Skúsenosti so stránkou 4home

9. jan 2023

Kvalita, dodanie, reklamácia

marci77
9. jan 2023

dodanie velmi rychlo, do 2 dni doma od objednania
kvalita, ako co ....napr. obliecky som objednavala, mali uvedene, ze bavlna .....ale nie je to ktovieaka kvalita bavlny, ale vzor sa mi pacil, aj cena
reklamaciu som zatial neriesila, vsetky veci, co som odtial objednala, zatial funguju

nezabudnite sa pri nakupe prekliknut cez cashback portal, pridu potom nejake eura z nakupu naspat

autor
9. jan 2023

@marci77 záclony majú v dobrej cene, to by som chcela

ivikbloom
9. jan 2023

ja som aj vracala jeden svietnik v lehote 14 dni , ktory sa mi az tak nepacil a bez problemov vratili peniaze

natalia1619
9. jan 2023

Reklamacia uplne super az som bola prekvapena. Mamina kupila na vianoce salky sklenene a boli rozbite. Stacilo napisat mail s fotkami a poslali nove.

bessie12
9. jan 2023

z 4home.sk som velakrat objednavala a vzdy som bola spokojna. Reklamacie neboli potrebne. Dodanie rychle.

moni106
9. jan 2023

Akurat mam zlavovy kod.ja ho nevyuzijem.mozno pomoze 🙂

autor
9. jan 2023

Super baby, ďakujem. Chcem objednať závesy ale bála som sa nekvalitnej látky ale objednám a keď tak, tak vrátim. Ja len že tie ceny sú celkom pekné tak som sa bála že to bude nejaká pofiderna stránka 🙂

marca12
9. jan 2023

Ja som spokojna objednavala som obliecky,zaclony a kadeco. Dodanie velmi rychle a reklamacia neviem este som nemusela nic reklamovat.

autor
9. jan 2023

@moni106 objednané a kód využitý 🙂 ďakujem krásne si veľmi zlatá ❤️

dzupi898
9. jan 2023

objednávala som z tade asi trikrát, dodanie v pohode, kvalita tiež, takže úplná pohodička 🙂

katuuuussik
5. feb 2024

My sme nespokojní...v decembri sme si objednali hrnce ale vrátili sme ich. Tovar sme zaslali podľa pokynov späť,že nám bude vymenený. Potom mali problém že ten tovar nemajú, tak že nám pošlú peniaze. Je február a my nemáme ani hrnce ani peniaze. Tvrdili,že šek už poslali ,no kde nič,tu nič.
Z mojej skúsenosti určite nie!