Kde chodíte s deťmi v Pezinku?

zrzulka
5. máj 2008

kam chodite v pk s detmi? okrem parku??? kam sa este da?

katren
16. máj 2013

@drobec222 uz sprestan spamovat 😉
kto potrebuje infosky, najde 😉

lenyy
17. okt 2013

baby babyfit v pk je kde prosim vas?alebo daku webku neviete poradit?

sloto
19. nov 2013

Čauko baby, je tu nejaké kryté detské ihrisko, myslím PK okolie, nastahovli sme sa do Senkvic a hľadáme miesto kde by sa dali naše kocky sem tam vyvencit.

jankaslamka
19. nov 2013

@sloto v mole je detske centrum alebo je tu centrum volneho casu na kollarovej

dankaajanka
19. mar 2014

V Pk pri parku nájdete nové centrum "rozprávka" na facebooku hladajte La Manita.su tam rozne aktivity..brušne tance,zumba, pole dance-dokoncaa.-)) Rano su cvičenia pre deti..a počula som že plánujú Montesorri dielnicky..))
🙂

cecil36
19. mar 2014

Baby, je niekde v PK restika (kde aj varia nie len kaviaren) s detskym kutikom?

jankaslamka
20. mar 2014

@cecil36 lalia, matysak co viem ja

cecil36
20. mar 2014

@jankaslamka dik laliu som vylucila, nakolko detsky kutik bol rovnko pri toaletach .... matysaka pozriem 🙂

dankaajanka
20. mar 2014

matysak nema detsky kutik,dámy.. Pezinok v tomto velmi nema co ponuknut.. reštaurácie s norm. destkym kutikom sa este v pk nenachadzaju..-(

cecil36
22. mar 2014

@dankaajanka presne tak, zvolili sme radsej BA, kedze som v Ok nic nenasla... skoda 😒

zulda11
24. mar 2014

Kam s deťmi v Pezinku? Hudobná škola YAMAHA pre deti od 4 mesiacov do 4 rokov.

Kde? V MC MaMaTaTaJa na Kollárovej 1 a v centre La ManitaTtrnávská 1

Podrobnejšie informácie nájdete na www.facebook.com/YamahaPezinok

Ponúkajú aj ukážkové hodiny nezáväzne a samozrejme ZDARMA.

bordinka85
3. apr 2014

Otvára sa nový cvičak. Cvičí sa každú nedeľu (pri výnimočných prípadoch v sobotu) o 16.30hod a za každých poveternostných podmienkach. Priestor sa nachádza medzi Šenkvicami a Pezinkom. Nájdete ho veľmi ľahko je celý oplotený a nachádza sa tam unimobunka. Je možné sa dohodnúť aj na individuálnom cvičení aj cez týždeň. Cena za psa 2e/hod. Bližšie informácie u výcvikároch: Veronika Bordáčová 0902 267 429 alebo u Miroslav Galáš 0907 427 256 alebo FB.

rodinnevikendy2
2. máj 2014

MDD V KRAJINE ZÁZRAKOV
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

poďte s nami 🙂 🙂

martinuska2014
20. máj 2014

@sarra6 ahoj ja si tiez hladam kamosku z pezinka

sarra6
20. máj 2014

@martinuska2014 my sme sa uz prestahovali do BA

juranka
15. júl 2014

Ahojte, davam sem ponuku 🙂 ak by mal niekto nahodou zaujem zkraslit izbicku vasim drobcom, som ochotna namalovat obrazok na stenu podla vasej predstavy 🙂

zulda11
12. okt 2014

Ja odporucam hudobnu skolu YAMAHA. Su to hudobno-pohybove kurzy pre deticky vo veku 4 mesiacov - 6 rokov. Nie je to len o hudbe a rytmizacii ale aj o vzajomnom vztahu teba s dietatom, v skupinke deti navzajom. Najdes novy okruh mamiciek. Kurzy su zamerane aj na rozvoj hrubej a jemnej motoriky ale aj celkovo na psychomotoricky rozvoj deti. Naozaj mozem odporucit.

https://www.youtube.com/watch?v=KF8mgV1lKGo


Skus si pozriet aktualne ibformacie na www.facebook.com/YamahaPezinok
Kurzy byvaju v MC MaMaTaTaJa av La Manita Urcite sa chod pozriet na ukazkovu hodinu a da sa pridat kedykolvek.

milan_branik
19. okt 2014

@ceresna plavaren nieje vhodna ???

ivkanatalka
4. feb 2015

Ahojte, nechodí nejaká mamina do Gringy? To je taký klub pre deti na Oreší. Aké to tam je? Ďakujem

silviamoravcova
5. máj 2016

POZVÁNKA
Základná umelecká škola E. Suchoňa Pezinok a EURO DEŤOM n.f. Vás srdečne pozývajú pri príležitosti sviatku Dňa matiek - na Benefičný koncert s názvom: KVIETOK PRE MAMU ♥

Tento koncert je prekrásny, koná sa každý rok, avšak tentokrát bude niečim výnimočný. Prvýkrát na ňom zaznie HYMNÁ Euro deťom n.f., ktorú zhudobnili pedagógovia ZUŠ E. Suchoňa Pezinok a naspieval detský zbor. Okrem toho na Vás čaká množstvo hudobných vystúpení detičiek, venované s láskou všetkým maminkám ♥

Príďte s nami osláviť tento krásny sviatok:
dňa 11. mája 2016 /streda/ o 18:00 hod. - Dom kultúry Pezinok - spoločenská sála.
/Vstup voľný - dobrovoľné vstupné/

silviamoravcova
18. máj 2016

ODPORÚČAM krásne video.
Deti spievajú pre svojich kamarátov z nadácie Euro deťom.

Prvýkrát táto skladba odznela na Benefičnom koncerte ZUŠ E.Suchoňa v Pezinku s názvom: "Kvietok pre mamu". Koncert bol venovaný všetkým mamimkám, aj maminkám našich detičiek z Euro deťom n.f., ktoré sa s obetavosťou a láskou starajú o našich anjelikov, za čo si zaslúžia obrovský obdiv a úctu.
Autorkou textu je Martina Jančovičová, skladbu zhudobnil pedagóg ZUŠ E.Suchoňa Pezinok - Marián Mráz a nacvičila s detským speváckym zborom p. Eva Rosenberger, za čo im patrí obrovská vďaka. Ďakujeme veľmi pekne p. riaditeľke Márii Neuzerovej, že nám tento projekt umožnila zrealizovať.
Najviac sa však chceme poďakovať z celého srdiečka - DEŤOM, ktoré hrali a spievali túto skladbu s obrovskou snahou a láskou, pre svojich kamarátov z EURO DEŤOM n.f., pre všetkých ľudí s veľkým a dobrým srdcom, za čo si aj zaslúžili na koncerte veľký aplaus. Veď napokon posúďte sami.
"Pridaj sa k nám, spojme sily a pomôžme spoločne tým, ktorí to najviac potrebujú." ĎAKUJEME.

www.eurodetom.sk

POZRITE SI VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=Vx1zSRe9tm8
domca313
1. júl 2016

Dá sa v rybníku Kejda plávať ?

alexa24
1. júl 2016

@domca313 radšej nie, je to rybník..tam sa chodí len v zime korčuľovať..na plávanie využite kúpalisko, jazerá Senec, Veľký Biel atď