Zhoršenie stavu po zelených potravinách

mukel
29. jún 2020

Od 30.5 beriem chlorellu (20 tabliet denne) a asi týždeň zelený jačmeň. Na viečkach očí aj pod okom sa mi objavil srbivý výsyp. Môže to byť s dávky chlorelly a jačmeňa. Čo mám robiť? Treba si znížiť dávku? Na koľko? Máte s tým skúsenosti? Ďakujem za každú radu.

pribinak
29. jún 2020

Úplne vysadiť

tenerifka
29. jún 2020

@mukel ale to by som.nenazvala zelene potraviny, ale vyzivove doplnky. Zelene potraviny su o inom. Chlorella sa da kupit normalne v prasku, zeleny jacmeñ detto, a staci velka lyzica denne. Vsetkeho vela skodi, tie tablety maju aj nejaky umely obal, a 20 denne? Fuuuuu....skonci s tym a potom na to chod znova, ale postupne a prirodne

solange7
29. jún 2020

@mukel preco beries 20 tabliet denne?

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mukel
autor
29. jún 2020

Tak pise na baleni. Chcel som, aby sa mi rychlo polepsil stav, tak som si dal konske davky. :D a tak som dopadol.

moonlight1210
29. jún 2020

@mukel odporucil ti niekto (alebo navod na baleni tak odporucal) taketo vysoke davky?

Radsej to teraz hned vysad a daj tomu aspon mesiac. Ak sa ti aj objavila alergia, telo sa moze este spamatat a pri dalsej davke neskor sa nezacne hned branit (ze sa ti reakcia moze zhorsovat).
A uz ber slabsie davky.
Ak si si sama naordinovala taketo davky, tak vedz, ze zjedenim tolkych doplnkov naraz nic nedobehnes, ani neurychlis ucinky.