• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Safari Park Gänsendorf. Ako to tam funguje?

3. mája 2013 
Ahojte, boli ste niekto v tomto Safari Parku? Ak áno, ako to tam funguje? prip. mi prosim napiste web stranku, kde najdem nejake podrobnejsie info. Dakujem
31. júl 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.schefferj.ps.hu/Zoo_SafariPark2.htm

len neviem ci to nahodou nieje ten zruseny park kde som bola ja ja raz s detmi je to kusok za hranicami?
31. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin,ja som tam bola hrooooozne dávno,ale bolo tam super. zoo parádna,ale aj tak sa mi tam najviac páčili atrakcie a vystúpenie zo zvieratami. čumela som ako mucha puk - na všetko........... :grinning:
a myslím,že je to kúsok za hranicami :cry:
ak by bol zrušený,je ho večná škoda.
31. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu uz na jednej teme hovorila o safari kusok za hranicami,tak neviem ci je este jedno?isli sme cez zahorsku kompou a potom to bolo len kusok.
31. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je priamy link:

http://www.safaripark.at/

píšu, že bol zatvorený, ale mal by sa otvoriť najneskôr toto leto..je tam kontakt, tak asi lepšie im najskôr napísať
31. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude super !!!mne sa tam velmi pacilo a hlavne ta lanova draha :grinning:
31. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tam bola a bolo tam veeelmi pekne.....urcite sa tam este pojdeme pozriet :slight_smile:
31. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mojich info je park davno zatvoreny a novootvorenie zatial nebolo :sweat_smile:
31. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, ja som bola v tomto safari parku, ale už dávno. Viem, že ho zatvorili, pokiaľ si pamätám tak preto lebo ho rakúska vláda odmietala naďalej dotovať a ten park sa sám neuživil. Aj napriek tomu, že bol teda fakt úžasný. Raz som natrafila na ich stránku a tam bolo uvedené, že v lete 2008 ho majú znovu otvoriť, ale viac neviem.

Mimochodom, bol tuším pri Hainburgu :wink:

Veľmi rada spomínam nato, ako som kŕmila slona a žirafu, opice nám chceli vliezť do autobusu, zlaté boli papagáje na bycikloch a v autíčkach a ešte mám v živej pamäti horiaceho chlapíka, ktorý skákal z rebríka do vody :wink:
31. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a bol bohovský pohľad na levy, ktoré lenivo vylihovali na slnku :slight_smile:
31. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jémine a tá hrúbka, oprava "na bicykloch" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka :grinning: ty si číslo..hrubka, nie hrúbka :grinning:

treba sa informovať písomne alebo telefonicky, na stránke je uvedený aj kontakt :wink:
31. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, takže je to zatvorené... sme chceli rodinný výlet, ale bohuzial, pojdeme niekde inde :zipper_mouth: dík za info
1. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vie mi niekto povedať aké je tam vstupné,nikde som to nenašiel.Dakujem
14. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potapac, precitaj si aj par prispevkov nad tebou a urcite prides aj na to, "aké je tam vstupné" :wink:
14. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke ty si múdra aj tak som to nenašiel,asi som vadný alebo neviem.Tak napíš kolko to koštuje a je to vôbec otvorené.Mám to tady kusek 20km ale neviem či to fakčí a za kolko.Tak ťa prosím o info.Dík za to ti upletiem ešte jeden venček z púpav :slight_smile:
15. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nefachci to. inak zoo fachci a je tiez super. minuly rok sme si kupili celorocne neobmedzeny listok, za cca 26eciek.
15. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete ci nahodou nebol otvoreny??
6. apr 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten park je uz davnejsie zruseny, alebo???? :confused:
17. apr 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :fearful: :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: n mnm .kl
12. mar 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin už je zrušený :(
3. máj 2013 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok