Oplatí sa ísť do ZOO Viedeň?

30. mar 2024

Ahojte,

boli ste už v ZOO Vieden? Oplatí sa tam ísť?
Ceny? Lebo vstupné pri 3 deťoch je dosť vysoké, či to má aj význam

pribinak
30. mar 2024

Tak ak ju porovnas napr Zoo Bojinice tak budeš oci otvárať

pribinak
30. mar 2024

A zabudla som, majú aj pandu

scila
30. mar 2024

My sme tam boli včera. Deťom sa páčilo ale čo sa týka ľudí tak to bol masaker. Hlava na hlave.

katulienocka999
30. mar 2024

Boli sme a oplatí sa 🙂 ale ak sa dá určite odporúčam ísť hneď zrána a nie cez víkend alebo nejaký sviatok kvôli davu🙂

majkakvet
30. mar 2024

Je to zazitok.

zeldia
30. mar 2024

Ja som z KE kde je areál zoo obrovský oproti tomu vo Viedni čo znamená že v sa nachodis (čo nie je zle) a malo vidíš. Viedenské zoo je kompaktnejšie majú slony, žirafy, pandy… je to drahe ale ak chcete s detmi vidiet exotické zvieratká tak určite sa treba ist pozriet. V Bojniciach som bola ako dieta a veľmi si to nepamatam, v Bratislavskej zoo som nebola.

osky
30. mar 2024

Viedenska zoo je najstarsia v Europe/neviem,ci nie aj na svete.../
Nevidis len zvierata
Je nadherna celkovo,pretoze je to historicky komplex,mas tam kopu inych veci,zvierata neziju vo vybehoch 1x1 m2....
A ma 2 casti,treba ist aj do "lesa" pozret divu zver...
Tazko opisat.
Ale urcite je to zazitok.
Neviem,ake velke mas deti.
Ale je to velmi velke,nachodite sa dost.
Cize urcite vziat pre mensie deti kocik,alebo sa tam da pozicat taky vozicek....
Treba si aj pozriet,kedy ktore zvierata krmia-aj to je totiz zazitok naviac.
V tychto dnoch vsak ratsj s navalom ludi.
Uplne vsade je vela turistov,aj domaci maju volno...
Takze metro i atrakcie praskaju vo svikoch...
Ale zas...da sa to prezit

osky
30. mar 2024

@zeldia v KE je este väcsia Zoo?
Zvlastne
Lebo uz ta Viedenska je mazec...

zeldia
30. mar 2024

@osky na plochu je košická zoo väčšia viac sa nachodís ale menej zvierat. A je mimo mesta takže tam je to také fajn na celý den alebo pol dňa na prechadzku aj s kočíkom. Ale v KE nie sú slony žirafy pandy…

zeldia
30. mar 2024

@osky nie je to veľmi zvláštne, pozri wikipediu zoo Kosice 😉 Kosice nie sú len Luník IX 😉

doriiis
30. mar 2024

Som zo západného Slovenska.Bola som v Košiciach v ZOO a nevedela som sa tam za dva dni vynadívať a prestať to obdivovať.Tak,ako vyzerá Košická Zoo by malo vyzerať ZOO hlavného mesta.A nie ta obluda,čo je v BA

elenajezova
30. mar 2024

Mbe sa rám páčilo. Hlavne pandy.