Seriál Sex/Life

18. aug 2021

Baby na Netflixe som začala pozerať tento seriál. Neviem sa od neho odtrhnúť 🙂 pozerá ho ešte niekto?😊

janai1
18. aug 2021

Už dávno pozretý, čakám na druhú sériu 😁

ivkazba
18. aug 2021

My sme vydržali prvý diel a druhý sme už nedopozerali.

autor
18. aug 2021

My sme zatiaľ na 6. časti, ale velmi ma to chytilo. Už sa teším večer na ďalšiu časť 😋😊
@ivkazba nebavilo vás to, či?

ivkazba
18. aug 2021

Nie nebavilo, myslela som, že to bude niečo funny na odľahčenie, ale strašne prízemné a primitívne na môj vkus.

autor
18. aug 2021

@janai1 ako hodnotis prvu sériu? 🙂
Ale neprezradzaj dej, ešte sme len na 6.časti 😊

aktiz
18. aug 2021

A na tom Netflixe sú filmy v slovenčine (češtine), či len v angličtine?

autor
18. aug 2021

@aktiz niektoré sú aj s dabingom...

aktiz
18. aug 2021

Ale väčšinou sú teda asi v angličtine?

autor
18. aug 2021

@aktiz to ti presne nepoviem. Vela ich je s dabingom ale aj v angličtine 🙂 treba skúsiť

nairia
18. aug 2021

zacala som pozerat, aj ma to celkom zaujalo skor z toho pohladu do duse matky na plny uvazok, ale potom to zacalo naberat take debilne smery, ze som to ani nedopozerala... fakt ma byt este druha seria? 😨

autor
18. aug 2021

@nairia mňa hlavne baví tá jej bezstarostna mladosť 😅 😊

lindous
18. aug 2021

Ja som to dopozerala, lebo chytľavé to bolo, uznávam a proste zo zvedavosti ako to dopadne, ale inak to bolo podľa mňa strašne hlúpe a vlastne celé zlé... Normálne som bola frustrovaná z toho ako glorifikovali, romantizovali a idealizovali úplne toxický a nezdravý vzťah a neveru.. chvíľami som mala chuť ju fakt chytiť a prefackať, takisto jej ex a časom už aj manžela... Jediná rozumná postava bola tuším tá jej najlepšia kamaratka... A nechcem spoilerovať, ale po poslednej scéne som bola rada, že to konečne skončilo

autor
18. aug 2021

@lindous my sme skončili tam, ako si jej manzel sadol do auta do šéfkou..a ktovie ako to skončí, či podľahne..
Inak dočítala som sa zaujímavosť, ze hlavné postavy seriálu tvoria pár aj v reálnom živote.

misickaa4
18. aug 2021

Ja mam uz tiez dopozerane, vyborne to bolo
Podobny zaner bolo aj hriesna tuzba/dark desire a to bolo zamotanjesie , napinavejsie tiez super

misickaa4
18. aug 2021

@janai1 bude aj 2.seria? A kedy?

sovica
18. aug 2021

Sorry, som na tom ako @ivkazba, aj ten prvý diel som dopozerala len preto, aby som tomu dala šancu. Vôbec ma to nechytilo🙄 Ale ako večerná predohra pre manželov v dlhodobejšom vzťahu to môže fungovať😉

janai1
18. aug 2021

@misickaa4 ešte sa nevie

evita11223
19. aug 2021

mam to ulozene, to si to chcem pozriet, ale nejako som sa este k tomu nedostala, tak podla komentov ani neviem ci to mam kukat, ci nie, ale teda kazdemu moze sediet nieco ine, iny zaner 🙂

nairia
19. aug 2021

@evita11223 urcite tomu daj sancu. ved ked ta to nebude bavit, tak to nedopozeras. mna to nasralo, tak som to ani nedopozerala 😂 z trucu! ale ako taky zabijak casu a oddychovka je to v pohode

autor
19. aug 2021

@evita11223 určite si to pozri.. hrajú tam aj veľmi zaujímaví herci 😊

evita11223
19. aug 2021

@nairia no skusim to kuk, co je to teda zac vecer a uvidim, strasne si idem poslednu dobu spanielske serialy 🙂

autor
19. aug 2021

Dopozerali sme... sklamal ma ten záver 😏