Kočík s prednými otočnými a nafukovacími kolesami. Aký kúpiť?

kubko
20. mar 2010

Ahojte kočky ake prosim poznate druhy kocikov s nafukovacimi kolieskami a z toho su predne otocne? Chcem vymenit Xlander XA lebo mi nevyhovuje, ze sa neda dat uplne vodorovne do lahu a kolmo do sedu. Inak je super. Najdem iny kočík s nafukovacimi kolieskami z korych by boli predne otocne a ktory ide dat vodorovne do lahu a kolmo do sedu? Viem ze s nafukovacimi kolesami a prednymi otocnymi existuje Baby smile twister, Atlantic espiro, Baby smile V-max, napadne vas este nejaky? Len neviem ako je to u nich s lahom a sedom. Napiste mi prosim nazov a ak ho uz mate doma poprosim neodmerali by ste mi vysku zlozeneho sportaku s kolieskami t.j. v smere od podlahy smerom k stropu aby som vedela, ci mi vlezie do auta. Za akekolvek postrehy budem vdacna - zaujimaju ma hlavne co je na kocikoch super a co povazujete za nevyhodu daneho kocika. Dakujem za rady

leishmania
20. mar 2010

mutsy ma tiez vsetky nafukovacie...ale o kocikoch ti z vlastnej skusenosti este vela nenapisem...

dosa
20. mar 2010

...a musi to mat vpredu dve kolesa? alebo moze byt jedno? s tych stvorkoliek ma tiez napadlo mutsy 4 rider a neviem ci aj maxi cosi mura nema predne nafukovacky. z trojkoliek jane slalom, quinny freestyle, mutsy 3 rider a gesslein vision...

martinamil
20. mar 2010

Do auta mám Bebe Comfort Trophy Air6 - vepředu 2x 2 kola, která lze zaaretovat. Jsou nafukovací, dobře odpružené. Sedačku mám Operu. Nejde do úplného lehu, ale je to pozice jako má autosedačka - vajíčko. Jednoduchým pohybem dáš do polosedu či sedu. Sedačku můžeš dát po směru i proti směru. Je lehký, skladný. Pokud měřím: Když jsem líná a nesundávám sedačku z podvozku, tak je to 58cm, když sundám sedačku a vložím do podvozku tak 46cm. Vozím ho v Peugeotu 307.

Mutsy mám - Urban Rider, ale tam je otočný podvozek, nikoliv přední kolečka. K němu se vyjádřit mohu, jsem s ním taktéž spokojená, ale asi nesplňuje Tvé požadavky.

kubko
autor
20. mar 2010

ano chcem vpredu 2 a viac kolies, nejako mi 3kolky nevonaju. Mrknem teda ten bebe comfort a tu muru

halucinka
20. mar 2010

myslím, že by sem spadala aj BEXA, ale ja ho nemám, len o ňom uvažujem, je mu tu venovaná samostatná téma, tak si skús vyhľadať a opýtať tých čo ho majú, pravidelne tam prispieva aj jeden predajca, si ho mozes rovno objednať...

dosa
20. mar 2010

tak mrkni aj ten mutsy 4 rider (ten ma otocne nafukovacky, urban rider nataca cely podvozok). ma ho u nas jedna mamina a je paradny. raz som si ho v parku od nej pozicala pokocikovat a bol super, dlho som ho chcela, este ked som bola tehu, ale nakoniec som skoncila pri inom - no ktovie, mozno sa mi este dostane do ruk 😉

dosa
20. mar 2010

tie kociky bexa a tie co spomenula kubko prve, tie sa daju kupit asi len ako zostavy, nie? kubko uz vanicku asi nepotrebuje 😉

zuzuj
20. mar 2010

Dorjan Danny sport 2010 da sa dat do uplneho lahu aj sedu...je tam taka packa, cize sa da dat do viacero poloh. V predu 2 nafuk koliecka otocne, otocis sa na mieste dookola, vzadu 2 vacsie nafukovacie a odpruzenie tam je. Ja som to spolu este neskladala, zatial ho mame znovu poskladany, ale vosiel nam do Fabie obyc v pohode. Ale samostatne od podlahy do vrchu ma konstrukcia 33 a sedacka sportova 28cm...mam v albume odfotene korbicky..

heleniatko
20. mar 2010

ja nechapem, preco vlastne Kubko potrebuje, aby sa dal jej kocik zlozit uplne vodorovne, asi na 180 stupnov 🙂 Predpokladam, ze to kvoli jej mladsiemu dietatu, ktore ale ma uz skoro pol roka. Mame ten isty kocik, X lander XA z roku 2008, maly v nom pokojne spal na prechadzkach, bez problemu.

mami.sk
20. mar 2010

kubko - my mame Atlantic Espiro a ten ma vpredu 2 nafukovacie kolesa a da sa dat uplne do lahu aj kolmo do sedu 😉 je to super kocik a sme s nim velmi spokojni 😉 mame verziu z roku 2008 a niekde som citala ze tento rok tam boli nejake vylepsenia 😉

matra
20. mar 2010

Ahojky ja mam 3kolku Peg Perego GT3, jšechny kola nafukovac a stabilita 4kolky, a jde úplně do lehu a úplně do sedu = maximální spokojenost
A má megaobrovský košík... 🙂

kubko
autor
20. mar 2010

jeeej dakujem za dalsie tipy.
heleniatko ja mam xa 2007 a mala ked sa chcela v sportaku otocit pri spanku na brusko tak jej prekazal ten sklon. Spavala v nom vonku, t.j ked kocik stal tak nemusela byt priputana, lebo mi nechcela spavat v postielke cez obed. A ked sme niekam isli a bola priputana a chcela nakukat na obe strany tak mi to pripadalo ze ju to jeduje ze si nemoze poriadne sadnut a madlo sme vobec nepouzivali, lebo bolo skoro v urovni oci, mozno v neskorsich verziach je to uz inak. Hlboky je super, autosedacka super ale ten sportiak s tym nie som spokojna, ale zas kopec mamiciek je tak kolko ludi tolko nazorov samozrejme...

lulii
21. mar 2010

Kubko, mutsy 4 rider. Byla bys s ním 100% spokojená 😉

Matra, mě moc nepřijde, že je PP GT3 stabilní jako 4-kolka 😖 Málem se mi na malé nerovnosti převrátil. Ale je jasný, že jde jen o zvyk 😉

bodlasek
21. mar 2010

kubko: ještě nemám zkušenost, ale vybírali jsme kočárek, aby top byla trojkombinace a aby to mělo 4 kola a ty přední otočné...našli jsme Camarelo Q12. Ale nevím jestli jde třeba jen objednat sporťák...my jdeme koupit trojkombinaci...je i pěkně skladný...tak zkus kouknout a zeptat zda-li jde jen sporťák...vím že jde dát do úplného lehu...

kubinkov
22. mar 2010

Ještě existuje Mikrus Sprint X07, krásná velká sportovní sedačka, všechna kola nafukovací, celkem malý po složení,ale je těžký, cca 16 kg.
http://www.kocarkyh.cz/?p=productsMore&iProduct...

graziela
2. nov 2013

Babenky, ak by ste mali niektora zaujem, tak ponukam na predaj kocik Atlantic Espiro, po 1 dietatku, je vo vybornom stave, akurat na taske su nefunckne cvoky, inac perfektny stav.
My sme s nim boli veli spokojni, vanicka nam postacila do 8mesiacov (v zime aj s fusakom), ma velke nafukovacie kolesa, vpredu rotacne, vhodny aj do terenu, v zime do snehu.
Pisala som svoje skusenosti s nim uz v predoslych komentaroch. Viac foto mam aj v mojom bazariku. Cena dohodou.Odber najlepsie osobne v NO.

paracka
7. nov 2013

Ahoj,mame espiro enzo evo 2010, ktery sem zdedila pro maleho po neterce. Korbicka jedna z vetsich,ale jde dat jen protismeru jizdy a sportak jen po smeru,sedatko sklopis do kolmeho lehu. Nafukovaci kolecka,predni otocna. Projede snih,teren i blateny. Zatim max.spokojenost