Výlet v horúci deň - Bratislava

gulicka93
8. aug 2020

Ahojte, prosím dajte tip na výlet ílet V Bratislave v horúci letný deň s tromi deťmi (2,3,5rokov) kde nebudeme úplne na slnku a bude aj nejaký zážitok, kofola, detské ihrisko. Kúpalisko teraz nie. Ďakujem za tipy. ❤️

maciatkolulu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gulicka93
autor
8. aug 2020

@maciatkolulu dúfam ze teraz ani nezaspís zato ze sa niekto pomýlil.
Keď nechceš pridať tip na výlet tak prosím nekomentuj

maciatkolulu
8. aug 2020

@gulicka93 dospelá osoba sa fakt môže pomýliť pri takom slove...., no dobre👍 ťažko radiť, keď netuším co mate radit. A v týchto horúčavách behať po meste... Ani keby mi platili.
Skus www.kidstown.sk

ayanamirei
8. aug 2020

@gulicka93 je vydana vystraha 2.stupna pred horucavami, radsej by som ostala zatvorena doma dnes a ak von, tak jedine k vode (kupalisko) by som riesila

natycaga
8. aug 2020

@gulicka93 vodárenská záhrada v smere na Devín

jankapepe
8. aug 2020

@gulicka93 to fakt chceš ťahať deti von v tomto teple? Výlet? Zavrite sa doma, spravte si ľadový čaj a vytiahnite človeče

pribinak
8. aug 2020

@gulicka93 Cez deň nikam, ale večer napr notoricky známa Železná studnička, či Sad J. Kráľa

lucyluv
8. aug 2020

Horáreň nad Krasnanmi, tam je ihrisko, je to vlastne v lese a mal by tam byť aj malý bufet. My tam zrejme pôjdeme, ak sa vytrepeme 🙂 lepšie útočisko v lete nepoznám, minulý rok sme tam chodili. Dúfam, že aj tento rok je tam ten bufet, ešte sme neboli pozrieť.

brezza
9. aug 2020

@lucyluv je tam ten bufet. A aj vela komarov, tak berte repelenty.

halci
9. aug 2020

@brezza nielen komarov. Dcera si presne odtial doniesla uz dvoch kliestov. Jedneho mala vo vlasoch, bacha na to, pozerat aj hlavu, nielen telo.

lucyluv
9. aug 2020

@brezza ďakujem za info, dúfala som, že v tomto teple sa nebudú komáre toľko realizovať 🙂

gulicka93
autor
9. aug 2020

@maciatkolulu ja som nepísala že chcem behať po meste. A prepáč, že ťa teraz sklamem z tvojho presvedčenia, ale aj dospelý ľudia sa mýlia. Ale je super, že sú aj taky dokonalý ľudia ako ty. 🙂

gulicka93
autor
9. aug 2020

@jankapepe prepáč ale v jeden a pol izbovom panelovom byte do ktorého celý deň peče slnko, tak to ďakujem za radu. Otázka znela inak, keď nemáš tip, prosím nepíš.

gulicka93
autor
9. aug 2020

@lucyluv to znie veľmi dobre. Ďakujem veľmi pekne za tip, určite sa tam raz zbehneme pozrieť 🙂

gulicka93
autor
9. aug 2020

@pribinak ďakujem za tip. Železná studnička ma vôbec nenapadla a to tam už dlho chcem s malým ísť 🙂

gulicka93
autor
9. aug 2020

@natycaga ďakujem určite tam zájdeme pozrieť v našich potulkách 🙂

luccija
9. aug 2020

@gulicka93 tak ty nie si kamoška so slovenčinou ako sledujem ďalej, ale nevadí😊
Vodárenská záhrada je výborná dnes sme boli.Tyrsak pieskova plaz pri Dunaji Petržalská strana, Medická zahrada

maciatkolulu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz