Musí aj partner chodiť do centra?

1safirka1
6. dec 2011

Kocky musi aj partner chodit do centra ked mu spermiogram vysiel OK u ineho pana doktora ???ale ja stale nemožem otehotniet,

iva567
6. dec 2011

v podstate asi stačí, aby partner išiel na konzultáciu a potom na odber v den OPU alebo v den IUI. My sme ale vždy chodili spolu, mm ma čakal na chodbe ako morálna podpora, ved dieta chceme obaja... Iba raz som išla na kontrolu pred OPU sama, ked mm nemohol ísť kvôli práci. Hlavne potrebuješ mať niekoho pri sebe v den OPU (po narkóze) a v den vkladu (po diazepame).

lucka1987
7. dec 2011

na konzultaciu sme mali aj my ist spolu a este raz mu chceli urobit spermiogram ( aj ked ho uz mal urobeny) a ako pise iva576, myslim ze je fajn mat pri sebe partnera ako oporu, ved to robite pre vase spolocne dieta... ale pokial mu to praca nedovoli a lekar povie ze nie je treba aby chodil tak si vezmi niekoho ineho so sebou komu veris

cikyta
7. dec 2011

Nieje SPG ako SPG. Ten v care sa robí na väčšom rozbore , ako u bežného urologa.
Dalej je otázne, kedy bol na SPG. Každý 3 mesiac sa tvoria nove spermie, takže čím čerstvejší rozbor, tým lepšie.
V niektorých caroch beru mužovi aj krv.No a v neposlednom rade ako píšu dievčatá.....Tu ide o bábätko a chcete ho obaja,tak sa "patrí",aby chodil s tebou, aj ked ho zrovna nebudú vyšetrovať... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre