Chodíte do materského centra v Košiciach? Kam ísť?

ncora
23. jan 2011

Ahojte chcela by som chodit s malym do materskeho centra neprida sa niekto? Alebo aspon poradte ktore je dobre tu v KE Dakujem

smihla
2. feb 2011

Ja by som sa pridala v poho.,len neviem,kde je tu niečo také Nika

ncora
autor
2. feb 2011

@smihla Ahoj v ktorej casti byvas?..

smihla
2. feb 2011

Tokajícka🙂a ty?

ncora
autor
2. feb 2011

No trochu sme dalej od seba ty si na furci a ja dole v meste pri TU... 🙂

olifcek
2. feb 2011

a kvp tu je tiez?

smihla
2. feb 2011

vraj je to tu na Charkovskej-Slniečko sa to volá

ncora
autor
2. feb 2011

No vidim ze kazda sme z inej casti.... 🙂

luciaanna
2. feb 2011

Baby, na každom sídlisku sa nájde jedno MC, na Furči je to Slniečko na Charkovskej a ešte aj na Jegorovovom námestí niekde v MŚ, takže ak si z Tokajíckej (@smihla), tak to máš blízko....
Ak chceš pozri si tému Košice - Furča tu na MK, tam nájdeš o MC viac....
Dobré MC je Haliganda, ale až na Jazere a nové MC otvorili aj na Ťahanovciach.

olifcek
5. feb 2011

@luciaanna jasne, ze je na kazdom sidlisku x;o) len sme sa pokusali najst sa x;o) ja zatial nechodim, a teraz ani nebudem, kedze je cas chripky, ale neskor bych mozno aj, i ked, to sa uz vonku otepli a bude sa chodit na dlheeee prechadzky

jeanettka
7. feb 2011

Ahoj, ja som chodila este pred porodom na predporodny kurz do materskeho centra delfinik na terase za galerkou. Tiez by som opat zacala tam chodit ale kedze som mimo mesta trosku mam problem s dopravou. A je pravda ze je obdobie chripok, takze pockam este chvilku na teplejsie pocasie. 🙂

cka
12. feb 2011

@olifcek ahoj, ja som z KVP, a chodime do Haligandy na KVP alebo aj na Jazere....pekne cistucke materske centrum

olifcek
12. feb 2011

@cka ahoj, haliganda na KVP je na akej ulici? sice, viem aj vygooglit,ale tak..

cka
12. feb 2011

je to na fare, na hlavnom tahu pri kostole, co sa novy stavia, tak tam je taka zlta fara....zatial maju otvorene v pondelok doobedu, utorok poobede, streda doobedu. A podla zaujmu budu rozsirovat otvaracie hodiny.

lulka26
12. feb 2011

ahojte, ja chodim do MC Stonozka. Je v starom meste na Hviezdoslavovej. Moj maly ma 11 mesiacov. Chodime tam na taky kurz - Hrame sa zdravo. Troska nuda, ale aspon su deticky v kontakte s rovnakymi prckami. Malemu sa to celkom paci, aj ked ho casto zaujimaju ine veci. A hlavne mame aspon troska zmenu v tom stereotype ;)

cka
14. feb 2011

@olifcek my chodime na Yamahu, teraz uz na druhy level....a je to super, tancujeme, spievame, recitujeme, hrame sa, lepime, strihame, malujeme do leporela, moja dcerka je z toho nadsena, velmi sa tesi stale na dalsiu hodinu. Urcite odporucam....

olifcek
14. feb 2011

@cka no, my sme este male na take... ale tak ved i level jedna je, ze? len.. je to na fare, cize sa to ubera katolickym smerom? katolicke piesne a tak?

katka888
14. feb 2011

@ncora
nasa znama chodi na terase na laborecku, len mi vypadol nazov ... a spominala , ze chodievala aj niekde na kuzmaniho. asi tam bola spokojna,kedze chodievali casto.

katka888
14. feb 2011

napadla ma otazka, od kolkych mesiacov ste zacali s detickami chodit do MC?

cka
16. feb 2011

@olifcek ale kdeze......ide o to ze MC su neziskovky, ziju z prispevkov, 2%dani atd.....a nik nie je ochotni poskytnut priestor za prijatelnu cenu, podotykam, ze krasne priestory, ciste, utulne, len zial, cirkev. A tu na sidlisku su skvelo ustretovy, takze sa to vobec neubera tym smerom, ako spominas. O to sa nemusis bat.
Co sa tyka levelu 1, cize Robik, je to od 4 mesiacov....my sme sa to dozvedeli od cca 6 mesiaca, takze sme chodili do 18 mesiaca na Robika a teraz chodime na Prve krociky k hudbe. Ak mas zaujem nastupit, maju este volne miesta na sidlisku, tak si kukni stranky yamahaclass.sk
Ahoooj.

@katka888 my sme zacali od 6 mesiaca ale iba na tu hudobku, bol tam obmedzeny pocet deti, nebali sme sa chorob, poznali sme sa, vedeli sme, ze sme zodpovedne mamicky a chodili sme tam iba so zdravymi detickami a hrat sme sa zacali chodit tak od roka. 🙂)

babs_80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlankat
25. feb 2011

@cka my chodime na robika, je to super

xino6666
25. feb 2011

cafko pre ncora ja byvam tiez na severe na komenskeho a chodievam do MC stonozka oni maju herne na hviezdoslavovej v miestnom urade ( tam chodim ) a na juhu , pozri si stranku www.mcstonozka.sk, je to sice male ale fajn. pa

ncora
autor
26. feb 2011

@xino6666 Ahoj tak to ste nedaleko od nas 🙂 Ja som tam este nebola ale planujem sa tam ist pozriet.....kedy tam chodievate?

xino6666
27. feb 2011

chodievame ked je volna herna, maly ma 22 mesiacov a aj cvicit sme chodili, momentalne sme boli chori a pred mesiacom som ja este mala sadru na nohe tak som tak nechodila, ale uz to bude ok tak asik mozno buduci tyzden pojdem, ale ked je vonku pekne som radsej vonku v parku pred poliklinikou Sever ale nejake vylety robievame ( kavecany sankovanie a tak..... ) ked je zle pocko tak ideme do centra alebo sa stretneme u nas s kamoskami ktore maju deti v podobnom veku, menim maly je dost zivy a ma rad deticky a spolocnost , ked chces mozeme ist spolu do centra aby si vedela co a ako vo stvrtok je volna herna od 09:00 do 11:30, my by sme isli cca na tu 10 - tu na hodku aby bol aj trochu von ked bude dobre pocko. pokial mas cas tak kludne mi napis na mail. osifcinova@gmail.com, zatim pa

cka
1. mar 2011

@svetlankat Ahoj, no fajne...my sme tiez chodili a pacilo sa nam. A kde chodite, na Jazero ci KVP?

dianocka
1. mar 2011

Ahojte mamicky,ja otvaram v aprili detsky kutik v OC Galeria.Bude pre deticky od 6 mesiacov do 13 rokov,tak budem rada,ked sa pridete pozriet,pohrat s detickami a pokecat s mamickami 🙂

svetlankat
1. mar 2011

@cka na jazere

xino6666
1. mar 2011

ok dianocka prideme pozriet som rada ze tam nieco take bude. Babka a dedko tam blizo byvaju tak urcite tam pojdu aj s .malym. Som rada ze take nieco tam bude. drzim palce nech tam bude chodit kopec stastnych deticiek 😉 . pa
heňa 😉

monisha232
1. mar 2011

@ncora detské centrum happyland na ťahanovciach,americká trieda 17,v budove zdravotného strediska,je tam supeer 🙂