Predĺžený víkend na Liptove - baby friendly ubytko, aktivity

flower24
17. apr 2014

Ahojte, viete mi prosim poradit dobry penzion/hotel na Liptove zaciatkom maja na pobyt s 20mesacnym dietatom? Taky, kde je k dispozicii ihrisko, aspon smyklavka, hojdacka atd. Zaroven ma zaujima, kde je lepsie ist s takym dietatom, ci do Besenovej alebo Tatralandie, keby sme sa chceli kupat. Poprosim aj o tipy na nenarocne tury, prechadzky v okoli. Dakujem 😉

moni244
24. máj 2014

@mily7 my sme boli väčšia skupina a tí čo boli v apartmáne platili o niečo viac ako my v izbách

xarra246
24. máj 2014

My sme boli tu: www.dedinkaliptov.sk/ubytovanie a môžem vrelo odporučiť. K dispozícii máš celú chalúpku, drevo do krbu sme dostali toľko, že nám bohate stačilo, dali sme si len raňajky a bolo to fajn. Dcérka mala vtedy len 8 mes., tak sme si varili sami aj vzhľadom na to, že večera bola v čase kúpkania dcérky. Majitelia nás ubytovali tak, aby sme mali kľud = posledná chatka a tiež bolo vedľa detské ihrisko. Mali sme tam aj postieľku a v reštike boli detské stoličky pre najmenších, ale aj detský stôl s malými stoličkami. Majitelia samotní majú malé dieťatko, takže nám povedali, že ak by sme čokoľvek potrebovali, nie je problém 🙂 Naozaj to bol príjemný týždeň 🙂

xarra246
24. máj 2014
peta268
24. máj 2014

@moni244 ahoj, prosim ta kolko bola polpenzia na osobu?

moni244
24. máj 2014

@peta268 my sme mali špeci cenu, lebo nás bolo 12 rodín a polpenzia bola 10 eur na dospelú osobu

peta268
24. máj 2014

@moni244 dakujem 🙂

janilna
24. máj 2014

ahoj mily7,to kolko stojí ubytovanie to ti neviem povedať,lebo ja to mam blízko takže mi tam chodíme len tak na den zrelaxovať,ale určite si tam oddýchneš,ja tam chodím s trojročnou a ani neviem,že ju mám,super sa tam prehrá,ano kúsok odtial popri hore sa dá prejsť na vlkolínec,samotný Gejdák je v krásnom prostredí pod horou,no mne sa tam velmi páči.

andy1978
24. máj 2014

@moni244 a @janilna ďakujem za odpovede, ideme na tyzden aj s polpenziou, sú ochotní pripraviť aj dcére bezlepkovu stravu, tak to je pre nas velke plus a vyzera to tam velmi pekne. vdaka.

janilna
24. máj 2014

nemáš začo,som rada ak som aspon trošku pomohla,potom napíš či to splnilo Tvoje očakávania,príjemnú dovolenku prajem a hlavne pekné slnečné počasie 🙂

mily7
26. máj 2014

@moni244 dakujem pekne, za odpoved!

moni244
26. máj 2014

@mily7 nie je za čo

mily7
26. máj 2014

@janilna dakujem taktiez, pokusim sa to rezervovat uz dnes, ozvem sa pa

flower24
autor
4. jún 2014

@xarra246: dakujem, uz sme po, ale tie chalupky vyzeraju pekne, tak snad nabuduce 😉
@mily7: neviem, ci je to pre vas este aktualne, my sme boli v Demanovskej doline, Apartmany Pacifik, vrelo odporucam.
http://www.apartmany-demanovskadolina.sk/

Krasny, cisty, utulny rodinny penzion s ochotnymi majitelmi. Velka zahrada pred aj za penzionom, so smykalkou, hojdackami, pieskom, trampolinou. Moznost grilovat, opekat. Mame 21mesac. dcerku, takze cca. ako vas syncek. Boli sme tam 5dni, no viem si predstavit aj tyzden. Co sa tyka programu, jeden den sme sa boli prejst okolo Vrbickeho plesa, dalsi v Rackovej doline, potom v babylande, dalej na salasi v Ziarskej doline a psoledny den sme sa kupali v Tatralandii. Bolo uzasne 🙂 Urcite sa tam este vratime.

mily7
6. jún 2014

@flower24 dakujem pekne, musim si to opisať kde ste boli🙂) my už rezervovali gejdak.

diana70
14. jún 2014

Odporúčam tento pobyt na Liptove
http://www.rodinnevikendy.sk/mickeyho-dobrodruz...

my ideme 🙂