Skúsenosti s vera-italy.sk - obchod s koženými kabelkami

lienkashcj
17. apr 2024

Ahojte objednala som si z tohto obchodu koženú kabelku https://www.vera-italy.sk/modello.php?p=745&f=nc neplatila som dopredu malo to ísť cez packetu hneď v pondelok mi bol poslaný mail s tým že zásielka bola zaregistrovaná na packete avšak zatiaľ im nedodali objednávku, viem že to môže trvať dlhšie ale chytil ma taký divný pocit že čo ak je to nejaká podvodná stránka a na facebooku mali aj dobré aj zlé komentáre, tak neviem čo si mám myslieť teraz a že ak to náhodou aj príde či to prebrať, alebo radšej nie.
Chcem sa Vás opýtať máte s týmto obchodom skúsenosti ak áno aké? Telefónne číslo čo majú na stránke tak tam mi to nik neberie :(

oli18
17. apr 2024

@lienkashcj minuly tyzden som tiez na nich hladala recenzie. Pre kratkost casu som im volala
a tiez mi nik nedvihol. Tak som nakoniec neobjednala. Prevazili u mna negativne recenzie a to, ze nedvihli telefon. Drzim palce, nech to dobre dopadne 🍀

lienkashcj
autor
17. apr 2024

@oli18 mne teraz na x-tý krát zdvihli a povedali mi že tovar ide z Rumunska že oni majú pobočky vo viacerých krajinách :/ že to príde zabalená v textilnej taške čo je ako darček a potom v sáčku/vreci od kuriéra :/

oli18
17. apr 2024

@lienkashcj hadam to dobre dopadne. Potom napis. Ja som.nakoniec kupila kabelu v Kare v kamennej predajni. Potrebovala som na darcek.

lienkashcj
autor
17. apr 2024

@oli18 no ani neviem či to prebrať alebo nie. Mám z toho celkom guláš v hlave teraz 😂

lucka_ke
17. apr 2024

ak by bola ozaj talianska prečo by ju posielali z Rumunska? podľa mňa to bude čína, dovezená do Európy a tu posielaná z nejakej centrály

lienkashcj
autor
17. apr 2024

@lucka_ke tiež ma to napadlo no majú viac stránok podľa google aj na facebooku som ich našla ale ako iná krajina akoby bolo tých pobočiek viac :/

dested
29. apr 2024

Velmi zle skusenosti. Vratili sme kabelku a uz 3 mesiace cakame na vratenie penazi. Podavame podnet na obchodnu inspekciu

lienkashcj
autor
29. apr 2024

@dested my sme ju vrátili min. týždeň ešte je len pondelok ale dúfam že nám peniaze vrátia. :(

dested
29. apr 2024

@lienkashcj Nam uz prestali odpisovat aj na FB aj na mail. Nemame ani 100 eur ani kabelku. Tento tyzden piseme na inspekciu

lienkashcj
autor
30. apr 2024

@dested 😢 teraz sa začínam obávať :( ak napíšete na SOI prosím dajte mi vedieť alebo ako to dopadlo, ak by sme museli aj my urobiť to isté

lucka_ke
30. apr 2024

ŠOI ti nepomôže, nakoľko ide o zahraničnú firmu a ŠOI rieši len slovenské subjekty

lienkashcj
autor
30. apr 2024

@lucka_ke aha no tak som zvedavá ako to dopadne

lienkashcj
autor
21. máj 2024

Tak nakoniec mi dnes peniaze od nich prišli.