Taliansko alebo Chorvátsko?

takaakoty
17. júl 2018

Zdravim vsetkych, prosim pomozte mi rozseknut moju dilemu. Je lepsia dovolenka s detmi v Chorvátsku alebo v Taliansku? Zaujímajú ma osobné skúsenosti ludi, ktori boli aj- aj. 🙂 V Taliansku sme este neboli, muzovi sa tam nechce, ale vraj plaze su tam pre deti super, tak mam chrobaka v hlave. Ist radsej na istotu do chorvatska, ktore sice uz neohuri alebo ani nesklame, alebo risknut Taliansko aj za cenu, ze to bude horsie...Dakujem

emiliar
26. apr 2019

@laura4718 bibione ubytovanie v Regina. Je to skoro ako bungalov. Tento rok sa chystáme tiež. Pozrite si na www.casamare.it a tu hladat regina. Plaz Lido dei pini.http://www.casa-mare.it/en/preventivo/affi.... Chodime d regina D.

laura4718
26. apr 2019

@emiliar dakujem! Popozeram 🙂

kvetinka75
6. sep 2019

síce už je po dovolenkách ale my sme teraz boli v Taliansku. Roky sme chodili do Chorvátska, lebo muž inde nechcel. Ja som bola v IT pred 25-mi rokmi. Ja som sa tešila, že znova Taliansko. Pre mňa je v Chorvátsku studené more. Po návrate muž skonštatoval že 100x lepšie ako Chorvátsko. Čisté, teplé more. Žiadny nátresk na pláži. Ani v bare, ani v obchodoch a v reštikách. Bál sa že bude na slnku celý čas, lebo na pláži boli slnečníky a v Chorvátsku sme mali borovice alebo iné stromy popri pláži, ale bol prekvapený, že to stačilo. Počasie super, strava, ceny, oveľa lepšie ako v Chorvátsku. Takže za mňa určite viac Taliansko.

hettinka
6. sep 2019

@kvetinka75 aká lokalita v IT?

kvetinka75
9. sep 2019

@hettinka Bibione

margaretka
3. aug 2022

@pralinka99 jednoznačne Lignano sabbiadoro pre deti úžasné vyžitie či pláž , more teplucke alebo mega veľké preliezky má plážach , zábavné parky, herne...každému čo vyhovuje . Áno veľa slnečníkov, rušno, more pozvoľne ale blbosť že 10min more po pás , komu sa nepáči nech nenadáva a viac tam nejde komu sa páči pôjde znovu . Komu sa nepáči a chce kľud pôjde na malú pláž do Chorvátska alebo na Oravsku priehradu