Zoologická záhrada Bojnice

maja099
18. júl 2013

Ahojte, viete mi prosím niekto povedať ako je to teraz so ZOO Bojnice? Boli ste tam teraz niekto? Počula som o nejakej rekonštrukcii a neviem čo to pre návštevníkov vlastne znamená. Oplatí sa tam teraz ísť? Máme to dosť ďaleko, tak nechcem aby cestovali zbytočne. Ďakujem za odpovede. Maja

katkas1
18. júl 2013

to by aj mna zaujimalo, tiez sa tam chystame ale zavolaj na informacie, daju ti cislo do zoo a opytaj sa, my sme tam vlani takto volali kvoli pocasiu 😉

kitty88
18. júl 2013

@maja099 my sme boli koncom maja a bolo to tam rozbite, ani s kocikom sa nedalo ist... mozno uz s rekonstrukciou odvtedy pokrocili a nebude to tam take hrozne

matuskova003
18. júl 2013

sestra bola minuly vikend a nič nespominala maju aj fotky vypada to tam ok 🙂 aj my ideme tento vikend 🙂

amadora
18. júl 2013

my sme boli minulý víkend a všetko v poriadku, žiadne obmedzenia, videli sme všetky zvieratá, bolo super 🙂

acer11
18. júl 2013

boli sme asi pred mesiacom,robili chodníky,časť bola aj uzatvorená a na zvieratká veľmi smutný pohľad 😢 malé klietky,skoro žiadny výbeh,niektorých mi bolo veľmi ľúto....

zuzana76
18. júl 2013

my sme boli tiez asi v maji, vsetko v hroznom stave, nedalo sa chodit poriadne po chodnikoch, bola som velmi sklamana, aj tie kolotocarske stanky pred ZOO, kde predavaju hracky a saty este z asi 80tych rokov boli hrozne, mala som pocit, ze som zaspala a zobudila sa v 80-tych rokoch

snazilka1983
18. júl 2013

aj kamoska tam bola pred dvoma tyzdnami a tiez nespominala ze by sa tam daco dialo. akurad ze v tomto teple vsetky zvierata zalezene a videli par zvierat

domi1988
18. júl 2013

@maja099
@katkas1 bola som v sobotu,je to vsetko ok 🙂

emily76
18. júl 2013

@maja099 ak pojdete, odporucam aj navstivit kupalisko, nase decka sa tam tak vyblaznili, ze ani domov nechceli ist.. a v aute zaspali, este sme ani z parkoviska nevysli. 🙂

norcima
18. júl 2013

Aj my sme boli teraz cez vikend a je to v pohode, len pred medvedmi je nieco oplotene, ale to nie je ziadny problem 🙂. A medvede sa daju aj tak pozriet 🙂