Skúsenosti babyheaven.sk

kristina284
12. jan 2022

Ahojte,
Máte niekto prosím skúsenosť s eshopom babyheaven.sk ? Chcela som odtiaľ objednať, no platba sa nedá na dobierku a recenzie som nenašla žiadne 🤷‍♀️ ďakujem!

alexik2012
30. jan 2022

Dobrý deň
Objednala ste si nakoniec z tejto stránky
Lebo tiež mám niečo vybraté a zarazil má ten bankový prevod a recenzie nikde
Dakujem

kristina284
autor
30. jan 2022

@alexik2012 nie, radšej som objednala z inej aj keď o niečo málo drahšie, lebo podľa mňa by každý eshop mal mať možnosť platiť na dobierku a ja mám vo zvyku zo stránok ktoré nepoznám objednávať vždy len na dobierku,pre istotu

ketrin125
27. apr 2022

Ja mám skúsenosť s týmto obchodom a poviem vám pravdu NIKDY VIAC Najhorší eshop čo som zažila. Objednali sme tovar začiatkom februára je koniec apríla a nemáme nič. Majiteľka sa len vyhovára, klame, zavádza no je to hrozné. Podotýkam objednávka za viac ako 400EUR. Prístup majiteľky príšerný. Raz ma coronu tak nemôže, potom je tehotná tak sa jej nedá... aby ste si tovar išli hľadať sami po Slovensku hlavne že peniaze majú!! Neodporúčam nikdy viac!!!

alexik2012
27. apr 2022

@ketrin125 som si aj myslela že to bude nejaký pofiderny eShop lebo majú veci o dosť lacnejšie a hlavne skoro všade sa dá platiť na dobierku a ja keď eShop nepoznám tak prvýkrát si dam radšej dobierku
To má mrzí že ste prišli o peniažky snáď sa k ním dostanete dnešná doba je hrozna 🙏
Ale karma je zdarma vždy sa to všetko každému vráti

ketrin125
27. apr 2022

@alexik2012 Ďakujem pekne no manžel to rieši ja už nemám nervy tal dúfam. Hlavne aby už ostatný nenaleteli ako my 😰🤦🏼‍♀️

teenz
28. apr 2022

Ja mam velmi dobre skusenosti s Baby Heaven eshopom. Dve objednavky, obe bez problemov prisli. Mrzi ma, ze mate zle skusenosti.

natybenkova
18. máj 2023

@ketrin125 Dobrý deň ako ste dopadli s tým e-shopom? Ja som odtiaľ teraz práve objednala pár vecí 🙈 až teraz ma napadlo overiť si ho , keď už mám zaplatené.

luctardikova
1. júl 2023

absolutne neodporucam tento obchod. Objednala som matrac s tym ze bolo pisane dodanie 7-10 dni, po 2 tyzdnoch som pisala kde je moja objednavka, odpoved mi prisla az po 2 maily, ze meska dodavka, ale ze to bude kazdym dnom. Presli dalsie 2 tyzdne, tak som znova pislala a znova az na druhy mail mi pani volala ze mi ho dnes odoslali, to bol piatok. V stredu som im pisala, nech mi teda poslu cislo zasielky, pretoze stale nic neprislo, znova ziadna odpoved. Vo stvrtok som znova pisala aby mi poslali cislo zasielky, tak mi ho poslali s tym ze som videla, ze ten matrac odoslali v stredu, nie v piatok ako tvrdili. Nakoniec mi matrac prisiel a prisiel uplne iny ako som objednala. Odpoved prisla znova az po dvoch mojich napisanych mailoch, ze situaciu preveria a kontaktuju ma. Presiel tyzden, pisala som treti mail a ziadna odpoved. Vyhnite sa tomuto obchodu oblukom!!!

natybenkova
3. júl 2023

Mne nakoniec prišlo všetko v poriadku ale bolo to iba oblečenie pre dieťa

viktoriapet
9. okt 2023

@ketrin125 Dobrý večer, aj keď je to už starší príspevok, kedy Vám nakoniec prišiel tovar zo stránky babyheaven.sk?

konulka20
19. dec 2023

Neodporucam !!! tovar obj.v oktobri , nedodany,ziadne info o vybavovani obj😡 po telefonatoch prislub, ze bude tovar naskladneny a do tyzdna posle..presiel tyzden , dva,tri🤦🏽‍♀️ nic ,ze su vybavovane obj.predomnou😡 Peniaze po 6 tyzdnoch vratili, ale po niekolkych urgenciach a strate nervov,kefze neslo o 5 €

a_sk
16. jan 2024

Tiež eshop Babyheaven neodporúčam. V októbri vytvorená objednávka. O mesiac a pár emailoch neskôr konečne odoslaná objednávka, žiaľ neúplná.
Za nedodaný tovar mi doteraz nevrátili peniaze

jarkap1
28. jan 2024

@teenz
@natybenkova vedeli by ste si prosim aj po dlhsom case spomenut, ci vam tovar z babyheaven prisiel sam a za aky cas? Alebo ste museli vypisovat, volat a urgovat?
Tie veci mali na sklade, ci objednavali?
Dik😇

sonalek
1. feb 2024

Ja tiez cakam uz treti tyzden na tovar a doteraz mi neprisiel. Vcera som tam pisala mail odpoved ziadna aj na insta som pisala ze chcem vratit platbu. Dnes sa tam chystam volat. Z tejto stranky uz nikdy viac

jarkap1
1. feb 2024

@sonalek prosim ta, das mi vediet potom?
Ja mam objednavku "len" za 75 eur, obe veci mala na sklade a stale svietia ako dostupne.
Necakam dlho, platba nabehla 25.1, ale uz to mala odoslat. Vcera som jej pisala😡
V obchodnych podmienkach som nenasla aka je doba dodania.
No stale tu mame SOI...Len kebyze viem tie dni.

sonalek
1. feb 2024

@jarkap1 no ja som tam pisala uz mail 2x neodpisala na insta som pisala tam mi odpisala ze mi to rano pozre. Aj mi volala ze v utorok to budem mat a vcera som zniva pisala uz neodpisala volala som jej dnes rano vynadala som jej ze chcem stornovat objednavku a okamzite vratit peniaze inak ju nahlasim. Povedala mi ze tam teraz nieje ze ked pride tak to vybavi a doteraz nic. Ja som 12 objednala a 15.1 zaplatila a nemam ani tovar ani peniaze. Ja ju nahlasim na SOI ale musim zistit najprv ako lebo som takyto problem este nemala. No ja mam objednavku nastastie ,,len ‘’za 25€ ale aj tak. Nenecham to tak

jarkap1
1. feb 2024

@sonalek no dopekla😔 Mi dosli slova. Ja krava sprosta som obj AJ NAPRIEK varovaniam tuna, lebo ma ovela lacnejsie.
S tou SOI ti pomozem, manzel tam ma znameho, to je najmenej.

sonalek
1. feb 2024

@jarkap1 no presne aj ja som sa ulakomila lebo este tam mala 15% zlavovy kod a takto to dopadlo. Uz neviem co jej mam napisat ked nepomohlo jej povedat ze ju nahlasim. Aj ked u mna je to len 25€ nenecham to tak. Ja tie peniaze tiez musim zarobit. Tak ak s tym vies tak mi napis ako to byplnit a co dolozit. Uz som to pozerala len neviem co presne mam zaskrknut ako podnet

jarkap1
1. feb 2024

@sonalek odpisala mi na ig, ze v pondelok to posle... Tak som zvedava.

sonalek
1. feb 2024

@jarkap1 aj mne povedala ze posle v piatok najneskor v pondelok a ze v utorok to budem mat a je stvrtok a nic neposlala. Moje spravy pre istotu na ig uz ani neprecitala

jarkap1
1. feb 2024

@sonalek cakam do stredy a podavame podnet. Nemaj obavy😊
Ja to musim riesit kym vladzem, som v 7mes.

sonalek
1. feb 2024

@jarkap1 chapem takto sa natahovat v tehotenstve. Nechapem co je to za cloveka. Mna tiez mrzi ze tovar nemam lebo na to cakam mam 3 mesacnu dceru a potrebujem to 🙄

denisadhd
2. feb 2024

@jarkap1 @sonalek Ahojte - rovnaká skúsenosť - nedodanie tovaru a klamanie o vrátení peňazí - peniaze nám boli prisľúbené, že prídu dnes - neprišli. Ak v pondelok neprídu, budeme to riešiť tiež (SOI)

jarkap1
2. feb 2024

@denisadhd ok, sme v kontakte baby😔

sonalek
3. feb 2024

@denisadhd mne tiez najprv slubovala ze tovar budem mat v utorok. Potom mi vecer odpisala ze podala ziadost o storno ze to bude vybavene. No ziadny mail nic. Takze v pondelok jej znova volam a nahlasujem. Aj tak s nahlasovanim nemam este skusenost. Myslite ze sa tym nieco vyriesi?

konulka20
3. feb 2024

@jarkap1 to sa cudujem,ze napriek varovaniam tu ste nakupili , treba sa ucit na skusenostiach inych😉 inak ja som nakupila na zaklade jednej baby ,ktora tovar sice oneskorene ,ale s tyzdnovym omeskanim dostala ,inak som bola rozhodnuta na zaklade recenzii na webe nenakupit🤦🏽‍♀️ Majitelka to zjavne nezvlada, a robi si sobry den s objednavkami ,ja ked som volala s nou ,bola mila slubotechna ,zial len sluby.Na emaily ona vobec neodpoveda,len na telefonat ,ci este sms-ak nie je vyhrazna🧐 u nas to musel zobrat do zubov manzel,ktory siel na nu milo ,aj jemu slubovala 2 terminy ..nic, az potom ako som aj vyssie pisala , vratila platbu ,no uz som mala riadne nervy v kybli ,ratam kazde euro.Po sms kovom potvrdeni ze mi vrati platbu ,si este aj tak stanovila 2 tyzdne 🤦🏽‍♀️😡 ze do toho casu vrati🙄 vela trpezlivosti a hlavne dievcata peniaze spat vam zelam

jarkap1
3. feb 2024

@konulka20 sprosta som, no co ti poviem. Ale viac jak prachy, chcem ten tovar. Cakam do stredy.

sonalek
3. feb 2024

@konulka20 ja som objednavala dva krat. Toto je treti. Prvy krat uplne bez problemov, druhy krat asi dva tyzdne s oneskorenim ale to bolo v case dovoleniek tak som jej uverila neriesila a teraz sa nemozem doziadat ani penazi ani tovaru. V telefone je mila to ano ja sa cudujem ze to este dviha a stale klame. Ale nenecham to tak. A tiez mi ide najma o tovar potrebovala som co najskor. A recenzie som pozerala az po objednani ked presli dva tyzdne 🥺

alanak
6. feb 2024

Ahojte baby, už ste ju niekto riešili na SOI viete mi pripadne pomôcť ako ? Tak isto čakám na tovar (ja hlúpa som si vôbec nepozrela recenzie ) som v 8. Mesiaci a objednavala som už poslednú vec - deku do vajíčka 🤷‍♀️a keďže pani neodpisuje neviem vôbec čo ďalej … ide o 40e 🙄viem že určite obrala ľudí aj o viac ale tak toto jej nemôže prechádzať 😡ved v podstate okráda naše deti

sonalek
6. feb 2024

@alanak mne nereaguje uz ani na insta hlavne ze ma sponzorovane prispevky ake ma zlavy a vypredaje.