Skúsenosti s nákupom rayray.sk

nerrynka
12. nov 2021

Ahojte. Máte niekto skúsenosti s nákupom v tomto internetovom obchode? Ďakujem za každú reakciu.

eliza78
1. dec 2021

Ahoj. Objednala som dcére čiapku ešte 18.11., zaplatila som a zatiaľ mi nič neprišlo, tak neviem....

nerrynka
autor
1. dec 2021

@eliza78 och tak to je už dosť dlhá doba 😔 ja som napokon neobjednavala od nich keďže som nenašla žiadne relevantné recenzie 🤷

eliza78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliza78
1. dec 2021

@nerrynka ja sa vám prípadne ozvem, keď sa niečo zmení, oznámili mi, že im platba prišla a tovar mi dodajú v čo najkratšom čase...

lucia176
11. dec 2021

@eliza78 toto presne aj mne napísali a tovar nikde. Dnes som im poslala výzvu k odoslaniu tovaru.

noemi125
11. dec 2021

@lucia176 to oni maju tovar z Ali, cize to bude trvat dost dlho...

luciabv
11. dec 2021

@lucia176 @eliza78 nechcem chaosit, ale prosim vas, kontrolovali ste si na uctoch platby? Mamina prave objednala z tej stranky a ja sa trochu bojim, aby to nebol nejaky podvod. Ona nema internet banking, takze to neviem nijako skontrolovat. Dakujem.

slavilelic
11. dec 2021

Rayray.sk.,booho sk.,bonky...suprisimo...jedna istá banda ,len meno iné.Podvodnici

eliza78
12. dec 2021

@noemi125 aj som si myslela...

renatka1995
16. dec 2021

Mam objednávku cca od 30.11.2021 ale zaplatila som až 07.12.2021 a zatiaľ mi nič neprišlo jedná sa mi o vianočné kvetinky na stromček 😑

noemi125
16. dec 2021

@renatka1995 ani necakajte max na buduce vianoce

slavilelic
16. dec 2021

@renatka1995 podvodníci....ja som zaplatila dopredu 120e ,objednala som bundu,až potom som zistila ze sú podvodníci a že som vyhodila peniaze. Písala som aby mi poslali sledovacie číslo objednávke ,dostala som od ich číslo ktoré neexistuje.Zacali sú sa vyhovárať že asi nie je ešte na území SR ,potom že je na poste nejaká chyba aby som sa išla opýtať. To isté každému posielajú.Na ich stránke není žiadni kontakt ,telefóne číslo, meno a priezvisko, nič,len mail a to je všetko.PODVODNICI

katkaa85
20. dec 2021

Ja som tam objednávala ešte 14.11. za 17€ chvalabohu “len” (keď čítam hore tých 120), ale nechceli mi stornovať objednávku, že odoslaním objednávky som suhlasila, že jej uhradením ju už zrušiť nejde! A že peniaze odoslali už dodávateľovi… dodnes nemám nič. Dnes som im pisala, že ak tovar nepride tento týždeň, dávam ich na inšpekciu. Viac sa tu asi spraviť nedá.

kikakikakikakika
30. dec 2021

Dobrý deň/ahojte mám neskutočne zlú skúsenosť, tiež som zaplatila za tovar, tovar nikde, peniaze nikde, výhovorky typu že je dlhá dodacia doba, poslali mi sledovacie číslo ktoré neexistuje, takže nebolo by najlepšie ich hromadne nahlásiť na polícii, alebo na obchodnú inšpekciu?

noemi125
30. dec 2021

@kikakikakikakika oni nerobia ziadny podvod , tovar dostanete ,je na ich stranke uvedena najdlsia dodacia lehota, to je to iste ako objednate z ali...nic s tym nenarobite..

katkaa85
30. dec 2021

@noemi125 ja som im písala, že tovar nechcem, ziadam zrušiť objednávku, uz dávno, nechceli to spraviť. Napísala som im, že tovar neprevezmem, tzn. že sa im vráti a tak či tak mi musia vrátiť peniaze, na to ani nereagovali. Objednávala som detské pančuchy, ktoré uz teraz budú 2rocnej malej malé a na konci zimy ich naozaj nepotrebujem… ide o prístup. A ten majú otrasný. Keď mi niekto na moju objednávku napise, ze tam je na to 365 dní?? Akože ktorý blbec by si objednával vec, aby ju dostal za rok?! Chrapúni.

jemi9
5. jan 2022

Ahojte, vyriešili ste niečo s týmto obchodom? Mamka objednala pre môjho syna koberec na vianoce, zaplatila ho chudinka a doteraz žiadne info. Prešiel mesiac, ona je v takomto ľavá a mňa veľmi mrzí táto situácia. Ak by ste podnikali nejaké kroky, dajte mi prosím vedieť, pripojím sa.

jazmi
5. jan 2022

Sestra tiež objednávala na Vianoce a zatiaľ stále nič neprišlo odpoveď na mail dostala a či balíček skutočne príde to uvidíme cca 50€ hodnota nabudúce si lepšie pozrieme recenzie alebo radšej objednáme z overených stránok.Všetkym prajem Šťastný Nový rok😉🙂

bogica999
14. jan 2022

Objednávala som tovar 3.12.2021, aj uhradila, pri tovare bolo dodanie 2 - 5 pracovných dní písané, dodnes som nič nedostala, ani tovar, ani vrátené peniaze, písala som im aspoň trikrát, mne sa zdá, že odpoveď je generovaná z PC, pretože všetky sú rovnaké, dokonca v jednom mi písala baba, že dodacia doba môže byť až 6 mesiacov ,ale môže sa predĺžiť aj na 1 rok, dnes som im opäť písala, čakám na odpoveď, dám vám vedieť, ak by sa niečo zmenilo

bogica999
14. jan 2022

ahojte, sľúbila som odpoveď, ako je to s ray obchodom, odpísala mi a poslala sledovacie číslo zásielky, aj som ho zadala, tovar bude doručený 14.1.2022, tak som zvedavá

katkaa85
14. jan 2022

@bogica999 to malo byť dnes, aj to prišlo?

bogica999
15. jan 2022

@katkaa85 ahoj, veru neprišlo

kikakikakikakika
16. jan 2022

@bogica999 mne od 10.12. tiez neprišli topánky

monikaherakova
18. jan 2022

Dobri chcem sa spitat že či viete číslo na tuto stránku ??

katkaa85
18. jan 2022

Ahojte, tak dnes som posielala podnet ku kontrole na ČOI, keďže sídlo firmy je v ČR. Nezaberie to veľa času, odporúčam si nájsť 10minut u každého podvedeného a vypísať tam údaje s textom, nech ich dobre preklepnú, pripadne im klepnú po prstoch.

katkaa85
18. jan 2022

@monikaherakova číslo nemajú, na stránke pisu, že infolinka bude dostupná od 25.12., ale meškajú už takmer mesiac a asi vedia dobre prečo, tá linka by im od neustáleho zvonenia asi zhorela.

bogica999
19. jan 2022

@monikaherakova , číslo nemám, píšem im stále e-mail, ale tovar stále nedošiel

22lena
24. jan 2022

@nerrynka objednala som si dve veci ešte koncom novembra a dodnes ich namám. Dostávam iba emaily, že zásielka je na ceste ku mne. Po snahe zrušiť objednávku mi napísali, že som si mala prečítať podmienky a majú na to 365 dní aby mi balík doručili. Už ani nedúfam, že mi tovar dodajú. Neodporúčam rayray

bogica999
24. jan 2022

@katkaa85 ahoj, písala si len údaje na firmu, alebo aj odpovede na dotazy , mám ich viac, dá sa tam pripnúť aj príloha? Ďakujem

eliza78
28. jan 2022

dobrá správa, baby, čiapka objednaná 18.11.2021 tento týždeň šťastlivo dorazila, zásielka bola odoslaná z Číny, prišla v obálke ako z aliexpresu, no určite to bola dcérina prvá a posledná objednávka z tejto stránky:(