• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Reštaurácia s detským kútikom v Bratislave. Kam ísť?

28. októbra 2016 
no to ano dnes uz je v tomto obore veeelmi velka konkurencia :confounded:
18. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znovuotvaram temu.. poraddte restiku v BA a okoli s dobrym detskym kutikom (nie pizzeriu). dakujem
12. nov 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evaviki niekolko dobrych tippv najdes aj tu http://kamsdetmi.sk/baby-friendly-restauracie-a-cafe/ vyfiltruj si
len Bratislavu Je to nova stranka a pisu ju samotne mamicky na MD
18. nov 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
2. dec 2011 o 22:32 • opateracertik
Bodaj by ich bolo stale viac a viac :slight_smile:)
22. jan 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. jan 2012 o 18:10 • wwwphotokidssk
dobrá reštika v Jarovciach Jarovecky dvor,detský kutik dobre vybavený a dieťa na dohľad,
27. feb 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zabudla som dá sa tam dobre najesť a čo je hlavné v kľude posedieť,keď je tam viac detí tak sa hrajú spoločne a vy ich len od stola pozorujete :dizzy_face:
27. feb 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame Primi na prizemi v Poluse, deti si tam valkaju z cesta pizza panacikov, vykrajuju, gulaju, takze maju vyplneny cas, casnik im panacikov aj upecie a prinesie v kosicku. Su tam kucharske ciapky, balony, pastelky, vymalovanky. Jedlo vyborne a najma ta obsluha je na urovni a deti v akejkolvek situacii im neprekazaju, povedala by som, ze su vitane.
9. feb 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mrknite www.kamsdetmi.sk....urcite si tam vyberiete http://kamsdetmi.sk/baby-friendly-restauracie/ alebo v ramci detskych kutikov su vacsinou aj kaviarne http://kamsdetmi.sk/detske-kutiky-a-herne-c/
12. feb 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no možno sa vám netrafím celkom do noty .. ale.. my sme boli s mm v Casa Inka, je to peruánska reštika, majú skvelé jedlo, komplet nefajčiarska..a je to tam také malé, čiže nemá dietko kam ujsť a kútik majú taký akože pár hračiek, detský stôl a stoličky , kde napr môže kresliť alebo podobne.. ak si obsadíte alebo vopred rezervujete stôl hneď vedľa toho detského, atk kus reštiky vlastne slúži len vám... :slight_smile: sídlia v Jégeho aleji, blízko Miletičky, alebo z druhej strany zimák... :wink:
1. mar 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedávno otvorili reštauráciu pre deti aj dospelych v Centrali. Vola sa Little Al Trivio a je na 2.poschodi. V pohode sa tam najedia rodicia aj deti, lebo pre deti su tam detske stoly pripojene k dospelackym, kludne si na nich mozu kreslit, lebo je tam papier, ceruzky. Inak hracky, duplo lego, koberec a specialne detske menu. Nielen, ze detske porcie a jedla urcene pre deti, ale aj na tanieri upravene paradne - losos s kasou a zeleninkou vyzeral ako tvar. Malemu sa velmi pacilo a my sme sa v klude najedli. Je tam 6 stolov, a cez vikend moze byt dost ludi, asi sa oplati rezervovat najma v case obeda.
4. okt 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jarovsky dvor, polny mlyn karpatia - obe maju vonkajsie ihriska, takze v lete fajn posedenie s deckami
12. jan 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak mozem poradit, restauracia KUBU v Bory Mall ma detsky kutik a nefajci sa tam :slight_smile: je to sice taky mensi detsky kutik, ale vyzera utulne a myslim ze uplne postacuje, zase tolko deti tam nebyva. Restauracia KUBU je aj v Auparku, ale tam tusim ten detsky kutik nie je(kedze hned vonku su preliezky a ihrisko), ale to neviem na 100%.
11. okt 2015 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magdushhh V Kubu V auparku pizzamajstri dajú deťom kúsok cesta, sú tam pre nich pripravené valčeky a vykrajovatka a po dokončení diela to deťom samozrejme aj upecu a môžu si vziať domov :slight_smile:
11. okt 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa To ano to beriem ako samozrejmosť :slight_smile: to je aj v Kubu v Boroch, ale ja som mala na mysli skorej taky klasicky "detsky kutik" kde sa deti môžu hrať. tak ten som videla v Boroch :slight_smile:
11. okt 2015 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2015 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som potrebovala dat obed v centre, tak aby sa aj malinka zabavila trochu a toto je vysledok mojho prieskumu:

Skoncili sme v Martinuse na Obchodnej. Bolo uplne super: jedlo vyborne, normalna tepla strava, polievka + mali na vyber asi z 3-4 normalnych jedal (neratam sendvice a salaty). Rebeka sa zahrala pri stoliku s hrackami aj na schodikoch, co su hned pri detskom stoliku. Dieta vie same z okna pozorovat ulicu, elektricky... Maju aj detsku vysoku stolicku. Velmi prijemne to bolo.

Ostatne co som preverovala:
Budha brothers sa asi stahuju, nefunguju momentalne (vraj mali mat destky kutik, treba sledovat ich stranku, snad daju aktualne info).

Enjoy coffee je krasna (aj pre deti maju hracky), ale je to skor kaviaren.

Savage garden ma detsky kutik iba cez vikendy.

Soupa bistro na Kozej, maju detsky kutik aj vyborne jedlo, ale cez tyzden maju velmi plno cez obed, cize tlacenica.

TUTO kaviaren ma aj teple jedlo, ale detsky kutik je zruseny/presunuty do Starej trznice, bude tam fungovat pocas trhov.

Este z vlastnej skusenosti doporucujem Al Trivio v OC Central na Trnavskom myte, ta je vyborna pre deti (kreslenie, kopec hraciek do veku aj 6-7 rokov, koberec na hranie, detske menu).
22. okt 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Očividne ešte stále dosť veľká diera na trhu.. :-/
28. okt 2016 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok