• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam s deťmi v Bratislave?

28. septembra 2016 
Ahojte, otvaram temu, pretoze niekedy naozaj uz neviem, a mam pocit, ze som uz bola vsade :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mozno budu miesta zname, mozno nezname, kazdopadne piste a dufam, ze to pomoze.
Predovsetkym pre kocikove maminy s tymi mensimi detmi.
Zacnem:
Zoo, Strkovec, Kuchajda, Zlate piesky, Liscie Udolie
.....????? :confused: :confused:
7. máj 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hanka274: my sme len predvcerom zistili, ze rovno pod nosom, na dostihovej drahe v Petrzalke je celkom fajn ihrisko ...je tam smykalka, hojdacky, taky minikolotoc, lavicka a hlavne chladok :slight_smile:
8. máj 2007 o 09:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
ahoj, no ja som z Ruzinova sice, ale super! takze ak budem v Petrzke tak tam pojdem pozriet. Chodim tam casto, mam tak kamaratku s dcerkou, rodinu, takze sa mi to sikne. A hojdacky su tam ake? Musim si priniest?
Aj Partizanska luka (pod Zeleznou studn.) ma napada.
Este som nebola (asi v zivote) na Rohliku, takze sa tam pojdem prejst, neviete ake to tam je??
Korculovat sa chodime aj na hradzu z Rusoviec do Cunova. Aj Drazdiak ma teraz napadol, ze je vraj vynoveny, len som pocula, ze tam uz "zakvitli" aj majitelia so psami-rovno na ihrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. máj 2007 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak nieco potrebujete vybavit v meste, celkom dobre padne aj detské ihrisko pri Starom moste a Univerzite, priamo pri Dunaji. Odomykajú to tam myslím o 10hod. Je to tam fajn, ak sme spolu s manželom, ja vybavujem a manžel je s malou na preliezkach.
2. jún 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Horský park - horáreň, chodí tam veľa mamičiek s kočíkmi, ďalej Prezidentská záhrada
2. jún 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Medická záhrada, veľké ihrisko oproti Ružinovskej nemocnici, ihrisko s cukrárňou na Súhvezdnej v Ružinove, konečná 32 na Dlhých dieloch - super asfaltka na dlhé vychádzky, Devín ...
2. jún 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...ešte Botanická záhrada
2. jún 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sad Janka Krala za Auparkom...
2. jún 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nove-vynovene ihrisko je aj na Lachovej za policajtami, je oplotene a zajtra tam maju den deti: http://miestoprezivot.sk//?cat=5
Na tejto stranke su info aj o dalsich vynovenych ihriskach
2. jún 2007 o 22:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue pribliz prosim ihrisko pri nemocnici, bud spim alebo neviem...
priebezne dakujem za informacie kocky!
4. jún 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skvele prostredie je na vynovenej Partizanskej luke... su tam skvele hojdacky a preliezky aj pre male deti... vela zelene... a na toaletach za bufetom Zelka je aj prebalovaci pult... a v ramci prechadzky sa da zajst k Rotunde, kde su kozicky... skvele miesto... boli sme tam v ramci pobytu u mojich rodicov a urcite sa tam este tento rok vyberieme... :grinning:
9. júl 2007 o 18:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tu Partizansku luku doporucujem aj ja .je tam nadherne!Ja som najcastejsie v medickej zahrade a ked idem kamoskam tak nevynecham horsky park,prechadzku na slavin-vyrastala som tam :grinning:
12. júl 2007 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kam z babom ked je 36 stupnov
15. júl 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanka, včera som tadiaľ išla... myslím, že sa to volá radosť alebo tak nejak a je to medzi Mliekárenskou a Bajkalskou oproti Ružinovskej nemocnici... neviem to lepšie opísať :confounded:
Petaba podľa mňa sedieť doma, vyliezť až večer alebo niekam do lesa, na Slnko 100% nie...
15. júl 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vyrazili von o 8:00 a do 11:00 sme povymetali vsetky tiene v okoli a odvazime sa vyliezt az po 19:00. inak sa da este existovat na Zeleznej studnicke, alebo kdekolvek v lese.len tam sa treba dostat a autom je to tiez pekne trapenie o mhd ani nehovoriac...fajn vsak moze byt aj na zlatych piekoch.pri plazi je lesik, kde sa da s babom fungovat. ja vsak s poporodnou postavou vsetky kupka toto leto bojkotujem:frowning2:((
16. júl 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
ale vandas, prosim ta, ja som zase chuda :rolling_eyes: :rolling_eyes: tiez sa mi nechce do plaviek....
hlavne je, ze mas pekny foto v pase, mala zdravucka a aj ty po porode....

aj podla mna byt doma, alebo rano ist niekam okolo 8 do tej 10max, tu dolu na juhu je uz aj o pol 11-11tej hotuco a dusno, no a vecer po tej 19tej urcite, ale dusno je furt, v aute mi dnes ukazovalo 39st, vcera 37.
Si pamatam ako chodila s nami mamina ked sme boli mali, na Rosnicku rano o 9-10, domov sme sli poobede okolo 17tej. Dnesnu dobu sa to neda, v slnku sama rakovina....bleee. Rada by som bola hneda ako volakedy, ale kaslem ja na opalovanie-co som blazon? a solarko?? rakovina na druhu.... :grinning: :grinning:
uz teraz mam nervy z dovolenky na ktoru sa chystame 2 septembra. Hani dam biele tricko, ale aj tak, udrzat ju niekde pod slnecnikom sa mi asi nepodari.... :unamused:
17. júl 2007 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pripajam dalsi napad....
zakotvit auto v auparku, prejst na ihrisko-pekne, cez Sad Janka krala a na novu pieskovu plaz medzi starym a novym mostom...teda pokial niekomu nevadi piesok pre deti....mna ide sice slaktrafit vzdy, no ale co narobim, Hani sa to paci :pensive:
22. aug 2007 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanka,s tym auparkom stebou suhlasim....sad Janka Krala je super
30. aug 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co teraz v zime? boli ste niekto s drobcom cca 1,5 roka v Senci v aquaparku? myslite ze by to zvladol?
20. nov 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzana2706, do aquaparku Senec chodievam s deckami už roky, aj keď mám synov vo veku 13 a 10r, vidim, že tam chodia mamičky dokonca aj s takými maličkými dvojmesač.bábatkami. Je tam dobre, dá sa tam aj najesť a hlavne, keď napríklad chceš prebaliť, sú tam prebalovacie pultíky, ohrádka pre maličké deti, je tam malá šmyklavka, malý bazénik pre malé deti, kde si rodičia s nimi môžu sadnúť a hrať sa tam s nimi a dokonca na veľký tobogán, ktorý je v stálej prevádzke a začína vnútri, ide po vonku a končí vnútri /je to taký zatvorený valec/ chodia aj rodicia s menšími ako 1,5r deťmi. Dajú si ho na kolená a ty ovládaš či pôjdeš rýchlo alebo pomaly dole.. Takže vrelo odporúčam!!
26. nov 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám 19-mesačného a boli sme pred dvomi týždňami...no ten bol nadšený a chcel byť iba v detskom bazéniku :grinning: , bolo ťažké ho odtiaľ vytiahnúť. /I keď mám vždy panický strach, že sa pošmykne a padne na hlavu.../
Odporúčam :sunglasses:
26. nov 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete poradit kam v BA s 3 rocnym dietatom na nejake detske predstavenie? babkove divadlo alebo nieco podobne. dik
3. mar 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goga03; skus pozriet stranku bibiany www.bibiana.sk alebo program babkoveho divadla na Dunajskej ul.
4. mar 2008 o 01:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky,ja tiez uz neviem kam s detmi.
chodime do ZOO,na Zeleznu, Partizansku,do Sadu J.Krala,na drazdiak,hrad,...uz neviem kam s 3 rocnou a este nenarodenym malickym.Teraz cakame 30.4.08 babatko a neviem kam.
Na Markovej v Petrzalke je tiez velmi pekne ihrisko.Aj u nas by mali robit pri dome, ale kedy to neviem.Snad sa dockam este kym budem na MD.

poradte aj nejaku dovolenku - chorvatsko - piesocnata plaz - vhodne pre deti.
Mne sa osobne velmi pacilo v San Marine-Ostrov Rab.Super plytka piesoc.plaz,super jedlo,vecer pre deti disco, detske ihrisko,park,...fakt dobra dovolenka.nieco take len blizsie hladame.neviete niekto o niecom podobnom?
ja by som rada isla aj do Senca,ale muzovi sa tam moc nechce.ja potrebujem zmenu, je mi dlho doma. a stale ten stereotyp dookola ma uz nebavi.

goga03: S malou sme boli na Mikulasskom predstaveni Janko a Marienka v divadle Aha,ucinkovali rodina Kapralikovcov a malej sa velmi pacilo.Robia tam aj ine detske predstavenia.skus si vyhladat divadla pre deti.Aj v Zrkadlovom haji je zevraj stale nieco pre deti, ale my sme este neboli.Chcem ist pozriet.

dakujem za odpovede.pa,pa zatial
7. mar 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,
ak mozem poradit, tak pre nas velmi oblubenu a uspesnu destinaciu nedaleko BA, a to okolie jazera Neusiedlersee v Rakusku. Je to na vzialenosti takmer ako do Senca, no prostredie a hlavne "kultura" sa neda porovnat. chodime tam aj v lete aj v zime. V lete je tam vela moznosti okolo vody (super detsky bazen, clnkovanie, vylet lodou po jazere, krasna travnata plocha, takze sa da chodit aj naboso), v zime sa korculuje na jazere, vela moznosti na prechadzky... jazero je velmi velke (v lete pri zapade slnka vznika dojem, ze sedis na plazi mora - lebo su tam stale vlny) a na jeho plaze sa da ist z viacerych mesteciek. skus pozriet na webe (neusiedlersee), maju vela stranok. navyse, je to cele prirodna rezervacia, volne sa tam pohybuju husi, kacky a ostatne vodne vtacto. aj to je celkom dobre lakadlo pre deti. hlavne teraz na jar
8. mar 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za info, avsak babkove divadlo ma nejaku posahanu stranku a neda sa stiahnut program. a program v bibiane ma osobne neoslovil a hlavne maju predstavenia cez tyzden a to nie som v ba.
ale teraz v nedelu sa chystame do dk ruzinov, tam byvaju kazdu nedelu dopoludnia predstavenie pre deti, tak som zvedava ci sa to neterke bude pacit.
3. apr 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja bz som sa chcela spytat, ci neviete o nejakom baby friendly mieste v starom meste, kde by som si mohla v pohode prebalit aj nakojit dieta, keby bola potreba.
dakujem!
8. apr 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz bol cirkus alex v Ba a od zajtra bude v Pezinku. Nesmúťte, pre veľký záujem sa vracia v apríli(ale neviem kolkatého :slight_smile: -kuk cirkus-alex.cz) do Ba -petržalky. :slight_smile:
8. apr 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy,posielam vam sem dobry typ ako stravit prijemnu hudbobnu hodinku s vasimi detickami :slight_smile:
http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=75629&highlight=
17. máj 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, neviete kam prestahovali euroland? dnes sme tam chceli ist a uz tam nic nie je... asi mi nieco uniklo :unamused:
14. sep 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooo? euroland prestahovali?a kam budeme chodit v zime :astonished: :astonished: :astonished:
ako sa inak mate?
14. sep 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 8
Tvoj príspevok