Slovenský eshop a vrátenie tovaru do Maďarska

len_nig
17. júl 2021

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či náhodou neviete, či je v poriadku, keď Slovenský eshop mommies.sk požaduje od mňa vrátenie tovaru do Maďarska? Moja chyba že som si nepozrela podmienky vrátenia pred nákupom, ale nezdá sa mi to, že by som mala ja platiť drahé poštovné do zahraničia keď to je normálne Slovenska stránka. Za každú radu ďakujem 😊

janai1
17. júl 2021

@len_nig no co pozerám tak to nie je slovenský eshop ale maďarský... Len majú stránku preloženú do slovenčiny a navyše dosť zle... Celkom odvaha objednať z takej pofidernej stránky lebo toľko chýb čo tam majú, nelogických viet a navyše emailová adresa Gmail 🙈

len_nig
autor
17. júl 2021

@janai1 ako tovar prišiel bez problémov len mi nevyhovuje 😊 jedná sa o tehotenský vankúš ale myslela som si že sa mi bude na tom lepšie ležať 🤷🏻‍♀️

liz_lemon
17. júl 2021

@len_nig no, zial za chyby sa plati, a teda bud to posles do Madarska, alebo ti to ostane doma nevyuzite, prip. to hod na nejaky bazar

jankapepe
17. júl 2021

@len_nig stránka je po slovensky. Firma,ak vôbec nejaká existuje, lebo názov, IČO DIČ, sídlo, nikde nie je uvedený. Takže si kúpila tovar od nevieme koho, pôvod od nevieme kde.
Nabudúce si over od koho kupuješ.
Na fiktívneho predajcu čo ani slovákom asi nebude sa nevzťahuje slovenský obchodný poriadok a soi s tým nespraví nič. Tovar vrátiť môžeš...či peniaze uvidíš je viac ako otázne.

janai1
17. júl 2021

@len_nig skôr by som ho ponúkla na predaj na bazos alebo marketplace... Je veľká šanca, že keď to pošleš späť, neuvidíš ani tovar ani peniaze

len_nig
autor
17. júl 2021

Asi máte pravdu, skúsim na markete a keď nie tak zas kvôli 20€ nebudem riskovať posielanie niekam do Maďarska 😊 aspoň budem vedieť že keď je eshop .sk neznamená to že je to slovenský 😂 ale sranda, toto sa mi za tie roky čo objednávam ešte nestalo

jankapepe
17. júl 2021

@len_nig hmmmm ak je to do 2kg, najlacnejšie poštovné máš 15€ ale rozmerovo to asi aj tak bude viac, ak je to nad 3 kg tak sa pod tých 20 ani nedostaneš.

len_nig
autor
17. júl 2021

@jankapepe no veď práve a to sa mi neoplatí pri 20€ tovare 😊

zuz_123
22. nov 2021

Tak mne sa podarilo tovar odoslat za 5 eur cez kuriera a e- shop nereaguje. Mommies.sk NEODPORUCAM!!!

len_nig
autor
22. nov 2021

@zuz_123 ja som to nakoniec vyriešila zdarma cez zasielkovnu, poslali mi kód na odoslanie, ale peniaze späť som dostala až po 14 dňoch keď som sa im vyhrážala .... Tiež neodporúčam

zuz_123
24. nov 2021

@len_nig Prosim ta to sa ti ako podarilo? mne neodpisuju vobec

len_nig
autor
24. nov 2021

@zuz_123 na FB som ich otravovala 😊 vyskúšaj aj ty tak. A vyhrazaj sa SOI

zuz_123
24. nov 2021

@len_nig Dakujem odpisali🙂

len_nig
autor
24. nov 2021

@zuz_123 držím palce nedaj sa, fakt ich terorizujú každý deň mne ozaj vrátili nakoniec tie peniaze aj keď to trvalo

cuttina
23. jan 2023

@len_nig dobry den, prosim, aj Vam odpisovali?Teraz riesim to iste, mame objednavku a vobec sa neozyvaju ☹️

len_nig
autor
23. jan 2023

@cuttina písala som vyššie v komentári aj, nakoniec mi poslali kód na packetu a zdarma som to vrátila. Aj € vratili

cuttina
23. jan 2023

@len_nig pisala som im aj na fb aj mail, ale nic. Oni podla mna ani neexistuju.☹️ Alebo je to len nejaka jedna osoba.😡

len_nig
autor
24. jan 2023

@cuttina terorizuj ich, ja som sa im vyhrážala Soikou myslím až.