Pozor na internetové kníhkupectvo www.beletry.sk

skalka26
10. apr 2022

Ahojte, chcela by som sa tu podeliť so svojou negatívnou skúsenosťou a to s nákupom na beletry.sk.
Pred mesiacom som si u nich objednala knihu, ktorú som hneď aj zaplatila. Kniha mi do dnešného dňa neprišla. Na mail nereagujú a telefón nezdvíhajú. Objednavku som zrušila, pred týždňom, ale doteraz peniaze neposlali. Neurobte rovnakú chybu ako som spravila ja a knihy cez nich neovjednavajte.

liz_lemon
10. apr 2022

ak si platila kartou, tak podaj reklamaciu v banke, ze si nedostala tovar

evabb35
11. apr 2022

@skalka26 Nemám s nimi negatívnu skúsenosť, zaplatila som a knihu mi dodali, rýchlo a bez omeškania.

skalka26
autor
11. apr 2022

@evabb35 Tak to som rada, že niekomu aj tovar doručili. 🙏

skalka26
autor
11. apr 2022

@liz_lemon ďakujem skúsim to aj cez banku.

bloger
11. apr 2022

@skalka26 dobierku neponúkajú?

skalka26
autor
11. apr 2022

@bloger nie takú možnosť nemali v ponuke. Objednávala som cez nich knihu, ktorú mali v ponuke skladom a nikde inde som ju nevedela kúpiť. Každopádne je to pre mňa poučenie do budúcnosti asi aj za to treba zaplatiť aby sa človek poučil.

bloger
12. apr 2022

@skalka26 To mi je ľúto. Ale cez tú banku to určite pôjde. Skús si čítať aj recenzie. Veľa z toho zistíš. Okrem toho každý slušný eshop, musí ponúknuť aj dobierku.

arnedo
12. apr 2022

Ahoj,ja mám od nich asi 10 kníh a vždy všetko v poriadku.Celkom ma to nemilo prekvapilo,budem si teda dávať pozor.

evabb35
12. apr 2022

@skalka26 Nepamätám si obchodné podmienky a do akého termínu akceptujú zrušenie objednávky.

skalka26
autor
12. apr 2022

@arnedo už si druhá, ktorá tú má pozitívnu skúsenosť a ďakujem že si napísala. Keď som si teraz čítala recenzie na heureka.sk ľudí s takou skúsenosťou ako mám ja je tam veľmi veľa. Ale sú tam aj pozitívne. Doteraz som ich podozrievala, že tie pozitívne si tam nahrali sami aby nemali zle skóre.

simca06022011
12. apr 2022

@skalka26 skor to bude nejaky eshop ktory nestiha, nestiha vybavovat emaily, nestiha/nechce brat telefony, to sa stava v tych malych.. aj ja som to zo zaciatku neznasala, hlavne telefonaty :DD Dost mozne ze nestihaju ani zasobovat, knihu nemaju.. atd...
A nechcem robit reklamu, ale mame strasne vela knihkupectiev online overenych u nas, znamych aj s dobrymi cenami.. 🙂
Ak sa mozem opytat aku knihu si si objednala? 🙂)

skalka26
autor
12. apr 2022

@simca06022011 objednávala som Tom Gates 1: Môj geniálny svet pre moju dcérku za polročné vysvedčenie. A 3 týždne každý deň sa má pýtala kedy už kniha príde. 😅 Áno maš pravdu že sa na to pozeram z opačnej strany. Mne by stačilo keby priznali, že ju nemajú a ponúkli mi ako náhradu iný diel. Keď neodpovedajú, tak stupeň nahnevanosti rastie.

simca06022011
12. apr 2022

@skalka26 ano chapem...

simca06022011
12. apr 2022

@skalka26 pocuj a maju to oni skladom, lebo ja to pozeram na preskoly.sk(lebo zaujimave to je :D asi by to moju tiez bavilo) a tam maju predobjednavku na prvu cast... ze vychadza 29.4.2022 (asi dotlac)

skalka26
autor
12. apr 2022

@simca06022011 pred mesiacom ju skladom mali. Práve preto som ju objednala. No pravdepodobne to len nemali aktualizované. Tie knihy sú super. Máme 2. aj 3. diel. Nenadvazujú na seba, takže odporúčam. Deti treba podporovať v čítaní a kupovať im knihy, ktoré ich bavia. Dcérka si to už vyriešila a vraj si ju požičia od spolužiačky a jej zas pozícia nejakú inú svoju.

simca06022011
12. apr 2022

@skalka26 objednala som jej tu 1 🙂 ak sa bude pacit (2ku tam nemali...) tak aspon ma co pytat na sviatky :D moja chodi aj do kniznice, takze si vie pozicat, ak maju samozrejme... 🙂 ale dobre knihy zbiera :D uz ju lamem pol roka nech detske knihy pretriedi a ani za nic nechce🙂

skalka26
autor
12. apr 2022

@simca06022011 mojej sa veľmi páčil 2. diel. a 3. diel je vraj už slabší. Dcérka má veľmi dobrú knižnicu v škole. Majú tam aj nové knihy a požičiava si tam. Podmienkou je, že môžu si požicať len jednu a druhú dostanú len, keď vrátia tú predchádzajúcu. Synovec je tiež v takom veku a niektoré knihy si požičiavajú. Našťastie lebo toto ma 19 dielov. 🤪