Voľný čas pri deťoch

ninasykorova
28. mar 2019

Najlepšie je vyraziť si do prírody na túru alebo do jaskyne dieťa bude unavené a doma zaspí čo vy si za ten čas môžete pozrieť film, upratať, navariť, osprchovať sa, kúpeľ, mať odpočinok.

beky1813
28. mar 2019

Kolko mas deti a skúsenosti s toutou teoriou?

stela01
28. mar 2019

@beky1813 😂😂😂

dskjhfdlkdjhl
28. mar 2019

@ninasykorova no, ale aj ten rodic je po ture unaveny😉V kazdom pripade, vylety su fajn, to nikto nepopiera, ale rovnako dobre sa dieta unavi aj na ihrisku a to sa da zvladat kazdy den😉

lubik87
28. mar 2019

@ninasykorova haha no zvyčajne som.unavena viac ja ako deti keďže kráčam rovnako a keď deti nevládzu idú na koňa ..starší chválabohu už nie :D čiže.mile pekné ale neuskutocnitelne :Sú nás funguje len bazén a futbal doma :D deti sa.nahanaju ja opalujem . Odpadnú o 18 tej do postele a ja konečne začínam.tu spomínanú dovolenku :D aspoň na pár hodín

katulienkax
28. mar 2019

Moje teda nezaspia, neplatí to skor zaspím od únavy ja a po takej túre zaspím pri TV a upratovanie nehrozí. Zato decká vystrájajú v posteliach aj do 10.

boruska80
29. mar 2019

Tak to je sila :D

dopolbokaodrata
29. mar 2019

@ninasykorova to je super, už si tento týždeň nemusím kupovať Nový čas pre ženy. Ešte nejakú dobrú radu do života nám daj.

kvetinka75
29. mar 2019

na pobavenie dobré veď je piatok 😉

marlenka222
29. mar 2019

@kvetinka75
@dopolbokaodrata baby ticho! :D Ja mám švagrinú ktorá nemá v svojich viac ako starých rokoch ešte ani 1 dieťa ale pri každej návšteve má tak dokáže nakopnúť svojimi radami pri výchove mojich detí, že aj manžel sa dokáže čudovať :D raz ich treba dať do škôlky od roka, inokedy im treba dať jesť všetko čo dom dal (vypiť hádam nie, cakam ale že aj to príde ;) ), treba sporiť a deti učiť skromnosti čo znamená 1 jogurt týždenne, telku a internet len na narodeniny a vôbec moje výchovné metódy typu nepapuluj lebo ti capnem po zadku (nie zvalim ako hluchonema) ona považuje za týranie, pričom deti by mali poslúchať sami od seba, deťom netreba nič kupovať na meniny, narodeniny, nerobiť oslavu - s tortou ani koláčom :D nefotit ich, do x rokov nechodiť s nimi na nákup, von, proste ako matka na rodičovskom alebo starajú a sa o deti do 6 rokov veku žiť v izolácii a hlavne bez spoločenského života ktorý by mohol byť zábavnejší ako jej. Minule jej dcéra vyplatila jazyk :D za tie jej rady čo smie a nesmie a vysvetľovanie ,vraj tak si to zvládni sama, ja som ešte malá na to aby som to pochopila. No neudržala som sa a smiala som sa. Čiže nejaká tura s deťmi do jaskyne a potom život upratovačky mne osobne zapadajú do konceptu mojej švagriny :D "ja deti nemám ale rady ti dám. Lebo tvoje deti sú vychované inak ako by som chcela". Pre pobavenie fajn. Inak otras. každý nech si žije sám ;) aj chodí do jaskyne na túry sám. A poprípade keď pôjde, nech mi dá vedieť, moje deti môžu ísť tiež, ja za ten čas čo oni budú visiet na tetuske, si upracem a porobim tak, ako má autorka na pláne. A krásny čas za nami, deti dôjdu unavené, ja budem spokojná... Názor typu po túre deti budú v rožku izby ticho sedieť alebo zaspia a ja si porobim všetko ešte aj čo som na Vianoce nestihla je hodný skutočne veľkého intelektu ;) good luck

kvetinka75
29. mar 2019

@marlenka222 moja dcera po ture zzaspala na 20 min. V autobuse a potom sa ficalo do 22 hod. A to byvala od 6 hod. Hore a cely den lietala, slapala do kopca. Znicili sme akurat tak seba 😂

marlenka222
29. mar 2019

@kvetinka75 veď práve ... Kto má takéto blbé nápady, nech si s deťmi ide sám :D ja už na dlhé túry odmietam chodit

solemami
30. mar 2019

to jedine ze niekto iny pojde s tymi detmi na vylet aby mama mohla doma upratat a sadnut si a mat cas len pre seba 🙂

zuzka1008
30. mar 2019

Baby, nemyslela to autorka tak,že pošleme decká na výlet s mužom a my si zatial krásne oddýchneme?
😂 😃

dskjhfdlkdjhl
30. mar 2019

@zuzka1008 mozno sa ponuka, ze ona nam deti zoberie a m mame mat volno-v takom pripade sa o nudu a nezaujem nemusi bat😉

tarantulka27
22. júl 2019

@marlenka222 ste neakutocna som sa tak pobavila na vasom prispevku zlwpsili ste mi den dakujem 😅😆