024

@valandra26 Áno, skončilo, jasné, ale tak rozprávať sa o tom dokážem aj mesiac po 😀 Aj prvú sériu som mala ešte celkom dlho v hlave. Ani som si nemusela pred touto druhou pozerať, že o čom bola tá prvá 😀 Všetko som si pamätala.

martinenka886
10. máj 2024

Neviete, ci tie sceny realne tocili vsetky v Trebisove? Ci to len akoze alebo ako? 😇

piece
Včera o 10:28

@martinenka886 Vieš čo, čítala som, že väčšinou áno, ale niektoré boli natočené v Bratislave dokonca. Ale ja osobne som si to teda nevšimla ani raz 😂

liz_lemon
Včera o 10:47

@martinenka886 neviem, ci sa v Trebisove vobec nieco tocilo, co ja viem, a co som aj spoznala, tak sa to tocilo v BA, napr. v okoli Istrochemu na Nobelovej