Kam s deťmi v zlom počasí Bratislava a okolie?

adrika79
21. sep 2011

Ahojte, maminky BA a okolie,
co robite s detickami v zlom pocasi, ak chcete ist niekam von? Kam idete? Ja mam blizko super materske centrum nonstop Bublinka, ale je aj nieco ine? vdaka

tatiana7777
26. dec 2012

My sme kazdy 2.deň v Bupi centre (Shopping palace), v tomto pocasi je to pre mna naj riesenie. 😉

mirm
28. dec 2012

@juzanka77 ahoj, chcela by som sa spytat ako sa vam pacilo v hopsasa? Rozmyslame kam ist...

cecil36
29. dec 2012

Baby kam chodite s rocnym dietatom v BA? V kociku obsedi len chvilku, takze dlhe prechdzky nehorzia 😀 A na aktiuvity s detmi (kreslenie, tvorenie) je este maly. Jedine co sa nam osvedcilo je kutik v avione. Ale zas stale to iste? 😒

tatiana7777
29. dec 2012

@cecil36 skuste Buppi chodia tam aj celkom malinke deticky.

juzanka77
30. dec 2012

@mirm musim sa priznat, ze sme sa tam este neboli pozriet 😉

drobec222
12. jan 2013

ja som velmi spokojna so strankou www.kamsdetmi.sk, vzdy tam najdem nejaky tip za kazdeho pocasia.... a teraz tam maju super clanok ako postupovat pri prihlasovani deti do skolky....nemusela som to hladat po celom webe 🙂 konecne nejaka super stranka

riverparkdanceschool
30. máj 2013

Dieťatko predsa zoberte k nám do tamnečnej školy! Každý utorok a štvrtok o 10:00 sa naň teší profesionálna lektorka Disco Jarka. U nás sa vytancuje, naučí nové pesnišky a určite Vám poobede pekne zaspinká! Tešíme sa na Vás!

sussie259
30. máj 2013

MC Hojdana ako to tam vyzera? a je vhodne pre 15m.deticky?

dzudka
26. mar 2014

@adrika79
@tin007
@juzanka77
@lencika

http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball

www.dlhacik.sk
Nove rodinne centrum na Dlhych Dieloch maju pestry program 😉

barbishkamiracle
1. apr 2014

Maminy a deticky, pridite si zacvicit za super cenu,iba 2,50€!
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/barbis...

zlatymedvedik
28. sep 2016

Mile mamicky, pozyvame Vas do materskeho centruma Zlaty Medvedik kazdu sobotu od 9 rano. Ked nemate s kym nechat svoje ratolesti, s radostou postrazime Vase deticky 🙂 Okrem toho mame kazdu sobotu o 11 art-terapiu, piesocnu terapiu, terapiu z plasteliny, vsetko je to na rozvoj jemnej detskej motoriky pre deti od 2 do 6 rokov, poobede mame pre deti skolskeho veku igromaniu, kde sa da zahrat rozlicne spolocne hry. Nas centrum sa nachadza v Ruzinove, na Jadrovej 4. Budeme velmi rady, ked nas navstivite 🙂

dadadance
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kubinka1
11. dec 2016

Ahojte, vyskúšajte Materské montessori centrum Humelka, Hummelova 12,
množstvo aktivít pre detičky,
montessori herňa,
montessori škôločka,
babygymnastika,
Aquababy klub Plávanie Plutvička ,
folklórik a iné.
Krásne priestory, hernička, kuchynka, záhrada, komplet vybavenie pre mamičky a detičky 🙂

moni244
11. dec 2016

@kubinka1 ides spamovat temy? A vobec ti nevadi, ze je to proti pravidlam, vsakze?

kubinka1
11. dec 2016

@moni244 Nie sme jediné materské centrum, ktoré pozýva mamičky, prísť sa pozrieť.
Aj v tejto téme je nás viac. Materské centrá sú skvelá vec na sociálny kontakt pre mamičky a ponuka kurzov pre rozvoj detí.
Prídi pozrieť Moni ?

dadadance
11. dec 2016

Ahojte mamicky, vonku je zima a prsi,.....pridte na Tanecnu a pohybovu pripravu pre 2-3 rocne deti do DadaDance. Viac na www.dadadance.sk

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dugyna
11. dec 2016

@kubinka1 kde?

kubinka1
13. dec 2016

@dugyna Ahoj, materske centrum sidli na Hummelova 12, to je odbocka od Mudronovej, v starom meste.

jura89
23. dec 2016

čo napríklad do kina?

miaos
30. dec 2016

do bazéna 🙂

milan_branik
25. jan 2017

ono ani menusi byt zle pocasie staci ked je poriadne zima ako v tieto dni

http://pocasie.pozri.sk

je to klasika detske vystavy, divadielka cez vikendy, detske centra obcas nejaka navsteva

ivejn
4. feb 2017

Ahojte baby, nemáte niektorá záujem o lístky do SND v Bratislave na detské predstavenie balet: Z rozprávky do rozprávky? Mám dva lístky na premiéru -zajtra Nedelu o 11.00hod. Moja dcérka mi veľmi horúčkuje, nemáme šancu sa tam zajtra dostaviť. Jeden lístok stojí 12,80€ , posuniem za 11,50€ a prinesiem aj osobne dnes ak ste z BA, Rovinka, Šamorín a okolie.
Pridávam link:
http://www.snd.sk/?balet&predstavenie=z-rozprav...

macka70
4. feb 2017

@ivejn
Ahoj, ja by som aj mala. Sme z Ba