Habakuky

lady511
14. júl 2014

Ahojte,,,chceli by sme íst s malou do tohto sveta rozprávok,,chcela by soms a opítat či je to vhodné pre dieta ( vek 2r a 8m ) alebo ešte počkat kým troška podrastie,,poprípade,,neviete o niakom ubytovaní v blízkosti?..kedže sme zo senca asi by bolo lepšie sa ubytovat ,,dakujem

lyrra
14. júl 2014

@lady511 My sme boli v piatok, podla mna to je skor pre starsie deticky, dcera ma 2 roky a nevydrzala pozerat celu rozpravku a rusila ostatnych, takze jej sme vymyslali nahradny program - na detskom ihrisku, v jazierku pozerala rybky, na luke ovecky, je tam aj detsky kutik, kde deti kreslia, maluju a vyrabaju darceky pre rodicov. Syn ma 6 rokov a uzil si to, rozpravky hrali kazdych 20-30 minut. Celkovo sme tam boli vyse 5 hodin. Ubytovanie sme neriesili - rano sme vyrazili pre deviatou z domu (tiez sme okres Senec 🙂 a pred jedenastou sme tam boli a po stvrtej sme odchadzali naspat 🙂

lady511
autor
14. júl 2014

@lyrra dakujem pekne 😉

amadora
14. júl 2014

@lady511 my sme tam boli pred rokom, to mal mladší syn zhruba tiež toľko a jemu sa tam páčilo. samozrejme rozprávky sme nepozerali ale je tam kopec ďalších vecí čo zaujmú deti takže prečo nie 🙂 okrem toho blízko je bobová dráha, spojiť to s tým a dieťa má obrovský zážitok 😉

mimibb
15. júl 2014

@lady511 mysme tam chceli ist v nedelu, ale odradilo nas vstupne...dieta 5,50 a dospely 8,50...-za co tolko? za hranu rozpravku, pri ktorej moje dieta aj tak neobsedi? 😀 nakoniec sme sli radsej na bobovu drahu a ostaTNE "atrakcie"... su tam trampoliny aj skakaci hrad + yx ihrisk pre deti...skoro pri kazdej restauracii...takze sme boli spokoijni, ale nie vdaka habakukom... 😉

lyrra
15. júl 2014

@mimibb @lady511 my sme platili za rodinny vstup - dvaja dospeli a dve deti (sestrocne a dvojrocne) 20,30 €. A este nas upozornili, ze cez vikend to byva dost plne - 400 .- 500 ludi, takze ak ist, tak radsej v tyzdni 🙂

horana
15. júl 2014

Presne tak, je to skor pre vacsie deticky, s ktorymi mate napr. uz skusenost ze v nejakom inom detskom divadielku vydrzia obsediet. Aj v tom pripade je to vsupne zdieracske, tak na hrane toho co clovek este ako tak da. Ono su to tusim 4 divadielka rozne ked si dobre pamatam ,v roznych domcekoch ci otvorenych priestranstvach pod holym nebom, ktore postupne obehavate ako idu v pravidlenych intervaloch. Plus teda moznost akychsi kreativnych dielniciek, kde si dieta moze tvorit, ukazky remesiel a tak. Ale tak bezmala tych 30E tam 4 clenna rodina necha.
Horsie to je ked mate uz starsie dieta ktore obsedi a male ktore este nie, ale vstupne uz zanho platite a aj za dospeleho, ktoremu zase naopak uz tie infantilne divadielka nic nedaju.
Tak maju origilnalne kulisy a tak to patricne vyuzivaju/zneuzivaju, ludi tam maju vzdy kopu, tak naco by menili ceny. To je dalsia vec, oplati sa hlavne v prac. dni, a najprv pozriet ci tam nie su navaly, my sme tam tusim boli hned rano, stihli sme prve predstavenia a mali sme stastie ze bolo este relativne volno, dokonca v jednom z domcekov sa mali moznost viackrat previezt po takej originalnej akoby mlynskej latkovej smyklavke ktoru obvykle pouzivaju len herci ako sucast jednoho z predsatveni, vylezie sa na nu vonkajskom az uplne na strechu jednuho z domcekov sikmym rebrikom ako do kurniku a potom do vedie dnu a do tmy az do stredu izby....Ale ked sme odchadzali uz bolo nechutne plno, tlacenica vsade a uz by sa pomaly nedalo ani dieta si pekne pofotit v tych kulisach, nakolko vsade ta kopa ludi, to ponici atmosku.

jana_eyre
15. júl 2014

my sme tam boli pred dvoma tyzdnami - moj starsi syn ma 2r a 6 mesiacov a pacilo sa mu tam.. su tam zvieratka, zaujimave stavby, zaujimavi ludia a ihrisko, podla mna je to v pohode pre take dieta.. dokonca si zabil klinec a platil habakukmi.. takze zazitok mal urcite..

polodrahokam
15. júl 2014

Ahojte, kde sa tento rozpravkový svet nachádza?

zuzkaanicka
15. júl 2014
alexiska77
15. júl 2014

@polodrahokam Na Donovaloch.

katjuschka
15. aug 2014

Mne sa pacil napad i domceky. Boli vsak neudrziavane a nebezpecne pre male deti (diery kam mohlo dieta spadnut, napriklad na vonkajsom "amfiku"). Vstupne vysoke, myslim vsak ze za tie divadielka sa oplati. Nam sa ale neoplatilo, lebo mala (2r,3mes) sa velmi bala, dokonca ju napriek nasmu zakazu strasili. Jeden herec asi trikrat, uz sme sa dost hlasno i ohradili. Ved ktory normalny clovek strasi male dieta na rukach napriek tomu ze mu uz z dialky ukazujem, ze ma ist do haja. Strasna zabava... fakt. Mala sla odtial s hysterickym placom. To iste rodinka ktora tam bola s nami so skoro trojrocnym chlapcekom. Ti odisli este skorej, asi po polhodine. Zvieratka su v ubohych podmienkach. Ja mam svoju farmu a som zvyknuta robit pri zvieratkach, nie som fajnova, ale veru ma i naplo.... Tak aby som to zhrnula, nam rodicom sa pacilo, budovy i rozpravky, co mame ale z toho ked dieta slo odtial s horsou naladou ako prislo... Odporucam skor rodicom s detickami nad styri roky.

lucass81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz