Kočík Camarelo Granada - pláštenka na športovú časť

karin143
13. jan 2016

Ahojte 🙂 Pokym som pouzivala hlboku vanicku, plastenka na nej super sedela... Skoda, ze teraz na sportovu cast je uplne mala...lebo drobec je vo fusaku, na tom nanoznik...akurat tak plastenka mi zakryje len striesku kocika... ak ma niekto skusenost, poradite vhodnu plastenku na tuto sportovu cast, aby zakryla celu cast sport.kocika ale aj v leziacej polohe? Dakujem 🙂

spuntikmathiasko
13. jan 2016

@karin143 ja som kupila v obchode co predavaju camarela univerzalnu a ta mi sedi. Ten pan v obchode mi poradil, ktoru zobrat. Ani znacka na nej nebola, len, ze univerzalna plastenka na kocik.

karin143
autor
13. jan 2016

A teda dost velka? A cena?

spuntikmathiasko
13. jan 2016

@karin143 hej sedi perfektne. Tusim 6eur stala, alebo tak nejak. Nepamatam si presne uz to je 6mesiacov spat. Ja mam Camarelo Malaga a mne prisla ta original plastenka aj na hlboku cast len tak tak. ked som sa ju snazila natiahnut na sportovu tak som ju hned natrhla a kupovala som novu.

karin143
autor
13. jan 2016

@spuntikmathiasko ved prave aj mne sa roztrhla, ako som ju na sportovu natahovala... tak to je celkom v pohode cena. Rozmyslam, ze pojdem aj s kocikom do obchodu a nech to tam rovno aj vyskusam 🙂 dakujem za radu 🙂