Obľúbené filmy a seriály

27. jan 2023

Ahojte máte nejaké obľúbené filmy a seriály?
Ak môžte pridajte názvy lebo niekedy nemám inšpiráciu
Malokedy nájsť niečo fakt dobre čo sa da pozerať
Na žánry nezáleží
Ďakujem

voleksi
27. jan 2023

Supernatural, Warehouse 13, Eureka,Tie roky 70-te

michaelamichelle
28. jan 2023

Orange is the New Black ťa psychicky rozpoloží, Modern Family pobaví, do The Middle sa zamiluješ vďaka autenticite, Two Broke Girl je fajn pokojne do pozadia…rovnako ako seriál Mama, Walking Dead ťa stiahne a bude nútiť pozerať viac a viac, Money Heist nabudí a emočne zničí, a mohla by som pokračovať. 😄🤌🏻 Je veľmi veľa fajn vecí k pozretiu. V rýchlosti ešte dodám You, Dead to Me, Euphoria, Squid Game, Sex Education, 13 reasons Why, Breaking Dad, Ginny and Georgia 🙂

sovica
28. jan 2023

Seriál:
Priatelia (Friends)
Sex v meste (Sex and the City)
Zúfalé manželky (Desperate Housewives)
Dexter
Kravaťáci (Suits)
Ženy z rodu Gilmorovcov (Gilmore Girls)
Californication
Taková moderní rodinka (Modern Family)
Veľké malé klamstvá (Big Little Lies)
Teória veľkého tresku (The Big Bang Theory)
Ally McBeal
Dr. House
Dva a pol chlapa
Krok za krokom (Step by Step)
Netflix:
Ozark
Kominského metóda
Bridgertonovi (Bridgerton)
Grace a Frankie
Zpátky do práce (Workin' Moms)
Cudzinka (Outlander)
Dámsky gambit
Vánoce u našich
Rozvádění (Decoupled)
Cesta svatojánských mušek (Firefly Lane)
Emily in Paris
Sexuální výchova (Sex Education)
Film:
Vykúpenie z väznice Shawshank
Tak dobre, ako sa len dá (As Good as It Gets)
Nebezpečná krása
Skryté čísla (Hidden Figures)
Láska nebeská (Love Actually)
Pred úsvitom - Pred súmrakom - Pred polnocou
Spisovatelé (Stuck in Love)
Krajčírka (The Dressmaker)
Pretty Woman
Navždy mladá
Tootsie
Rain Man
Dirty Dancing
Denník Bridget Jonesovej
Medicína
Marečku, podejte mi pero!
S tebou mě baví svět
Divoký Django (Django Unchained)
Niekto to rád horúce
Šťastie na dosah
Lepšie neskoro ako nikdy (Something's Gotta Give)
Dámsky klub (Book Club)
Ocean's Eleven - Ocean's Twelve - Ocean's Thirteen
Kdyby zdi mohly mluvit (If These Walls Could Talk)

annm81
28. jan 2023

Stranger Things, Dark, Frasier, Murphy Brown, Blackadder...

chovancova27
22. feb 2023

ja som neflixový maniak, ale pre mňa najlepšie čo som kedy videla je jednoznačne Perníkový táta. úžasné herecké výkony, zápletka mega, nedá sa odtrhnúť od TV, poučný, na zamyslenie, mne dal veľmi veľa tento seriál. potom bolo super Fauda, Kalifát.

h2
22. feb 2023

@chovancova27 Keď sa ti páčil Perníkový táta, pozri si Volejte Saulovi (Better call Saul). Podľa mňa je ešte lepší.

motogirl699
22. feb 2023

@marca12 môj manžel je na priateľoch závislý 😂 mám pocit, že sa u nás doma ani nič iné nepozerá 😂😂

u2jana
22. feb 2023

@gejb tie Zle sestry boli perfektne.
Dik za tip

adik64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adik64
22. feb 2023

Za mňa Virgin River, Emily In Paris, Ginny&Georgia, Koruna...tieto ma tak narýchlo napadli

chovancova27
22. feb 2023

@h2 presne to chcem, len muž mi zakazuje, že zas pri tom budeme sedieť dalšie 2 mesiace🙂

silviaeli
24. okt 2023

😅je na čase pozriet si ozaj dobrý film😉

itaa
24. okt 2023

Black bird alebo Mare of Easttown

zanta3
1. mar 2024

Ja vacsinou pozeravam zahranicne, ale asi sa mi zaziadalo trocha zmeny, uz mi to pride vsetko na jedno kopyto a mam pocit, ze ma uz nic nevie prekvapit. 🙂

ellemell
5. mar 2024

@zanta3 Tiež som si povedala, lebo mám pocit, že už mám celý Netflix prezretý 😀 A inak náhodou som pozerala aj Ivetu teraz v nedeľu a bavilo ma to. Čo ja teda slovenské veľmi nezvyknem pozerať.

u2jana
5. mar 2024

Lisiai Jack Dawkins fakt vyborne

silvusias
6. mar 2024

@ellemell Áno, aj mňa to celkom bavilo, aj keď najprv som to ani pozerať nechcela 🙂 Ale môj muž to mal pustené, tak mi tam občas padlo očko 😀 A niekoľkokrát sme sa aj riadne smiali, bolo to dobré. 😀

heln
6. mar 2024

ak ti nezalezi na zanri, tak mam rada sci-fi hviezdna brana, a hviezdna brana - atlantida, ale uz je to trochu starsie.
minuly rok natocili dystopiu silo, podla knihy, tento rok sa planuje druha seria, po dlhej dobe fakt nieco co ma zaujalo.

dajna8
6. mar 2024

@zanta3 Presne, tiez som chcela dat niecomu slovenskemu pre zmenu sancu, vies ako oddychovku, ze sa nemusim sustredit na tu anglictinu. Iveta je fajn serial, presne taky, pri ktorom si oddychnes aj sa zabavis. 🙂

ellemell
11. mar 2024

@dajna8 Tá včerajšia časť ma bavila inak ešte o kus viac ako tá minulý týždeň. 😉 A nech si každý vraví, čo chce 😀 Mňa to baví.

piece
13. mar 2024

@ellemell Tak ja už som aj také názory počula, že cigánsky seriál a neviem čo 😀 Ja Rómka nie som, ale pozerám to. Ja s tým nemám absolútne žiadny problém, aj keď tam vôbec nejde o to, však kto nechce, pozerať nemusí. 🙂

silvusias
25. mar 2024

@piece No, len škoda, že tých častí nebude o kúsok viac 😀 Ale tak možno prekvapia a bude nakoniec ešte aj tretia séria, ktovie. Len zase to čakanie. 😀

dajna8
26. mar 2024

@silvusias Hovori sa, ze niekedy treba skoncit v tom najlepsom. 😀 Su serialy, ktore ma teda extremne bavili, ale bola som rada, ked oznamili, ze uz dalsie serie a casti nebudu, lebo uz by to proste nebolo ono. Ale tak toto nie je take, tu je taky uvolneny dej, taka oddychovka podla mna.

ellemell
2. apr 2024

No presne a už polka seriálu fuč. 🙈 Tiež si pri tom mega oddýchnem po celom týždni. Ale mne jedna časť akosi nepostačuje 😂

piece
2. apr 2024

@ellemell Akože mohli by dať aj dve za sebou, ale potom by ľudia zase frflali, že seriál rýchlo skončil 😀 Mne zatiaľ neušla ani jedna nedeľná časť, aj keď sa teda môj muž na to dosť jeduje, lebo on to so mnou pozerať nechce a samozrejme by chcel pozerať šport alebo niečo podobné a nemôže, nebaví ho to no 😀
Niektoré dialógy sú možno slabšie, ale ako by to vyzeralo, keby to bolo stavané len na dialógoch, to neviem 😀 To by asi veľa ľudí nebavilo, však ide tam hlavne teda o tú zábavu 😉

zanta3
3. apr 2024

@piece Videla som len teraz jednu cast v nedelu, takze popravde velmi neviem, o co tam ide, ale chcem si pozriet vsetky v archive 🙂

silvusias
4. apr 2024

@zanta3 Stíhaš dopozerať, šup šup 😀 Akože vieš si to aj predplatiť, aby si si mohla pozrieť aj jednu časť dopredu, ale tiež to nemám zaplatené. Však máš normálne archív JOJky a tam si vieš pozrieť minulé diely 🙂 Nemusím to vidieť popredu, to zase nie som až taká nedočkavá. 😀

dajna8
10. apr 2024

@silvusias No nastastie to funguje takto, ze si to proste platit nemusis 😀 Ako na Markize napriklad. Teraz uz pojde siedma cast, no zvedava som aj na samotny koniec, ze ako to pre Ivetu vlastne skonci. Snad dobre 😀

piece
11. apr 2024

@dajna8 Rýchlo to ušlo, áno 😀 Len teraz začala druhá séria. A zvedavá som inak aj na toho Dada, že ako sa to celé vyvinie 🙂 Aj vzťah s ním aj všetko.

ellemell
12. apr 2024

@piece No nijak, každý si pôjde pekne svojou vlastnou cestou 😀 Najviac sa mi aj tak Iveta hodí ku Števovi, nie k tamtomu tajtrlíkovi 😀 Akože to, že ho tam dali, okej, na oživenie seriálu fajn, ale už by mohol ísť aj preč 😀