Tatralandia - kontrola gopass

560nanetka
26. jan 2023

Ahojte, plánujeme ísť do Tatralandie na jeden deň. Viem, že vstupné je cez gopass lacnejšie.
Máme kartičky požičané od známych.
Kontrolujú ich podľa OP? Môžeme ich použiť?
Ďakujem Renáta 😉

jan510
26. jan 2023

Na kartickach su nahrate fotky pozeraju ci aspon priblizne foto sedi s realitou

makaronka01
26. jan 2023

@560nanetka nemáme na gopass fotky... A nikdy nám nepozerali OP... Ale urobiť si vlastný go pass je jednoduché... A potom sa tam body zbierajú...

danieli
26. jan 2023

Gopass karticky vam v pohode vystavia aj online a za 2€ na osobu, co je v podstate kupa tej plastovej cipovej karty, mas pokoj na roky a bez hanby, potom si den dva pred vstupom kupis vstupy online na svoje karty a takto to vyjde najlacnejsie, zbieras si svoje body pre seba a sem tam vyjde vstup aj zadarmo, vzdy je to lacnejsie online ako na kase, a vzdy je nakup lacnejsi ked kupijes den dva vopred ako v den vstupu

danieli
26. jan 2023

Karticku si nosis so sebou a mozes ju pouzit aj na lanovky, nabijes online ako skipass a nemusis v tatrach hladat kasy, my fotky nahrate mame

sarita510
26. jan 2023

nekontroluju ale keby som bola majitelka karticky neriskovala by som ,za jedno pride o karticky za druhe o pracu a uz nebude moct nikdy pracovat pod TMR cize uz nikdy ziadne vstupy zadarmo

klarissa25
26. jan 2023

@jan510 aké fotky ?? V živote na nich fotka nie je teda na klasických plastových kartách...

jan510
26. jan 2023

@klarissa25 v systeme fotky su , priamo na kartickach nie. Ked sa prihlasis cez gopass stranku mas tam nadhlad ako im to ukazuje a fotka,nahrata tam je

klarissa25
26. jan 2023

@jan510 tak som sa reku prihlásila na gopass ale nič také tam nemám ani ja ani chlap...

jan510
26. jan 2023

@klarissa25 urcite tam fotky su, syn nemal aktualnu foto a,nechceli ho pustit tam mu potom nahrali aktualnu fotku

klarissa25
26. jan 2023

@jan510 no nie sú...nejdem sa s tebou hádať...a ešte by som akože rada vedela kde ta tam oni fotili...

macko_usko222
26. jan 2023

nechapem naco su ti karticky znamych? normalne sa zaregistruj cez gopass nic to nestoji a uz rovno online kupis aj vstupenky sa zvyhodnenu cenu.Gopass so svojim menom a ciarovym kodom mam stiahnuty v mobile, ten mi prisiel na email.Nepotrebujem ziadnu karticku plastovu, papierovu nijaku, len v mobile

jan510
26. jan 2023

@klarissa25 nehadaj sa, ano fotili tam na boku mali taku budku kde fotili. Sym mal 15r a fotku neaktualnu asi ako 10 r.

sarita510
26. jan 2023

@klarissa25 su tam fotky nie na karte ale v pocitaci ,ty ked sa registrujes musis sa odfotit a to je v pocitaci ked ti pri pokladni nacita gopass tak sa jej zobrazi fotka

nucky
26. jan 2023

Musis tam mat fotky...aj mojho jeden a pol rocneho syna som musela fotit a nahravat mu tam pred kasou fotku...inak by ho nevpustili...kontroluju to

iukas
26. jan 2023

@560nanetka ešte jednu dôležitú vec, na vstup kupený cez gopass ti nestačí len kartička (táto platí samostatne len ako skipass), ale odčítava sa ten QR kod, ktorý ti príde mailom! ak máš len go pass kartu, ale nemáš prílohu z mailu, ktorí ti príde po kupe, nemáš nič. na požičanú gopass kartu predpokladám je naviazaný mail známych, takže zbytočná komplikácia, lebo musia striehnuť aby ti mail po kupe hneď preposlali.

my foto na gopassoch určite nemáme, možno to robili ako pridanú službu, keď boli kupované osobne na kioskoch? ani na stránke gopass nie je písane nič o fotografiach.

jan510
26. jan 2023
makaronka01
26. jan 2023

@jan510 ja mam bez foto a nikdy ani len OP odo mna nechceli. A ani nič nestalo urobiť si ho.

jan510
26. jan 2023

@makaronka01 nam to kontroluju hlavne ked mame zakupene pernamentky na celu sezonu a nepustilo nas to bez fotky pri zakupeni pernamentky. Je dost mozne ze foto ziadaju len pri pernamentkach

janka2501
26. jan 2023

@jan510 ziadne foto nieje, gopass som mala vytvoreny,a vybrala som ho v inf.centre pri lanovke....nikdy nikto nekontroloval gopass....a listky kuoujem cez net

macko_usko222
26. jan 2023

Nikde na stranke sa nepise ze fotka je povinna, tak neviem co tu stresujete niektore s fotkou. Je tam moznost ju pridat ale nikto vas" neznasilnuje "ju tam pridať

klarissa25
26. jan 2023

@jan510 ja mam bez foto. Takže asi tak . A to chodíme dosť pravidelne

klarissa25
26. jan 2023

A baby majú to tam aj písané, fotky vyžadujú len pri permanentkach takže inak tam byt nemusia

potomka
26. jan 2023

Ani podla mna nejde nejak o tie fotky ale skor o to, ze sa moze stat hocico a budu chciet aby ste sa prihlasili napriklad cez appku alebo cez mail a co potom. Ved si spravte vlastny gopass - staci ti len apka a vies si kupit listky aj tak a bude to hlavne na vas, takze sa nemusite potom nicoho bat

c_bradshaw
26. jan 2023

@klarissa25 my sme buď nahrávali svoju foto online… a keď sa pani na vstupe v Bešeňovej moc nepozdávala, tak nás nanovo odfotili na informáciách

klarissa25
26. jan 2023

@c_bradshaw ako píšem foto je nutné len pri sezonkach

c_bradshaw
26. jan 2023

@klarissa25 okey klarissa, tak ako píšeš 🫶🏻. Ale či tie komplikácie stoja autorke za to 🧐

klarissa25
26. jan 2023

@c_bradshaw to už je druha vec...podľa mňa si zbytočne komplikuje, jednoduché vybavenie karty pre seba

560nanetka
autor
26. jan 2023

@iukas
Ďakujem 😉