Predĺžený víkend na Liptove - baby friendly ubytko, aktivity

flower24
17. apr 2014

Ahojte, viete mi prosim poradit dobry penzion/hotel na Liptove zaciatkom maja na pobyt s 20mesacnym dietatom? Taky, kde je k dispozicii ihrisko, aspon smyklavka, hojdacka atd. Zaroven ma zaujima, kde je lepsie ist s takym dietatom, ci do Besenovej alebo Tatralandie, keby sme sa chceli kupat. Poprosim aj o tipy na nenarocne tury, prechadzky v okoli. Dakujem 😉

annaholovkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flower24
autor
17. apr 2014

admina poprosim o okamzite zmazanie nevhodneho prispevku!

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flower24
autor
18. apr 2014

zjavne si nejaka "ubolena" dusa "lieci" svoje ego na ukor niekoho ineho. Je to ponizujuce a otravne, videla som to uz pri viacerych diskusiach. Len neviem ci dotycna (y) vie, ze za toto je trestne stihanie 😠 A nepotrva dlho, ked ho bude mat na krku, ak to nestiahne a neprestane s tym

katusskaa
18. apr 2014

villabetula, tam mas vsetko

jeane007
18. apr 2014

tiez urcite odporucam Vilu Betulu krasne ihrisko, zvieratka a baby friendly samozrejme

jaruska8
18. apr 2014

@flower24 Hotel Chopok. 🙂

gaby21
18. apr 2014

@flower24 Ahoj ubytovanie, uplne bezkonkurenčne Villa Betula, kupanie jednoznačne Tatrlandia, chodime s deťmi pravidelne, vzdy je to ohromny zazitok 😅

katkasofi
18. apr 2014

@flower24 jednoznačne betula. Sme tu teraz a je tu paraaadne. Chodíme sem pravidelne. V restike je aj detské menu...max ochota personálu. Vnútorná herňa pre deti...odporúčam

pitik
18. apr 2014

Tiež odporúčam villa betula

bzuco
18. apr 2014

ja odporúčam penzion s agroturistikou - GEJDAK
www.gejdak.sk

k dispozícii sú detské ihrisko, tenisový kurt, vozenie na koníkoch, vonkajšie posedenie,priamo v objekte je sauna a bazén, dajú sa absolvovať pekné výlety do okolia a určite majú prijatelnejšie ceny ako v betuli - tá je podľa môjho názoru strašne drahá

flower24
autor
19. apr 2014

@jeanne007, @gabi 21, @katkasofi, @pitik: villa betula je velmi fajn, no ta cena /62eur za 2lozkovu izbu / noc sa zda aj mne zbytocne velka vzhladom k tomu, ze som doteraz vzdy nasla pekne ubytko za max. 40eur. Po celej SR. A na Liptove by nemal byt problem s ubytkami. Aj ked pravda je, ze neviem ako s baby friendly, s malou sme tam este neboli 😝 Nie je to vsak nas jediny vylet, absolvujeme ich viacero + dovolenka, tak nechcem to zbytocne preplacat. My radi radsej miname euraciky na nejaku formu oddychu /kupanie, bazeny, chutne jedlo atd. 🙂 / ako na ubytko. A ked uz, tak radsej na nejake stylove ako na luxusne vyzerajuce, nech citim, ze som v prirode a nie ako doma 🙂 Neviete nahodou, ci sa do babylandu da ist vyhrat /samozrejme za poplatok/ aj ked byvate inde? Ak tam teda to ihrisko je vhodne aj pre take mensie 20mesacne deti /z fotiek sa mi zda, ze skor pre vacsie/ od 3r. vyssie/ Nam staci vhodna smykalka, hojdacka, piesok a pod. 🙂

@bzuco: gejdak som pozerala uz skor, no vyzera to tam nejak pochmurne... Ci maju len nekvalitnu stranku a fotky? 😉 Vybavenie ihriska uplne staci pre nasu slecnu 🙂 O saune, bazene, vozeni na konikoch na stranke ani zmienka. Bolo by to super. Aky je to prosim ta bazen? Da sa kupat aj s malou? Aka je cca. teplota vody, vyska? A koniky su aj male poniky? 🙂 Co strava? Da sa vybrat aj pre nu, ked sa snazime stravovat ju zdravo?

bzuco
19. apr 2014

@flower24
penzion mám kúsok od domu a veľmi radi tam chodievame - bazén nie je príliš veľký - na nejaké športové plávanie, ako pre nejakých riadnych plavcov - pre deti a čvachtanie sa stačí bohate a aj si pohodlne zaplávajú v koliesku alebo bez, teplota vody má tak 28-29 stupňov, výšku má na jednom konci 1,2m a na druhom 1,6m - takže pohodička
poníkov majú 2 alebo 3 a tieto vozia najmenšie detičky za nejaký menší poplatok, dospelý sa môžu povoziť na veľkých koníkoch
pozerám aj ja, že stránku majú nejakú inú ako mávali, no je tam naozaj krásne - ružomberok máš ako na dlani - krásny výhľad
a ich bryndzové halušky sú najlepšie široko-daleko 🙂

pitik
19. apr 2014

@flower24 nam sa tam podarilo ist cez zlavovy kupon, tak ta cena bola velmi prijatelna 🙂

gaby21
21. apr 2014

@flower24 Ahoj, s deťmi mozeš isť do babylandu aj ked nie si ubytovana, ja som chodila s chalanmi uplne od malinka, vzdy sa našla pre nich nejaka činnosť, mame to v uvodzovkach ZA HUMNAMI. Poplatok je 2 eura, teda aspon bol, hadam sa nič nezmenilo, lebo aj to uz je tak akurat 😝

moni244
21. apr 2014

@flower24
@gaby21 ten poplatok zdvihli na niečo 3,5 sa mi zdá, som tu pred pár dňami čítala a že aj nápoje sú predražené, tak neviem, čo som pozerala, pekné prostredie, len cena nejako moc

gaby21
21. apr 2014

@moni244 No napoje aj jedlo boli vzdy predrazene, ale aj ta cena ze 3,50 je uz velmi vysoka, aby sa nepreratali 😒

moni244
21. apr 2014

@gaby21 asi chcú odradiť ľudí z okolia, čo tam nie sú ubytovaní, aby tam nechodili a nehrali sa tam deti, aby bolo viac miesta pre ubytovaných hostí, ináč si to vysvetliť neviem 😒

flower24
autor
21. apr 2014

@gaby21, @moni244: aha, prave pozeram cennik. 2Eur su do konca aprila, cez velku noc 3,50 a tiez v sezone od 1.7 - cez vikendy. Cez prac. dni v sezone menej. Zrejme si mozu dovolit zvysit cenu, kedze nemaju konkurenciu 😖

flower24
autor
21. apr 2014

vie mi vsak niekto poradit prip. aj ine ubytka, ako vyssie spominane? 😉

flower24
autor
22. apr 2014

poznate niekto Penzion Alzbeta alebo apartmany pacifik?

janilna
26. apr 2014

tiež odporúčam Gejdák,je tam krásne prostredie,boli sme tam cez velkú noc,malá sa mi tam super vyhrala,majú všetko pre potešenie detičiek a aj jedlo je tam super

katika55
26. apr 2014

@flower24 penzión Alžbetka je v centre mesta Ružomberok, pochybujem, že je tam niečo pre deti. Skôr by som brala tú Betullu, alebo ten Gejdák. Alžbetku určite nie. 😉 😉

flower24
autor
27. apr 2014

@katika55 myslela som penziom Alzbeta v Demanovej, nie penizon Alzbetka v Ruzomberku 🙂

katika55
27. apr 2014

@flower24 😀 jaaaj, tak to som nevedela, ze su dva take penziony s rovnakym nazvom. 🙂 Tak o tej Demänovej neviem nič. 🙂

rodinnevikendy2
14. máj 2014

Srdecne pozyvame na MICKEYHO DOBRODRUZSTVO na LIPTOVE

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

🙂 🙂 🙂 🙂

andy1978
21. máj 2014

@janilna ahoj, planujeme dovolenku v penzione Gejdak a chcela by som sa spytat, ako je to tam so stravou a ako to vyslo financne, myslim tu stravu. Chceme ist na týždeň, myslíš, že tam bude, čo robiť ? Ďakujem.

janilna
21. máj 2014

ahoj andy,tak cenník stravy podla mna ako aj v iných podnikoch,mne sa to tam nezdá drahé,ale každý sme iný takže to posúdiš sama,ja som z okolia Ružomberka takže to nemám daleko a ja s rodinkou tam chodím velmi rada,ale mi tam chodíme len tak na nejaké to poludnie tatkže to ti presne neviem povedať či sa tam nebudeš nudiť.Ak pochádzaš dalej od Ružomberka tak môžeš pobehať aj okolie,na Vlkolínci sa je načo pozrieť,velmi radi chodíme do čútkovskej doliny,tiež ak máš malé deti majú sa tam kde vyhrať,ako aj opekať v prírode,taktiež kúpanie v Tatralandii stojí zato.

mily7
24. máj 2014

@janilna prosim ta nevies ako je to v tom gejdaku s cenou? 15eur na osobu aj za noc v apartmane? takze sa da vyjst aj do babylandu a ktratke vychadzky ako vlkolinec a okolie? mam 2r synceka a budem v 5 mesiaci tehu takze chcem si predovsetkym odychnut, byt s rodinkou, maly aby sa zahral a my nieco vidiet. dakujem pekne.

moni244
24. máj 2014

@andy1978 ahoj, my sme tam síce boli len na víkend a bolo škaredo, ale mali sme čo robiť, ponúkajú aj polpenziu aj plnú penziu, tie raňajky a večere boli fakt bohaté, mali sme k dispozícií bazén, s ktorého sa dá vyjsť na terasu a lehátka, je tam trampolína, hojdačky, šmýkačky, zvieratá, hneď les, čiže my sme tie 2 dni mali furt čo robiť