Šporťák s nafukovacími kolesami

marguay
18. aug 2018

Ahojte dievcata, potrebujem poradit s kupou kocika. Po 2-kombi chceme kupit sportak no chcem len nafukovacky. Ziadne penove kolieska. Viete mi dat nejake tipy? Potrebujem polohovatelne madlo lebo som nizka, sklopenie do lahu, nie korytkovy, nie malicky ani obrovsky. Lahky a skladny ale nic extremne, budem vozit rocnu dcerku, z domu do auta, ziadne schody, po dedine dakujem

ketty251
18. aug 2018

Votriem sa 😊. Dúfam nebude vadiť.😀

romiada
18. aug 2018

@marguay za mňa Thule Urban Glide. Ľahučký, ovládateľný jednou rukou, naozaj športový (na behanie, korčulovanie), zložený ho máš jedným stlačením gombíka. Mám ho odskúšaný na snehu aj v piesku...dá sa s ním prejsť aj náročnejší "terén". Pôsobí trošku labilne, ale je to klam - výrobca garantuje až 30kg nosnosť. Jedinou (malou) nevýhodou je podložka nožičiek (nedá sa dať do vodorovnej polohy - ale ja to riešim podložením deky pod nánožník keď malý spí, aby mal nožičky rovno). Krpcovi sme ho kúpili keď mal rok a je to naj kočík aký sme v živote mali - druhé dieťa , tak ich mám odskúšaných už viac 😉

nadazdi
18. aug 2018

@marguay valco snap sport 🙂 chcela som petite&mars ale nikde mi ich neodporúčali kvôli tomu že sa kazia.. valco vyzerá super, je ľahučký a sport mám doma presne kvôli nafukovačkam

sasunka
18. aug 2018

@marguay Pozri si Valco Snap 4 - moze mat obycajne kolesa (nie su penove, zvladaju vsetko, aj piesok na dovolenke) ale da sa kupit aj s nafukovacimi. Existuju limitky, ktore su krajsie alebo mozes kupit obycajny cierny a dat si usit originalnu striesku tu na MK - kamoska si takto sama vybrala latku a pani jej spravila taky nadherny kocik ze som odpadla. Cenovo velmi dostupny kocik, nosnost az do 20 kg, nasa ma 3 a pol roka a stale ho mame v aute ked ideme na dlhu prechadzku alebo vylety.

stanka2612
18. aug 2018

Za mňa Petite &Mars Street, bol dokonalý 😁

tehulka2011
18. aug 2018

Concord Neo, da sa zohnat aj s nafukovacimi kolesami

sussah
18. aug 2018

Ja mám Britax Motion 3

lenqua_12325
18. aug 2018

Bebetto Nico. Nemá klasické nafukovacie ale ani plastové, také fajne akurát. Bezudrzbove.

marguay
autor
18. aug 2018

Popozeram vsetky co navrhujete. Boli sme dnes v predajni na inspiraciu, ja nemam s kocikmi skusenosti a pozerala som po valco okrem inych. Ale tusim nemal polohovatelnu rukovat. Ja mam 160 cm a ta klasika sa myslim robi pre priemernu vysku co byva 175 cm tak neviem. Ta sport verzia to nahodou nema? Petit a mars pekny, ale vraj lacna cina a britaxy tam boli dva len sa mi zdali velmi velke vnutro. Nasa je male skvrna......

ellieellie
19. aug 2018

My máme Easy go Optimo a lepšie sme kúpiť nemohli. Ten športiak má všetko, čo si predstavujem, je absolútne bez chyby, osobne mu nemám čo vytknúť a každý sa ma naňho pýta a komentuje, aký krásny kočík. Máme ho svetlo hnedý. Ja som mega spokojná a hrdo si vykračujem mestom aj lesnými cestičkami 😉 Spĺňa všetko, čo píšeš. Navyše sa dá otočiť oboma smermi, má super nákupný košík, veľkú striešku - teraz v lete neoceniteľná vec, žiadna nevzhľadná plienka cez kočík.. Odporúčam.

marguay
autor
19. aug 2018

@ellieellie a ma nafukovacie kolesa? Podla obr sa mi nezda a v popise nic. Ja budem jazdit fakt po zlom terene, dvor vysypany velkym kamenom, mala zaspi len natriasanim po hrboloch, obycajne to asi nedaju

terka1607
19. aug 2018

Ja mám x lander pluse, zadné kolesa sú nafukovacie, ručka sa dá nastavovať.

romiada
19. aug 2018

@marguay vravim ze Thule ako stvoreny pozri si nejake video na Youtube 😉

ellieellie
20. aug 2018

@marguay Áno, kúpili sme ho s nafukovacími, ja som iné nechcela 🙂 Dajú sa dokúpiť osobitne myslím že za 39€