Hauck verzus Chicco

12katka21
29. apr 2014

Ahojte mamičky, potrebujem poradit s vyberom kociarika pre svoje babatko.
Uvazujem o sportaku HAUCK MALIBU alebo o CHICOO LITEWAY.
Kazdy z nich ma pre mna svoje plusy a minusy a fakt si uz neviem vybrat.
Prosim vas teda o radu a vase skusenosti ak mate s tymito znackami skusenosti.
Snazim sa sustredit na kociare ktore maju 4 kolesa. Ziadnych 8 ... mozno tych 6 by som prezila ktore su na chicoo.
Na rucke mi nezalezi. Ci je to golfac alebo sportak.
Za info dakujem
Katka

aknedz
29. apr 2014

my máme Hauck a som s ním veľmi veľmi spokojná!!! Treba si trošku zvyknúť na systém sťahovania pri polohovaní operadla ale inak je všetko ok, odporúčam! Tým, že má jednu rúčku, aj sa mi dobre ovláda jednou rukou a výhodou sú aj predné kolieska, že sú zúžené (že nie sú za sebou, v jednej rovine so zadnými), veľmi dobre sa s ním manévruje, dokonca som s ním letela a aj cestovanie bolo super, aj keď som sa ho obávala. Tiež mi veľmi vyhovuje, že sa dá dať do úplného ľahu a má dostatočne dlhú časť na podopretie nožičiek, dcérka stále spáva cez deň v kočíku ( má 1?5 roka) Ak sú nejaké otázky , rada odpoviem! 😉

oktobermimi
29. apr 2014

čauko já mam hauck malibu a je super!! 🙂 lahunky skladný a dá sa dat uplne na rovno ked dietatko spí 🙂

oktobermimi
29. apr 2014

@aknedz pekný 🙂) v rúžovej som ho nevidela 🙂) my máme modrý (tmavo)

aknedz
29. apr 2014

@oktobermimi ďakujem a veru ako píšeš, ľahký a skladný 🙂 aj modrý je iste veľmi pekný! 😉

12katka21
autor
29. apr 2014

Dakujem mamicky. Tento kociarik je u mna na prvom mieste takze som rada ze zatial to sedi 🙂
este by ma zaujimalo....take moje totalne drobnosti....to madlo ked sa odstrani ostanu tak tie operadielka ... nezavadzia to? Lebo pri chicco tam po madle neostane nic. A ... citala som sice o starsej verzii tohto kociarika ze sa lamaly umele casti kociara a aj tie kovove sa nejakej mamicke zlomili. Kolieska su tusim umelohmotne...nehulaka to po slovenskych rozbitych chodnikoch? alebo zamkovej dlazbe? Pocula som ze viac hulakaju kolieska ktore maju dezen. Ale neviem si to overit 🙂

oktobermimi
29. apr 2014

@12katka21 nie nehuláka my v SI mame len kocky na námesti a chodníky v zbytku mesta uff škopda reči..., mne sa nezlomylo nič ... len mojou blbostou my začlo koliesko ist vonka ale premazala som a je v poriadku( udržbu som si zanedbala) nechápem stím madlom :/

12katka21
autor
29. apr 2014

no ked odstranis madlo tak odstranis len tu prednu cas. Tie boky ostanu lebo su sucastou konštrukcie. Tak ma zaujima ci to potom nezavadzia.

kathrena
29. apr 2014

@12katka21 firma hauck vyraba aj znacku I Coo, skus si pozriet phoenix alebo pluto....hovori sa ze su lepsie a luxusnejsie ako hauck, hoci su z jednej fabriky...

kathrena
29. apr 2014
aknedz
29. apr 2014

@12katka21 aj ja som uvazovala pri kupe ze ci sa mi nezlomí konštrukcia, bála som sa toho lebo som aj tu na MK prečítala, že sa lámali konštrukcie kedysi...ale potom som sa dopátrala, že verzie 2013 sú už inovované a zmenili nejak materiál, či výrobu konštrukcie a tým sa to už nedeje.....kolieska sú síce umelohmotné - ale LEN tie vnútra - majú normálne gumu z takej pevnej hmoty, ktorá je pri novom pekná hladká ale po pár prechádzkach sa zdrsní, spravia sa tam jamky drobné od kamienkov a už nebude taká lesklá ale neodiera sa...tým pádom nie sú kolieska hlučné vôbec (aj mne na tomto záležalo), nie je to štýl ako keď vidíš na ulici nejké kočíky, ktoré robia hrmotu lebo majú aj povrch koliesok umelý, Hauck má pogumované.....no a ešte k madlu, ke´d ho dáš dole, áno ostanú tam tie úchyty...ale pravdupovediac za rok som nikdy nepotrebovala dať madlo dole - je tam dosť priestoru , nie je to potrebné (malá si naň vykladá nohy , keď spí 😀 a do kočíka si sama nesadá, takže nám to neprekáža

12katka21
autor
29. apr 2014

Dakujem za vycerpavajuce info 🙂
tvoja mala ma teraz rok a pol ... sama si don nesada ako pises....ale ked bude vacsia tak si sadne aj sama? nieje ten sedak vysoko?

12katka21
autor
5. máj 2014

Ahojte mamicky, tak od vcera mame novy kociarik. Nakoniec to vyhral moj favorit HAUCK Malibu. Len som sa zabudla spytat predavaca ci sa daju z toho kociarika zlozit kolieska. Celkom dost behal po kufri v aute. Ak viete prosim o info. Dakujem

minxie7
18. máj 2014

Ahojte, aj my sme dnes kúpili HAUCK Malibu, len som zúfalá z nánožníka, dosť ho na starom kočíku používam ešte aj teraz, keď je škaredé počasie. Neviete mi poradiť, ktorý posuje na kočík najviac? Alebo ak ste si ho dali šiť, tak kde. Ďakujeeeem 🙂