**Živá mapa aktuálne nakazených koronavírusom podľa krajov a obcí: ** Sledujte vývoj nákazy na Slovensku a vo vašom okolí online.

lenkaosuska
29. mar 2020

Malacky

milkamania
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rumbaanitkin89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zinew
8. apr 2020

ja ani nechcem vedieť nič o korone, len to vyvolava opakovany stres- tv noviny v telke uz ani nemozem vidiet- chyta ma z toho panika. Kuknem len koľko a kde a radsej nechcem vedieť čo sa deje okrem nariadeni štátu. DESI TO. PRICHADZAJUCI SLOVACI STALE ZDAKADE PRICHADZAJU ČO NECHAPEM! s toho chytam až husaky ŠAK mali ostat tam kde boli a vyckat. kde boli ked sa vraAAAAAJ ZATVARALI HRANICE A ZASA NIEKTO DOCHÁDZA. A TIE OPATROVATELKY? NORMALNE SU CHORE V TOMTO ČASE ÍSŤ MIMO* NAJS SA NECUDUJU ZE IDU DO KARANTENY. SNI MA TO NEZAUJIMA ICH VYHOVORKY, KEĎ MALI SEDIEŤ NA RITI. SAK ZA 2 TYZDNE MAJU 100-1800€ A ZA NIEKOĽKO ROKOV SI NIC NENASETRILI DO REZERVY AK NEBUDÚ MOCT ROBIT? CHORE . EŠTE ICG MAM ĽUTOVAŤ CO TU PREDAVACKA ZARABA MINIMALNU MZDU. A UPRATOVACKA ANI TOLKO. SPRAVIA Z NOU AKUSI DOHODU NA PAR HODIN A DRIE NORMAL 8 A VIAC HODIN. A ANI STRAVNY LÍSTOK-DIETU JEJ NEDAJU. JE RADA ZE MA ROBOTU.

zinew
8. apr 2020

a ti co ich vyhodili z fabrik? ten ma len dwravy gros a oči pre plac. JA TÝCH SLOVAKOV BY SOM ANI NEPUSTILA. DOBRE ZE IDU DO KARANTENY. A NAK ČAKAJÚ AJ V ŠPINAVOM STANE MESIAC. NEZAUJIMA MA TO ZE SI ROBIA CO CHCU A ZVYŠUJÚ LEN RIZIKA NA NECINNYCH CO Z BYDLISKA NEVYTIAHNU ANI PETU A EŠTE MAME ICH ĽUTOVAŤ?

srnkaknm1
9. apr 2020

Bývame pri hranici a môj manžel tiež robí v ČR ale na strategickom mieste- elektrarne je tam druhý mesiac odisiel na začiatku tohto všetkého. Pre mňa sú viac nebezpečný ľudia čo sa v utorok rozutekali po celom Slovensku turistické oblasti sú preplnené BL a spol toto je nezodpovednosť a nehovorím som predavačka a keď vidím akú sú ľudia v tejto situácii každý je presmradeny nerešpektujú absolútne nic. A lepšie je štát v rade pred obchodom na voľnom priestranstve ako vo vnútri v sore pri pokladni takže neviem čo sa každý trápi. Apropo máte chodiť do obchodu Raz za týždeň jeden člen rodiny a nie každý deň všetci to nie je prechádzka. A som veľmi zvedavá kam chcete chodiť na nákup keď nas nakazite stačí jedna osoba a ide celý obchod do karanteny to si neuvedomujete nikto.

victoryma
13. apr 2020

@zinew Presne s tebou suhlasim do bodky.... Vedia sa ukazovat ako im bolo super za hranicami a zrazu sa im cnie po domove..... A keby sme tu nemali tych zo zahrania tak by sme nevedeli co je to krona.... A takto tu mozeme trpiet do konca roka a dlhsie s opatreniami a cakat kym dotestuju dalsumich 6000 ludi co sa sem dotrepu

matapo
15. apr 2020

...netreba zabudat ze aj to su slovaci aj ked ziju inde, ale ked sa chcu vratit domov tak sa mozu je to predsa ich domov. To ze nenasli uplatnenie na SK, resp. im slovensky stat neposkytol take moznosti ako inde, ich vlastne posunul za hranice kde musia zit bez sirsej rodiny, priatelov, znamych,... kazdy sa rad vrati domov...a ved vsetci idu do karanteny, ak su aj nakazeni (minimalne mnozstvo z nich je pritom nakazenych) chorobu dalej neroznasaju, tak preco tolko obav okolo nich?

xmartinam
16. apr 2020

@matapo ...hm, otazka na zamyslenie...preco potom nezostanu tam, kde odvadzali dane a bolo im lepsie, kedze im to "Slovensko" neumoznilo? Teraz sa citia byt Slovakmi? Teraz je dobre aj Slovensko, ked je najhorsie, stratili pracu a istotu, ze? Nechapem...a este sa stazuju na podmienky v Karantene a na ubytovanie...mali zostat potom Tam kde im bolo lepsie...

matapo
17. apr 2020

@xmartinam ...ano, stazovanie na karantenu je neopravnene, ale ludia a cele rodiny kt. je za hranicami lepsie a planuju tam zit uz natrvalo sa nevracaju, ti ostavaju tam kde su a je ich teda velka vacsina. Vracaju sa, kt. tam su na to aby zarobili su tam docasne a teraz prisiel cas sa vratit, mozno aj preto ze stratili pracu, ale to je jedno aky maju dovod. Vela ludi odchadza povedzme na 5 mozno 10 rokov, aby zarobili a mohli potom normalne fungovat na SK. A ano je smutne ze musia chodit zarabat niekde inde aby mali viac, resp. ked sa chcu mat lepsie, niekde su to cele rodiny ked chcu byt rodicia s detmi spolu, v niektorych rodinach su to vacsinou otcovia. Pre Slovensko nepredstavuju ziadnu hrozbu, ani co sa choroby tyka, a ani co sa financii tyka. A ti co sa vratili zo zahranicnych dovoleniek? No tak zial, vratit sa predsa musia, vsak idu domov, to ze sa spravali niektori nezodpovedne to uz neovplyvnime, uz sa stalo ☹ Neovplyvnime ani tu nezodpovednost romov, kt. poprichadzali, vyhli sa karantene a teraz predstavuju pre nas hrozbu. Ale urcite nepredstavuju pre nas hrozbu normalni ludia kt. sa vracaju, zvlast ti kt. cestuju s detmi a cele rodiny,...ved kazdy sa chrani ako moze, nik sa nechce nakazit, nik nechce aby sa mu dieta nakazilo a nik vedome neporusuje karantenu a neriskuje nakazu svojich znamych a sirsej rodiny, babiek, dedkov,...