Vrátenie tovaru bez udania dôvodu v Alze

kacenka_m
23. dec 2020

Ahojte, prosím vás, viete niekto, či sa dá v alze vrátiť alebo vymeniť tovar po uplynutí 14 dnoch možnosti na vrátenie bez udania dôvodu ? Ďakujem

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
23. dec 2020

@noelosopius na kupovane cez internet je lehota 14 dni, to su 2 tyzdne na vyskusanie a premyslenie.
@kacenka_m ak si si nepriplatila moznost okamzitej vymeny/vratenia, tak nie.

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
23. dec 2020

@noelosopius ale ved autorka pise po uplynuti 14 dni, tam ti pravo zaniklo.

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
missdiva
23. dec 2020

do 14 dni mozes vratit nepouzitu vec z kazdeho eshopu. Po 14 dnoch nie.
Inak ja mam s Alzou velmi zlu skusenost, pred vyse mesiacom a pol som zaplatila vyse 300eur za vec skladom a Alza mi ju stale nedorucila a nechce vratit peniaze.
!!!! NEODPORUCAM.

kacenka_m
autor
23. dec 2020

@limetka69 Noo, bohužiaľ nepriplatila. A dnes sme odovzdali vianočný darček a trochu sme sa "sekli" vo výbere..

limetka69
23. dec 2020

@kacenka_m tak za opytanie nebiju, mavaju moznost aj vratenia nevhodnych povianocnych darcekov, ale tiez neviem ci to tam treba zaskrtnut pri objednavani, alebo mozu vsetci nejak do 6.1, alebo tak. Skus sa opytat, mozno to vedia urobit, aj ked ste to nezaskrtli.

kacenka_m
autor
23. dec 2020

@limetka69 niečo skúsime, ďakujem.

mima1
23. dec 2020

@missdiva ja som dva tyzdne nazad zaplatila 170€ skoro kartou tovar nemali skladom a zabezpecovali. 4dni nazad mi napisali ze tovar nemaju a nebudu mat ze si mam vybrat nieco ine. Stornovala som objednavku a hned mi poslali aj peniaze nazad

missdiva
24. dec 2020

@mima1 no tak to ti v dobrom zavidim, mne sa drzo viackrat vysmiali na infolinke.

draik
24. dec 2020

@limetka69
Vrátiť počas 14 dní možno použitú vec, keď píšete o vyskúšaní?

limetka69
24. dec 2020

@draik asi je to od tovaru k tovaru, ale podla mna ano, nesadne velkost topanok, oblecenia, kupis vysavac, zda sa ti, ze ma slaby tah a vratis, kedze nemas moznost vyskusat pri nakupe cez net.

ikonica
24. dec 2020

@draik ja som davnejsie kupila rucny vysavac, vyskusala ho... Nebola som s nim spokojna, vycistila som ho a vratila do 14 dni a na mieste mi aj peniaze vratili. Oni to potom zrejme daju znova do obehu ako rozbaleny tovar s nizsou cenou...

petuskaa1
4. jan 2021

@missdiva no mne tiež vrátili bez problémov takze treba ísť na predajne miesto a vrátia ti hneď.

petuskaa1
4. jan 2021

@draik samozrejme v tom nieje problém.

nela6
4. jan 2021

@kacenka_m 14dni je zakonna lehota, pozri podmienky alzy, oni si dobrovolne mozu dat aj mesiac

eliska2211
20. okt 2021

@nela6 Dobrý vecer mozem sa opytat vy ste vracali vysavat do alzy ze ste nebola s nim spokojna to iste mam aj ja dnes prisiel mi vyskusala som ale nie som s nim spokojna ale je vreckovy vrecko je v nom nafuknute lebo som ho skusala na kober ale nie je dobry. myslite ze mi ho zoberu aj tak. dakujem za radu. alebo ako im ho vratit aby mi vratili peniaze.

maatuulka
20. okt 2021

@eliska2211
Dobry den, ak stihnete vratit tovar do 14 dni od kupy mate narok na vratenie tovaru pokial nebude mechanicky poskodene cize nepouzitelne. Kludne ho mozete bud priniest na pobocku v Ba alebo poslat postou

lenkakravcova
20. okt 2021

@eliska2211 Co je použité a nedá sa dat do pôvodného stavu, vám odrataju (je to aj logické)

saxana000
15. dec 2021

Kupoval niekto z alzy aj rozbalene/pouzite/zanovne?
Ist do toho?alebo tadsej nie?

petuskaa1
15. dec 2021

@saxana000 áno rozbalení tv a úplne v pohode. Fici už rok. Tak isto tam máš 2 ročnú záruku.

saxana000
15. dec 2021

@petuskaa1 toto je pouzite nie rozbalene a zaruka len 12 mesiacov v popise pisu ze ide o tovar pouzity alebo servisovany no funkcny..

petuskaa1
16. dec 2021

@saxana000 ani toho sa nemáš čoho obávať skontrolujte si to hneď po zaplatení,plat určite hotovosťou a daj si to na pobočku. Keď nebudeš spokojná rovno to tam ak necháš a hneď ti dajú prniaze.