Za mamutmi do Au parku. Oplatí sa tam ísť?

adri266
10. mar 2013

Neboli ste nahodou niekto na tejto akcii? Dcerka je zblaznena do dinosaurov, atd, a toto ma zaujalo. Akurat je to o filmovych trikoch, tak neviem, ci sa oplati ist, kedze sme z PO.

kvojtanikova
10. mar 2013

@adri266 My by sme mali ist dnes poobede, ak by nam to vyslo, dam vediet.

adri266
autor
10. mar 2013

@kvojtanikova ok, budem vdacna 🙂

mis_ka
10. mar 2013

Ja som z BA, do Auparku chodim a nie je to nic bombasticke, urcite by som kvoli tomu necestovala z Presova.

kvojtanikova
10. mar 2013

@adri266 no tak sme tam boli a veru ozaj sa ti neoplati cestovat z PO, moja svagrina raz na podobnej vystave bola v BB a vtedy to vraj bolo super, vypchate mamuty, zvierata, filmy, atd., teraz tam nei je nic okrem velkeho PLAGATU mamuta, ktory je nastaveny pred platnom s akoze pralesom, je tam aj taka lavicka co vyzera ako odlomeny strom a tam sa moze dieta posadit a oni ho odfotia a ma potom fotku ako keby bolo v pralese s mamutmi (lebo ono to na tej fotke vyzera ako keby ten mamut stal za nou) ale na to stoja rady rodicov s detmi, takze by si cakala cca hodinku. Okrem toho sa tam iba da robit z plasteliny dinosaury a zvierata a oni to potom nasvietia takou kamerou ci co ze to tiez vyzera ako v realnej velkosti ale to je vsetko. Moj syn nechcel cakat v tom rade a kvoli plasteline tam tiez nebudem tvrdnut. Neviem aka stara je tvoja dcera a nakolko ju to zaujima ale podla mna je to fakt len pre fanatikov, aby mali akoze fotku ze tam boli. Ja osobne by som kvoli tomu necestovala, keby som vedela ze to bude len toto tak ani len zo sidliska nepojdem do Auparku 🙂

adri266
autor
11. mar 2013

@kvojtanikova dakujem pekne za odpoved, tak to sa mi urcite neoplati z PO tam kvoli tomu tahat. Dcerka ma 6 rokov, no hodinu v rade by necakala a len by bola zbytocne smutna...skoda, tesili sme sa a dufali, ze to bude pekna vystava...

lenusiatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz