Zelený jačmeň a chlorella počas tehotenstva

daniela_p
24. mar 2022

Ahojte baby, je tu nejaká z vás, ktorá až počas tehu (ja som 17tt) začala užívať zelený jačmeň a chlorellu? Čítala som o tom dobré recenzie, ako to je prospešné, no trošku ma brzdí fakt, že to je detox.. máte s tým niekto skúsenosti? Ďakujem 🙂

bluemoon24
24. mar 2022

Mrkni na ig nicole.dula.sk ona to i prodava, ale doporucuje to i tehotnym, muzes ji kdyztak napsat o info 🙂

januska20
24. mar 2022

@daniela_p ja užívam celé tehotenstvo aj chlorelu, aj jačmeň. Aktuálne som v 33tt.

daniela_p
autor
24. mar 2022

@januska20 a neberies už k tomu iné vitamíny, napríklad Femibion? Iba miesto jačmeň a chlorellu? 🙂

daniela_p
autor
24. mar 2022

@bluemoon24 ďakujem pozriem si to 🙂

daniela_p
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska20
24. mar 2022

@daniela_p beriem aj femibion a pichám si aj clexane od hematologičky.
Pijem aj čaje pre tehotné a aj rumančekový a feniklový.
Rumančekový mi pomáha na stolicu. Mala som s tým problémy.

daniela_p
autor
24. mar 2022

@januska20 aha čiže kľudne k jacmenu aj ku chlorellu môžem aj Femibion? Lebo som počula, že keď beriem tieto zelené potraviny tak take niečo sko Femibion by som už nemala 🤷🏼‍♀️

minimimi2307
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela_p
autor
24. mar 2022

@minimimi2307 ja by som to chcela skombinovať s jačmeňom aj … a berieš ku chlorellu aj iné vitamíny ešte ? 🙂

minimimi2307
24. mar 2022

@daniela_p beriem kyselinu listovú ešte, magnerot a keď si spomeniem, tak aj D a C vitamíny, aj keď už som 28 tt, ale brala som na začiatku aj ladeevita vitamíny a všetko bolo v poriadku, aj malý je ok podľa ultrazvukov aj podľa kopancov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre