Prosím poraďte exotickú destináciu v zime so 4 ročným dieťaťom

evitka83
24. sep 2018

Ahojte kocky, prosim poradte mu nejaku exotiku na zimnu dovolenku december/januar aj 4rocnym dietatom s jednym prestupom. Nie dubaj. 😊 pripadne podelte sa s vlastnymi skusenostami. Dakujě 🙏😁

simca401
24. sep 2018

my zvažujeme Dominikansku republiku

wieruska1
24. sep 2018

Pravidelne chodime na tenerife . Mimo bazena sa moc neokuodte ale je to tam raj pre deti.loro park, dism park, monkey park, sopka motokari fishing, expedicia za velrbami

tenerifka
24. sep 2018

Maldivy, Seychely, Mauricius....neviem ako je v Dom.republike v januari, ale v marci mi tam bolo zima a bolo aj studene more

tenerifka
24. sep 2018

@wieruska1 my tu chodime v januari v bundach a tenkych cizmach😀

najinka
24. sep 2018

Karibik, Mexiko 😊 nadhera. Kanare nie, tam nie je v zime velmi teplo..

wieruska1
24. sep 2018

@tenerifka my sa kazdy rok kupeme v siamparku 😉

deti95060810
24. sep 2018

Mexico -tam by som sa bála...

tenerifka
24. sep 2018

@wieruska1 to fakt? Asi su tam vyhrievane bazeny, ono ked svieti slnko, nefuka a voda je vyhriata, tak sa mozno da....

najinka
24. sep 2018

@deti95060810 a coho by si sa bala 😀

tenerifka
24. sep 2018

@deti95060810 Cancun a Riviera Maya su OK, problematicke je vnutrozemie a potom Acapulco

wieruska1
24. sep 2018

@tenerifka su su 😉

mon77
24. sep 2018

sri lanka, bali aj madagaskar ... a aj kena 🙂 ... vsetky otestovane a odporucam aj s mini detickami 🙂

leniel
24. sep 2018

No Bali v zimnych mesiacoch velmi nie, tam je rainy season a teda dost prsi, a celkovo, Bali mi velmi na dovcu s drobcom neprislo - pokial ovsem nemate neobmedzeny rozpocet a mozete si dovolit 5⭐️ rezort a auto so soferom. A ta cesta je nekonecna, to sme mali dospeli co robit...(moj nazor, skusenost)... ale do Thajska by som so 4 rocnym dietatkom uz sla, minimalne na Phuket - Phi phi islands - Ko Lanta, tam to bolo krasne a sluzby fungovali na 100%

tenerifka
24. sep 2018

@leniel suhlas....a plaze na Bali by som obisla oblukom

lula3108
24. sep 2018

http://cestujsdetmi.sk/sri-lanka-s-detmi-vnutro... pozri Sri lanku, jeden prestup v Dubaji, je tam co robit s detmi, urcite z toho budu mat zazitok..popripade ak ste viac na all inclusive dovolenky tak zanzibar velmi chvalia s detmi - minimalny casovy posun, dobry let a krasne plaze 🙂

eva112014
24. sep 2018

@leniel Thajsko je tiež krásne, ale ja by som tam s 4 ročným asi nešla. A čo ma od Thajska odrádza je, že nemajú kontrolu, hygienu potravín! Proste u nich sa potraviny nekontrolujú. Ani v 5 * hoteloch. To hovorili známy! Ale, že je prekrásne, určite!😃

eva112014
24. sep 2018

Baby, ktoré radíte tieto destinácie máte to odskúšané s 4 ročnými, alebo ešte s menšími deťmi??? Ja by som sa opýtala, že ste dali aj detičky očkovať? (Keňa, Dominika,...) Detičky mladšie ako 4 roky, trebárs?

tenerifka
24. sep 2018

@eva112014 do Kene by som s tak makym neisla, uz len kvoli tomu, ze ak by sa stal nejaky uraz a pod., tie podmienky tam su ine.Na Maldivoch, Bali, DR, Zanzibare som videla aj deticky pod 1 rok, ja sama som ale s tak malymi nebola.Okrem zakladnych ockovani by som dala zltacku A, a ine ocko potom netreba, je to ako aj hocikde v Europe-treba dbat na hygienu a chranit sa pred komarmi

deni24
4. feb 2023

@mon77 dobry den, prepacte ze rusim, ale teraz za 3 tyzdne ideme na Sri lanku a zacinam sa bat ci je to ok destinacia s 2.5 roc. Komare , hygiena uz asi moc citam na nete

mon77
4. feb 2023

@deni24 ahoj, sri lanka je úplne v pohode, nás fešák mal rok keď sme tam boli 😁, ak budete v rezorte/ 3* + hotel nemusíte sa obávať, repelent jasne treba ako aj doma a všade sú moskytiery, hygiena je tiež ok. hlavne s ľahkosťou, úsmevom, bez stresu ... všetko bude ok, užijete si to naplno, je to úžasná destinácia.

deni24
5. feb 2023

@mon77 uff dakujem kraaasne, lebo v skupinke mi pisala pani ze v tej situacii co tam teraz je by tam rozhodne nesla....ale aj zname tvare co tam boli teraz si chvalili....tak uz sa tesim vdaka Vam😘 A este muz moc nechce kocik brat aby nam ho letec.spol.neodpasla oplati sa tam?? Maly este spava na obed tak 2 hod.

mon77
6. feb 2023

@deni24 ja som nemala, vzala som si šatku a ak malý spal počas presunu spal v aute a ak náhodou cez deň tak kdekoľvek 😂😂😂 na zemi, v reštaurácii, na pláži, na Adamovej hore na aj na Sigiryii na vrchu 😂😂😂 malý bol ako anjelik, kučeravý blond, tak mi ho domáce samé brali z rúk, uspávali aj strážili ....