• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa chystáte s deťmi na MDD 1.6. ?

30. mája 2014 
Všetkým deťom k ich dnešnému sviatku prajem len to najlepšie :dizzy_face:
1. jún 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym detickam naj, naj k sviatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam.Detičkam všetučko naj. nech su stale usmiate a zdrave :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. jún 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli už včera oslavovať, v Hornom Vadičove sa konalka pekná akcia (www.rsvadicov.sk) ak to nemáte na Kysuce daleko, môžem iba odporúčať, aj normálne cez rok, ihrisko je velmi pekné (aj lyžovačka pre decká v zime dobrá - pre dospelákov ani nie)
Boli tam rôzne atrakcie, koníky, malovanie na tvár, kúzelník, Bezdeda (tak ten bol super ako komunikoval s deckami :slight_smile: ), uškriekaný Mikla sa mi páčil menej, večer ešte Tina (ale tu sme už nestihli :rolling_eyes: ) Platilo sa vstupné 100,- za rodičov, decka zdarma, a vovnútri bolo už všetko v cene, nič sa neplatilo - super! Henika sa povozila na koníku 2x, pošmýkala, vybláznila, 2 obrázky na tvar dala namalovať, súťažila na podiu - fakt si užila dník :grinning: Aj naš 15-mesačný Alexko sa vybehal, je to tam upravené, umelý travniček, rovinka, blízko je les, no a ešte aj počasie vyšlo na 1*.
Dnes ešte ideme na divadielko na námestí, tak sa tešíme.
Kupujete deckám aj malý darček? My ano, ale viecs a im ráta takýto výletík :grinning:
1. jún 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
1. jún 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca 793,myslela som do parku a az teraz badam,ze do prku,a pocasie :frowning2: my sme v uk a tu dnes ako na potvoru prsi :angry: takze sme boli v hrackarstve :wink:
1. jún 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kočky ahojte, dnes sme sa ešte boli vyšantiť sa na námestí, stretla som par znamych, Henka spolužiačky:D Tiež som jej kupila balonik, aj ked som povedala že už je velka a už nedostane:ups: no ale aspoň sme podla neho vedeli, kde sa dieťa pohybuje :grinning:
1. jún 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca793 a kde si kupovala toho macíka?
2. jún 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako ste tento rok s detičkami oslávili MDD??? Moja mala bola v ZOO , dostala kopu sladkosti a ešte sme mali aj zábavku pri nakupovaní v Kaufli kde počítala balóniky a dostala tam cukrík a nanuk, tak sa potešila. :slight_smile:
2. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli v Dvore Kráľové v Safariparku a tam som im kúpila dajaké darčeky. A potom som im(samozrejme so sestrinou pomocou) upiekli ich obľúbené veterníky.
2. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozivujem prispevok... co organizujete tento rok? aku drobnost date detom, teda ak nieco davate?
30. máj 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...my ideme tento rok tiež do zoo :slight_smile: , len do Viedenskej (Schönbrun)...dúfam, že našim detičkám sa tam bude páčiť... :wink:
30. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xlucia-my pojdeme asi do parku....a chcem mu kupit novu misku s poharikom vlacik tomas...on to miluuje a ma aj pohar aj misku taku obitu...to mu chcem dat rano, hned ako sa zobudi....mu to necham na gauci, ze jeeej, co to mas? darcek ku dnu deti? dufam, ze sa potesi.. :slight_smile:
ivett1-urcite sa bude pacit, my sme tam boli nedavno, je tam super :slight_smile:
inak nie som moc zastankyna tych masovych akcii,mozno, ked bude vacsi....
a este by som nieco upiekla....uvidim co :slight_smile:
30. máj 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Milé mamičky, Woow Toys a Riverpark Dance School pripravili pre všetky detičky DEŇ DETÍ plný zábavy, tanca a hier, na ktorý by sme Vás radi pozvali.
Na deti čaká bohatý program v hračkárstve WOOW TOYS a tiež tanečné hodiny ZDARMA v našej tanečnej škole RIVERPARK DANCE SCHOOL.Deti si budú môcť počas dňa zbierať súťažné nálepky, či už z tanečných hodín alebo iných aktivít a vďaka týmto nálepkám budú môcť vyhrať zaujímavé ceny! :slight_smile:
Počas celého dňa detí budete tiež môcť zakúpiť svojim deťom letný tábor HOLLYWOOD DANCE CAMP priamo v našom informačnom stánku za špeciálnu cenu 199€.
Tešíme sa na Vás v nedeľu 1.6. 2014 od 11:00 v komplexe River Park na Dvořákovom nábreží (parking zdarma) :slight_smile:
Viac informácií na našej internetovej stránke :slight_smile:"
30. máj 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok