• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam ísť s deťmi v Prešove?

27. októbra 2009 
ahojte baby, chcela by som sa opytat, moja sestra je s malym na navsteve u tety od vcera a nevie kam s malym ist - mam na mysli, nejake pekne detske ihriska, herne , centra, al. nieco pre deti v okoli, nie vsak velmi daleko. Prosim, poradte, kde mate na sidliskach aspon pekne ihrisko. Vdaka a pekny dník
27. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto tu nič nevie? teta je stara, nema prehlad a tam kde byva, nie je ani len jedna preliezka... nieco otrasne... :cry:
27. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic tu nemame :angry: meststke ihriska a parky ziadne
sidlisko 3 Bowling pri trati malicke pekne ihrisko ale v ramci restauracie...
mesto Frantiskans.kostol zahrada umelcov male detske nove ihrisko...
centrum Hviezdicka pri Hadzanarskej hale rodinny dom...herne
OC Max ...detsky kutik
sidlisko 3 dopravne ihrisko ....su tam preliezky ale je to skarede znicene...skor ten Bowling pri trati...
:wink:
27. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yasmina ďakujem za info :slight_smile: to je škoda, kam majú maminky s deťmi chodiť? :unamused: neschopné vedenie mesta :angry:
27. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak chcete na celý resp. pol dˇna,tak odporúčam Pavlovce-smerom na Vranov-bazén v lese za dedinou a hore na kopci koníky,nepíšeš vek detí,ale je tam aj bazénik pre drobcov
28. jún 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
13. sep 2009 o 23:38 • tina_
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. okt 2009 o 23:22 • zade
27. okt 2009 o 19:36 • tina_
Tvoj príspevok