Ktorý športový kočík má preklápaciu rukoväť?

ywulla
18. apr 2012

Mamulky, zháňam športový kočík, ktorý má preklápaciu rukoväť, čiže bábo je oproti mamine. Poraďte nejaké.. Ešte by bolo ideálne, keby sa dal dať do úplného ľahu. Ďakujem 🙂

marthuska
18. apr 2012

preklapaci neviem, ale rovnako ba este lepsie posluzi moznost upevnit vanicku v smere aj v protismere "jazdy" kocika. (co spiminam, ma ta napr nurse alebo jane)

miselka11
18. apr 2012

ja mam "teutonia mistral s", da sa preklapat aj rukovat, aj otocit sedacia cast , da sa dat do UPLNEHO lahu- odporucam
😉

bettypo
19. apr 2012

Teutonia BEYOU, Hartan Topline S

anjelicek26
19. apr 2012

Teutonia a hartan maju preklapajucu rukovät, otocnu sedanku ako taku ich ma ale omnoho viac. Tie s preklapajucou su menej skladne.

mimi21mimi
19. apr 2012

Chipolino ultra - ale vobec to nepreklapam, pretoze potom sa s nim ide (v protismere jazdy) velmi zle podla mna.

jankali
19. apr 2012

Ahoj, my sme mali Dema Step Lux, je z tych lacnejsich, to preklapanie je menej pohodlne - ked babo pozera na teba, tak mas pred nohami tie kolieska, ktore su uzsie, ale da sa.. Keby si chcela, napis mi spravu IP, okolo 50 euq by sme ho dali - ake uz nevyzera ako novy🙂 papi, dobre si vyber, a vozkajte sa🙂

luciferkax
19. apr 2012

my máme dema step easy

adulik23
19. apr 2012

este si to premysli, ci potrebujes preklapaciu rukovat. 😉 ked mas vpredu velke neotacave kolesa, tak sa to fakt strasne zle soferuje. 😝 ak na nej trvas - tak hartan, alebo teutonia.

ale ja by som radsej vyberala reverzne sedacky. do 1 -1,5 r vozit tvarou k sebe a potom otocit v smere jazdy. 🙂

janka_pn
19. apr 2012

teutonia 🙂 ale uz by som preklapacku nechcela.... tu chvilu co je dieta v kociku.... to radsej neskor lepsie golfky 😉