Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  modrykonik
  26. aug 2021    Čítané 926x

  Centrum recenzií: Miesto, kde mamičky radia mamičkám

  Nakupovanie je zábava. Väčšinou. Občas však príde moment, keď musíme vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a siahnuť po produktoch, s ktorými skúsenosť nemáme. Vybrať prvú náhradnú dojčenskú výživu pre naše bábätko, prvé príkrmy pre batoľa, novú kozmetiku, keď sa nám objavia prvé vrásky, či vychytávky do domácnosti, ktorých je na trhu hromada a vybrať si z nej je nad naše sily. 

  Preto sme na Modrom koníku vytvorili Centrum recenzií. Miesto, kde mamičky radia mamičkám, čo sa kúpiť vyplatí, čo, naopak, menej. Kde zdieľajú svoje skúsenosti s jednotlivými produktmi či značkami prostredníctvom úprimných hodnotení. V našom Centre recenzií postupne pribúdajú nové a nové kategórie, značky i produkty a k nim desiatky nových hodnotení. 

  Ale čo viac. Chystáš sa na výlet, dovolenku, do ZOO, herničky či na kúpalisko? Hľadáš pre seba a pre tvoje dieťatko vyžitie vo forme kurzov alebo materských centier? I hodnotenia miest či služieb nájdeš práve v našom Centre recenzií.

  Máš tiež dobrú alebo, naopak, zlú skúsenosť s výrobkom, o ktorú sa chceš s nami podeliť? Nie je nič ľahšie, než navštíviť Centrum recenzií a napísať svoje krátke hodnotenie. Za každé hodnotenie ti navyše pošleme srdiečko pre radsť. 💙 Ako teda na to?

  Vitajte v Centre recenzií

  Prostredie Centra recenzií je viac-menej intuitívne. Dostaneš sa doň cez hlavné menu na domovskej stránke Modrého koníka.

  Samotné Centrum recenzií vám ponúkne vlastné menu, v ktorom nájdeš všetky hlavné kategórie produktov, ktorých hodnotenia sa aktuálne v Centre nachádzajú. Hlavné menu Centra recenzií ponúka tiež možnosť vyhľadania konkrétneho produktu pod symbolom lupy. 🔎

  Po rozkliknutí hlavných kategórií sa dostaneš do zoznamu produktov, ku ktorým je aktuálne možné recenzie pridávať. Vo vrchnej časti zoznamu sa nachádzajú tiež odkazy na podkategórie pre ľahšiu orientáciu v záplave produktov.

  A ako napísať hodnotenie konkrétneho produktu?

  Jednoducho, rozklikneš si požadovaný výrobok a pod krátkym popisom nájdeš modré tlačidlo „Napíš svoju skúsenosť”, cez ktoré sa dostaneš do formulára, kde už môžeš slobodne vyjadriť svoj úprimný názor na vybraný produkt.

  Po odoslaní recenzie nepanikár, že sa okamžite neobjavila medzi hodnoteniami pod produktovou stránkou. Naši admini ju najskôr musia schváliť. Je to z dôvodu, aby sme seba i vás chránili pred trollmi a hejtermi. Však to poznáte…

  Nenašla si v Centre recenzií „svoj produkt”? 

  Nevadí. Pošli nám podnet a my ho do Centra pridáme za teba! Produtky tu postupne pribúdajú a pribúdať budú, ale ak je už teraz nejaký, ktorý tam chceš mať a napísať k nemu hodnotenie, daj nám vedieť tu a my ho tam umiestnime.

  Veríme, že naše Centrum recenzií bude pre Modrého koníka a naše používateľky prínosom. Že sa stane vašim verným prievodcom pri nákupoch a uľahčí vám náročné rozhodovanie sa, či kúpiť to alebo ono.

  Váš Modrý koník tím

  modrykonik
  1. jún 2021    Čítané 1515x

  Pracovná ponuka: Hľadáme TEBA na pozíciu KOČÍKOVEJ maniačky Modrého koníka

  S narodením bábätka prichádza do života novopečených rodičov nová vlna rozhodovania. Vybrať správne topánky, oblečenie alebo aj auto pre seba, to je vlastne brnkačka, veď v tom budeme chodiť my a my sme zodpovední sami za seba a za svoj komfort. Keď však príde na rozhodovanie ohľadom toho malého uzlíka šťastia, dilema je obrovská. A snáď najtvrdším orieškom je výber kočíka. Veď v ňom dieťatko často strávi obrovskú časť dňa - výlety, prechádzky, uspávanie, keď to doma nejde… Vynára sa množstvo otázok. Bude mu kočík pohodlný? Ako dlho mu bude slúžiť? Vyplatí sa priplatiť si za pekný dizajn? A poslúži nám aj v meste rovnako dobre ako na prechádzkach lesnými cestičkami na výletoch k babke?

  Tieto a ďalšie rébusy musia rodičia vyriešiť, než sa definitívne rozhodnú pre kočík, ktorý skutočne vyhovuje ich očakávaniam a potrebám. Koľkí z nich by ocenili radu od naslovovzatého odborníka. A práve Kočíkovú maniačku - odborníčku, ktorá sa v mori ponúk kočíkov cíti ako ryba vo vode, hľadáme do modrokoníkovskej Kočíkovej poradne.

  Kto je kočíková maniačka

  Maminka, ktorá má prehľad. A to nielen v aktuálnych trendoch v oblasti kočíkov, ale tiež v oblasti noviniek a nie sú jej cudzie ani technické parametre. Podľa požiadaviek dokáže maminkám poradiť pre ne ten najvhodnejší kočík, či už z bazáru alebo nový. Dokáže pracovať samostatne a vyhľadávať informácie rôzneho druhu o kočíkoch a ich kvalitách. Našla si sa v tomto popise? V tom prípade čítaj ďalej!

  Koho hľadáme

  Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme šikulku, ktorá sa proste v kočíkoch vyzná. Vie poradiť, či zvoliť trojkombináciu alebo len hlboký kočík. Pomôže s výberom správneho typu koliesok do terénu i na rovné mestské chodníky. Nasmeruje pri výbere kočíka vysokých rodičov i tých, ktorých v detstve menej ťahali za uši. Má prehľad o doplnkoch, ktoré je možné ku kočíkom dokúpiť a poradí tie najlepšie vychytávky. Takú, ktorá bude so zápalom sledovať novinky a rada sa o výsledky svojho prieskumu podelí s ostatnými maminkami. Ak by si navyše z diktátov a gramatických cvičení dostávala ešte dnes samé jednotky s hviezdičkou, si presne tá, ktorú hľadáme. 

  Čo bude tvojou prácou

  Ako každý odborník, ktorý radí v poradniach na Modrom koníku, budeš spolu s maminkami hľadať ideálne riešenie pre ich neutíchajúce otázniky ohľadne kočíkov. Na základe ich potrieb, túžob a prianí im pomôžeš vybrať ten NAJ z kočíkov na trhu. Budeš sledovať trendy a novinky, vyhľadávať na e-shopoch, čítať recenzie a ochotne sa o svoje postrehy deliť v článkoch i v poradni. Ponúkame ti, v podstate, prácu snov, kedy budeš tráviť čas na Modrom koníku, prehľadávať internet a to všetko z pohodlia domova. Navyše za finančnú odmenu. Budeš našim guru v oblasti kočíkov. 

  Čo ti ponúkame

  Čo očakávame my od teba, už vieš. Čo ale, na oplátku, ponúkneme my?

  • Prácu z pohodlia domova.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Skúsenosť, ktorá môže v budúcnosti v životopise zažiariť.
  • Prácu, ktorá bude tvojím hobby. (Alebo naopak.)
  • Finančnú odmenu na autorskú zmluvu.

  Zapoj sa!

  Nenechaj sa prehovárať, aby ti táto ponuka neutiekla. Vyplň TENTO FORMULÁR a skús šťastie. Možno vyberieme práve teba! Výber ukončíme 14.06.2021 a úspešným adeptkám sa ozveme cez internú poštu.

  Modrý koník tím

  modrykonik
  17. máj 2021    Čítané 2862x

  Pracovná ponuka: Hľadáme nákupnú maniačku Modrého koníka

  Milá mamička, žienka, nákupná maniačka,

  v koníku stále vymýšľame nové veci, ktoré by vám uľahčovali vaše každodenné starosti a prinášali čoraz viac radosti. Práve preto prichádzame s niečím perfektným, na čo však budeme potrebovať jednu z vás! Hľadáme teba? To zistíme…

  Rada nakupuješ? Orientuješ sa v najnovších trendoch? Zvykneš radiť kamoškám, keď sa nevedia rozhodnúť, ktorý produkt kúpiť? Tráviš čas na internete a na Modrom koníku? Tak potom áno, hľadáme teba!

  Čo bude tvojou prácou?

  Práca snov každej „nákupnej maniačky“ má konkrétnu podobu - staň sa nákupnou poradkyňou na Modrom koníku. Spoj príjemné s ešte príjemnejším. Už nemusíš mať výčitky, že budeš obzerať eshopy, hľadať recenzie, robiť si prieskum produktov a tráviť čas na Modrom koníku. Pretože presne to bude tvojou pracovnou náplňou. Jedinečnou. Platenou. Zbožňovanou. Užitočnou. A áno, tvojmu manželovi to dáme pokojne čierne na bielom :P 

  Budeš tvoriť články s odporúčaniami na zaujímavé a obľúbené produkty a zároveň budeš radiť ostatným s výberom toho, čo hľadajú. Alebo aj nehľadajú. Staneš sa skrátka ich nákupným guru, ktorý im dokáže poradiť v prípade otázok, nejasností a na základe ich preferencií a želaní.

  Koho hľadáme?

  Hľadáme niekoho, kto bude držať ochrannú ruku nad nákupmi ostatných mamičiek. A ako to myslíme? Skrátka chceme do tímu šikovnú mamičku, ktorá má v malíčku všetky novinky. Na prstenník si nastokne iba šperk, ktorý má štýl a dobré hodnotenia. Prostredník využíva akurát tak na otestovanie najnovšieho laku z „drogérky“. Ukazovák má vždy pripravený, aby blúdil po internete a sledoval najnovšie trendy. Vie ho však aj zdvihnúť v prípade, ak chce varovať pred niečím, čo môže byť stratou času či peňazí. A palec? Ten zdvíha vždy, keď natrafí na zaujímavý produkt, ktorý s radosťou odporučí ostatným mamičkám.

  Máš pocit, že sme opísali teba? Potom si na to tľapneme. Vlastne nie, ešte musíš mať v hrsti aj gramatiku. Pretože každá správna nákupná maniačka vie, že produkt sa „odporúča“, nie „doporučuje“. Alebo to, že visačka na oblečení je s mäkkým „i“ – pretože čo visí, nemôže byť tvrdé ;)

  Čo ponúkame?

  • Jedinečnú skúsenosť spojiť hobby s prácou,
  • nové zručnosti a skúsenosti s reálnym využitím v ďalšom pracovnom živote,
  • flexibilný pracovný čas z pohodlia domova,
  • finančnú odmenu na autorskú zmluvu.

  Zapoj sa!

  Neváhaj dlho, aby ti táto ponuka neunikla pomedzi prst. Vyplň TENTO FORMULÁR a skús šťastie. Možno sa usmeje práve na teba. Výber ukončíme 31.05.2021  a úspešným adeptkám sa ozveme cez internú poštu.

  Modrý koník tím

  Zaujalo ťa niečo na stránke? Všimla si si peknú fotku, narazila na zaujímavý článok? Označ ho hashtagom #vybrali_sme a my tie najlepšie príspevky zaradíme na titulku, Instagram či Facebook Modrého koníka.

  modrykonik
  7. apr 2021    Čítané 135x

  Vítame novú ambasádorku Dove

  Milé žienky! 

  Čas plynie, doba sa mení a čas na zmenu prišiel aj u nás na Modrom Koníku. Rozlúčili sme sa totiž so skvelou @zuzkanr, ktorá našim modrým svetom cválala v sedle Baby Dove. Avšak nie je dôvod na smútok, pretože so značkou Baby Dove sa na Koníku nelúčime. Pomyselnú ambasádorskú štafetu po nej preberie Katka @mravenek . Jej domáci babinec bude určite pre nejednu z vás inšpiráciou.

  Viac o Katke si môžete prečítať v jej úvodnom článku.
  Stále sa teda môžete tešiť na inšpiráciu ohľadom detskej kozmetiky Baby Dove, ale prezradím vám, že pokožka nás- reálnych a krásnych žien- pod Katkinou taktovkou tiež nepríde skrátka.

  Touto cestou by som sa chcela poďakovať Zuzke za jej prácu, nadšenie, húževnatosť a úžasnú energiu, ktorú denne na stránky Modrého Koníka prinášala. Ďakujeme Zuzka!
  Vás, drahé používateľky pozývam do vynovenej skupinky Dove.

  A nezostáva mi nič iné, len popriať novej ambasádorke Katke, nech sa jej s nami príjemne klusá v modrokoníkovskom sedle. 🙂 Tešíme sa na tvoje inšpiratívne príspevky! <3
  Katka za Modrý Koník

  modrykonik
  6. mar 2021    Čítané 1854x

  Baby Dove hľadá novú Ambasádorku!

  Ahojte, mamičky,

  opäť mám pre vás skvelú správu! Značka, ktorá je stálicou Modrého koníka, hľadá svoju novú Ambasádorku. Premýšľate a tipujete, o akej značke hovorím? Nebudem vás dlhšie naťahovať – ide o Baby Dove 🙂

  Značka Dove je súčasťou nejednej domácnosti už večnosť. Jej história siaha až do 50. rokov 20. storočia. Keďže chcela svoje portfólio rozširovať, v roku 2015 sa rozrástla o detský rad produktov Baby Dove, ktoré sa starajú o pokožku tých najmenších – našich ratolestí. Pretože voňavá, krehká, jemná a citlivá pokožka si zaslúži iba tú najjemnejšiu starostlivosť. Tak čo, mamičky, máte chuť stať sa tvárou tejto detskej kozmetiky a prevziať žezlo po @zuzkanr, ktorá vás doteraz sprevádzala svetom tejto jemnej detskej kozmetiky?

  Aká by mala byť Ambasádorka?

  Si aktívna, starostlivá, komunikatívna, plná nápadov a máš dieťatko do 2 rokov? Značku Baby Dove poznáš a nedáš dopustiť na jej produkty? Tak potom hľadáme práve teba! Nemusíš byť dokonalá, ani bezchybná. To veru nie. Hľadáme reálnu mamičku, s reálnymi problémami a starosťami. Občas unavenú, nedokonalú, so slabšími chvíľami. Hľadáme skrátka jednu z nás – skutočnú mamičku, ktorá sa s radosťou ujme tejto novej pozície, ukáže nám svoju každodennosť a prevedie nás svetom Baby Dove.

  Je však dôležité, aby si bola samostatná, zodpovedná, nekonfliktná a s radosťou sa púšťala do nových výziev. Taktiež to musíš vedieť s písaným slovom, aby si nám prinášala zaujímavosti a informácie vo forme článkov, ako aj s fotoaparátom, aby si nám ukázala, ako vyzerá tvoj (nielen) bežný deň cez hľadáčik fotoaparátu.

  Aké výhody prináša práca Ambasádorky?

  • systematickú prácu na jednom konkrétnom projekte s reálnym využitím v ďalšom pracovnom živote,
  • nové a moderné zručnosti, ktoré zasvietia v životopise,
  • jedinečnú skúsenosť propagovať svoju šikovnosť a talent prostredníctvom dôveryhodnej a stabilnej značky,
  • a, samozrejme, finančnú odmenu - 214 eur mesačne na autorskú zmluvu.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Ak sme opísali teba alebo poznáš niekoho, na koho sa tento popis hodí, neváhaj! Stačí do nedele 14. marca 2021 vyplniť tento dotazník.

  A čo by si v dotazníku nemala zabudnúť spomenúť? Určite to, prečo by si sa chcela stať Ambasádorkou pre Baby Dove práve ty. Presvedč nás, ukáž nám svoje nápady a spomeň všetko, čo považuješ za dôležité. Popíš, ako by si pristupovala k svojej novej práci Ambasádorky, daj nám nejaké príklady a zaujmi nielen nás, ale predovšetkým ľudí z Baby Dove. Predveď nám svoju schopnosť komunikovať a písať a neboj sa pripojiť aj nejaké fotografie.

  Tešíme sa na všetky adeptky 🙂

  dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  Správa bola zmenená    2. mar 2021    

  Ahojte, hľadáme písania chtivé, kreatívne mamičky! 🙂 Máme tu takéto šikovné mamičky s detičkami vo veku do 6 mesiacov, ktoré rady píšu a fotia? Ak áno, vložte nám DO KOMENTÁRA pod tento príspevok nejakú ukážku. Ideálne článok aj s fotkami. 😉

  modrykonik
  1. mar 2021    Čítané 1208x

  Vítame Ambasádorku značky Zopa!

  Ahojte, mamičky,

  som veľmi rada, že vám môžem predstaviť našu novú posilu v tíme - Ambasádorku pre českú značka Zopa, ktorá ponúka kompletnú výbavu pre tých najmenších. Zastupovať ju bude inšpiratívna a aktívna mamička, ktorú nájdete pod nickom @annie89 🙂 Čo by som vám o nej prezradila? Asi iba toľko, že sa máte na čo tešiť ;) Ale predsa len vás nebudem až tak veľmi napínať a prezradím vám, že viac o tom, kto je, aké má záľuby či aké veľké má ratolesti, sa dozviete v úvodnom článku 🙂

  Môžete sa tešiť na jej zaujímavé príspevky, články, inšpirácie či súťaže. Nezabudnite si ju pridať medzi svoje obľúbené profily a nič vám neunikne 🙂 Taktiež sa pridajte do skupiny Zopa Design - kompletná detská výbava, v ktorej nájdete množstvo rád a inšpirácií.

  Anička, držíme ti palce a tešíme sa na tvoje príspevky. Nech je ti tu medzi nami viac ako dobre ❤

  @dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  5. jan 2021    Čítané 159x

  Lúčime sa s Ambasádorkou Sunar

  Ahojte,

  jednou nohou sme vstúpili do nového roka, pričom dúfame, že bude lepší ako ten minuloročný. Avšak rozlúčiť sa musíme nielen s rokom 2020, ale aj so skvelou Ambasádorkou. Ako ľahko sa nám lúči s minulým rokom, o to ťažšie je rozlúčenie s @holubicka28 🙂 Kto je na koníku „ako doma“, určite vie, o koho sa jedná ;)

  @holubicka28 zastupovala firmu Sunar a sprevádzala nás svetom detských chutí. Ľubka, ďakujeme ti za tvoje posty, inšpirácie, súťaže, fotky a skrátka za všetko, čo si počas pôsobenia ako Ambasádorka do svojej úlohy vložila. Ďakujeme, že si nás zásobovala informáciami, ale zároveň nás nechala nahliadnuť do svojich všedných dní. Dúfam, že nám ostaneš verná aj naďalej 🙂

  Verím, že ti tu medzi nami bolo dobre, že ti to veľa dalo, posunulo ťa to vpred a že budeš na tieto časy spomínať s úsmevom. Prajem ti, nech ti ďalšia etapa v tvojom živote prinesie iba to najlepšie a nech sa ti splní všetko, čo si zaumieniš. Budem sa tešiť, ak sa s nami budeš deliť o ďalšie zážitky, nech už bude tvoja ďalšia cesta akákoľvek 🙂

  @dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  21. dec 2020    Čítané 3314x

  Staň sa Ambasádorkou značky Zopa!

  Ahojte, mamičky,

  už dlho sme vás nepotešili príjemnou správou, že hľadáme ďalšiu posilu do nášho ambasádorského tímu. Avšak teraz je to tu! Pre českú značku Zopa, ktorá ponúka kompletnú výbavu pre tých najmenších, opäť hľadáme novú tvár, ktorá by na Modrom koníku s radosťou zastupovala túto obľúbenú značku. 

  Keďže Zopa svoje produkty vyvíja v spolupráci s českými a slovenskými rodičmi, vie presne, čo potrebujete. Produkty „vyrobené na mieru“ pre slovenských rodičov však dokážu svojimi funkciami a dizajnom konkurovať svetovým značkám. Je to skrátka správne namiešaný kokteil funkčnosti, kvality a dizajnu ;) 

  Táto rodinná firma uľahčuje život rodinám už viac ako 10 rokov, pričom sa nezameriava iba na výrobky pre malé bábätká, ale sprevádza ich aj na ďalších dobrodružstvách až do ich 3 rokov. Presvedčte sa samy a pozrite sa, že Zopa neponúka iba kočíky, autosedačky, jedálenské stoličky, ale aj podložky, fusaky, jedálenské doplnky, hračky rozvíjajúce kreativitu či ďalšie šikovné doplnky. A to všetko s dôrazom na overené materiály, inovatívne prevedenia, maximálnu funkčnosť a prijateľnú cenu.

  Aká by mala byť Ambasádorka značky Zopa?

  Mamička, ktorú hľadáme, by mala byť aktívna žienka, ktorá si materstvo užíva plnými dúškami. Nesmie jej chýbať energia, kreativita a chuť púšťať sa do nových vecí. Mala by to byť budúca mamička, ktorej ostáva do pôrodu už iba malá chvíľa, alebo mamička s bábätkom do 2 mesiacov. Ak má doma aj druhé dieťatko vo veku do 3 rokov, o to lepšie! Chceme totiž, aby vedela využiť širokú škálu produktov, ktoré Zopa ponúka. Je dôležité, aby bola komunikatívna, milá a aby bola schopná každodenné radosti i starosti materstva zachytiť na fotkách či videu.

  Aké výhody prináša práca Ambasádorky? 

  • systematickú prácu na jednom konkrétnom projekte s reálnym využitím v ďalšom pracovnom živote,
  • nové a moderné zručnosti, ktoré zasvietia v životopise,
  • jedinečnú skúsenosť propagovať svoju šikovnosť a talent prostredníctvom dôveryhodnej a stabilnej značky,
  • a, samozrejme, finančnú odmenu - 214 eur mesačne na autorskú zmluvu.

  Ako sa zapojiť?

  Chceš sa zapojiť do tohto konkurzu a stať sa Ambasádorkou značky Zopa? Stačí, ak do 31.12.2020 vyplníš tento dotazník.

  Napíš nám, prečo by sme mali vybrať práve teba. Prezraď nám, akou formou by si značku Zopa prezentovala a ako by si mamičky na Modrom koníku oslovila a zaujala. Neboj sa rozpísať a skús nám dať aj nejaký konkrétny nápad. Kreativite a fantázii sa medze nekladú! ;) Ukáž nám, čo sa v tebe skrýva nielen prostredníctvom písaného slova, ale aj fotiek alebo videí, ktoré môžeš do dotazníka taktiež pripojiť. 

  Tešíme sa a držíme všetkým palce 🙂

  dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  30. nov 2020    Čítané 2186x

  Vianočná nádielka s Ambasádorkami: súťaže a inšpirácie

  O chvíľu to vypukne! Alebo to už vypuklo? ;) Čas vianočný, ktorý zahreje srdcia a rozžiari oči. Spríjemnite si spolu s nami čakanie na Štedrý deň. Dajte tento rok zbohom stresu a povinnostiam, ktoré vám neprinášajú radosť. Poďte sa zabaviť, oddýchnuť si, dozvedieť sa niečo nové, inšpirovať sa a vyhrať krásne ceny nielen pre seba, ale aj pre svojich blízkych. Pretože vianočný maratón našich Ambasádoriek práve začína! A bude presne taký, ako má byť – inšpirujúci, veselý a v neposlednom rade štedrý.

  Či máte doma bábätko, malého nezbedníka, pubertiaka či na svoj poklad ešte len čakáte, určite si prídete na svoje. Výhry budú skutočne pestré, od drobností až po hodnotné výhry. Šťastie treba skúšať neustále, preto nepremeškajte šancu vyhrať. Ak sa vám však nepodarí vyhrať nič materiálne, nič to. Môžem vás uistiť, že si odnesiete niečo viac - množstvo inšpirácie, tipov a veselej nálady. A to je, veru, na nezaplatenie, súhlasíte? Sledujte od 1.12. do 12.12.2020 hashtag #vianoce_s_ambasadorkami.

  Ako budú dni s Ambasádorkami prebiehať? 

  Ako sme spomínali vyššie, čaká vás skutočne „všehochuť“ výhier. A ako to bude fungovať? Veľmi jednoducho. Každý deň sa môžete tešiť na článok na vianočnú tému od jednej z Ambasádoriek.

  Tak pozorne sledujte, lajkujte a komentuje. Dobu trvania súťaže a jej podrobné pravidlá sa dozviete priamo v článku.

  A kde súťaže a články hľadať? Sledujte blogy našich Ambasádoriek:

  #fisherprice – Dominika - @domichrumi
  #babydove - Zuzka - @zuzkanr
  #pepco – Zuzka - @zuzannka10
  #sunar – Ľubka - @holubicka28
  #babylove – Simona - @nesvadbovo

  Štartujeme v utorok 1.12.

  Ponorte sa naplno do vianočnej nálady a nájdite si od 1.12. do 12.12. malú chvíľku pre seba. Spravte si kávu či voňavý čaj, zapnite si v pokoji Modrého koníka a nechajte sa vtiahnuť do vianočnej atmosféry, ktorú nám vyčarujú naše šikovné Ambasádorky. Môžete sa tešiť na články o vianočných tradíciách, dozviete zaujímavé vianočné recepty, inšpirácie na vianočné filmy alebo tipy na darčeky, a to nielen pre deti. Je sa skutočné na čo tešiť!

  Krásne vianočné sviatky plné radosti, dobrej nálady a krásnych chvíľ vám prajú Ambasádorky a Modrý koník!

  modrykonik
  31. aug 2020    Čítané 128x

  Lúčime sa s Ambasádorkou KetoDiet

  @doda818 bola niekoľko mesiacov súčasťou tímu našich skvelých Ambasádoriek, preto je nám ľúto, že dnešným dňom končí jej pôsobenie pre značku KetoDiet.

  Mnohé sme sa vďaka nej nakopli, začali sa inak stravovať a našli si cestu k pohybu. Ako fyzioterapeut nám priniesla množstvo informácií a cenných rád. Ukázala nám, ako sa mať rád. Ako sa starať nielen o svoju fyzickú stránku, ale aj o tú psychickú. Prečítajte si jej rozlúčkový článok Niečo sa končí, lepšie sa začína.

  Domi, ďakujeme Ti krásne za všetky Tvoje príspevky. Za inšpirácie, fotky, tipy na cviky, pekné myšlienky. Ďakujeme Ti, že si nás naučila zastaviť, venovať sa sebe, svojmu telu, svojej mysli. Verím, že na ambasádorské dni budeš spomínať s úsmevom a že Ťa tvoje kroky v novej etape živote zavedú tým správnym smerom. Nech sa Ti splnia všetky tvoje pracovné, no i osobné sny 🙂

  Ja si dovolím ukončiť tento rozlúčkový článok citátom, ktorý má @doda818 uvedený vo svojom profile. Citátom, ktorý je skutočne trefný: "Všetko, čo sme, je výsledkom našich myšlienok."

  Domi, ešte raz veľká vďaka ❤

   @dominika_c a Modrý koník

  modrykonik
  23. apr 2020    Čítané 2239x

  Nákup potravín, drogérie a liekov online? Zoznam e-shopov, ktoré vám nákup dovezú!

  Viete, ktoré e-shopy vám váš nákup doručia až k dverám? V súčasnej náročnej dobe sa s vami chceme podeliť o informácie, ktoré vám pomôžu vyriešiť nákup potravín a tovaru nielen základnej potreby. Keďže je teraz kvôli koronavírusu COVID-19 dôležité obmedziť osobný kontakt a vychádzanie, budú sa vám hodiť služby, ktoré nákupy vyriešia za vás. 

  Veľa kamenných obchodov bolo nútených zavrieť, prípadne fungujú v obmedzenom režime. My sme pre vás zostavili zoznam online obchodov, vďaka ktorým vybavíte nákup z pohodlia a bezpečia domova. Pozrite sa, kde nakúpite potraviny, drogériu, lieky, či iný tovar.

  Začneme kategóriami, ktoré sú nevyhnutné pre každodenný život. Prinášame však aj kategórie s tovarom, ktorý vám môže karanténu spríjemniť či zjednodušiť. Niektorí populárni a obľúbení predajcovia pre veľký záujem, bohužiaľ, nestíhajú tak, ako by sme očakávali. Práve preto je teraz ten správny čas rozšíriť si obzory a využiť služby aj menších či menej známych e-shopov, ktoré vám budú schopné tovar doručiť skôr. Taktiež skúste podporiť regionálnych a lokálnych predajcov. Mnohí z nich sa prispôsobili aktuálnym obmedzeniam a ponúkajú špeciálne služby. Súčasnej situácii sa rýchlo prispôsobili aj niektoré reštaurácie alebo taxislužby, ktoré sa začali venovať rozvozu jedla, prípadne iných zásielok. 

  Potraviny

  • Tesco potraviny domov, sú dostupné pre Bratislavu, Nitru, Košice, Trnava, Žilina, Prešov, a veľa ďalších miest a okresov - treba na stránke preveriť PSČ
  • Lunys - Bratislava, Poprad a okolie
  • Bistro.sk - donáška potravinových balíčkov a drogérie Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Košice - info
  • Freshbox - doručovanie potravín a drogérie vo všetkých okresných mestách a ich okolí od Bratislavy až po Košice
  • Delia eshop - treba vyklikať adresu a zistiť doručovanie
  • Online potraviny Klas - eshop s potravinami Košice
  • Debničkári - rozvoz BA, TT, TN, NR, GA, SC, Bánovce, HC, PN, Stupava, PK, TO

  Drogéria

  Lekárne

  Donáška jedla alebo zásielok domov

  • Bolt - Bratislava - dovoz balíčka trvanlivých potravín k dverám zákazníka
  • Liftago - rozvoz jedla, potravín a iných zásielok 
  • Wolt Bratislava - Bratislava

  Oblečenie

  • A3 Sport - znížili limit na dopravu zadarmo na 20 Eur
  • Tchibo - majú teraz dopravu zadarmo pre všetkých

  Elektro

  • alza - celé Slovensko + výdajné miesta
  • nay - majú aj výdajné miesta 
  • Planeo elektro - tovar doručujú do 24 hodín,
  • andreashop - celé Slovensko, 
  • TPD - celé Slovensko, v BA ZV a ZA umožňujú osobný odber pred predajňou, 
  • Hej.sk 

  Rúšky

  Kancelárske potreby, papiernictvo

  • Silná spinka - Písacie, kancelárske potreby, ale aj drogéria a drobné občerstvenie. Celé Slovensko

  Voľný čas

  Nábytok

  • Tempo Kondela - momentálne doručujú pre celú SR zadarmo a majú 10 % zľavu na kancelárske veci, lebo tiež podporili #somdoma

  Veľké e-shopy

  • MALL.SK - široký sortiment tovarov a rozvoz po celom Slovensku
  • Alza - široký sortiment tovarov a rozvoz po celom Slovensku

  oblecsadoroboty

  modrykonik
  31. mar 2020    Čítané 1304x

  Lúčime sa s Ambasádorkou CURAPROX

  Po takmer troch rokoch spolupráce sa dnes lúčime s Ambasádorkou CURAPROX Lenkou, @lenocka1984, ktorá sa starala o váš krásny a zdravý úsmev.

  Informovala nás o správnej dentálnej hygiene, prinášala množstvo cenných rád a inšpirácií a predstavila nám farebný svet CURAPROX produktov. Taktiež vám sprostredkovala komunikáciu s odborníkmi a potešila vás nejednou súťažou. Prečítajte si, čo Lenke tento projekt dal. Jej rozlúčkový článok nájdete na tomto odkaze.

  Lenka, ďakujeme ti za spoluprácu a prajeme ti všetko dobré v ďalších krokoch v živote. Verím, že vďaka tebe sme sa všetci zlepšili v zubnej starostlivosti a o úsmevy našich ratolestí, ako aj o tie naše, sa príkladne staráme. Si jedno cieľavedomé, rozhľadené žieňa, preto nepochybujem, že o tebe ešte budeme počuť. A dúfame, že sa o svoje úspechy podelíš aj s nami na Modrom koníku. 

  dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  24. mar 2020    Čítané 1527x

  Hľadáme Instagram a YouTube tvár Modrého koníka!

  Máš veľa energie, nápadov a chuť púšťať sa do nových vecí? Možno hľadáme práve teba! Novou tvárou Modrého koníka by sa mala stať mamička, prípadne budúca mamička, ktorá napriek materstvu nechce „zaspať na vavrínoch“. 

  Využi príležitosť a sprav zo svojho (Modrého) „koníčka“ prácu, ktorá ťa bude baviť a napĺňať. Ako nová tvár Instagramu a YouTube sa budeš aktívne venovať (nielen) mamičkovským témam. Budeš sa starať o náš Instagram, ktorému vdýchneš nový život, a budeš sa mamičkám prihovárať vo videách. Otvárajú sa ti tak dvere do sveta nekonečných možností, spoluprác a stretnutí s inšpiratívnymi ľuďmi.

  Aká by mala byť Instagram a YouTube tvár Modrého koníka?

  Budúca tvár Instagramu a YouTubu by mala byť milá, aktívna, komunikatívna a inšpiratívna mamička s príjemným vystupovaním. Mamička, ktorá je aktívna na Modrom koníku a iných sociálnych sieťach, a ktorá nás s radosťou nechá nahliadnuť do svojho života. Skrátka jedna z vás, ktorá sa nebojí ukázať, že aj zlé a ťažšie dni, ktoré všetky mamičky zažívajú, sú normálne. Nehľadáme dokonalosť. Hľadáme obyčajnú mamičku, ktorá si napriek menším pádom či zakopnutiam dokáže užívať život a materstvo plnými dúškami. 

  Našla si sa v predošlých vetách? Tak čítaj ďalej 🙂 

  Keďže ide o prácu na plný pracovný úväzok a natáčať budeme prevažne u nás v štúdiu, mala by si bývať v okolí Bratislavy. Staneš sa súčasťou nášho modrokoníkovského kolektívu, preto ti pripravíme miestečko a privítame ťa medzi sebou. Aj keď ide o plný pracovný úväzok, bude, samozrejme, prispôsobený tomu, že máš detičky alebo si na materskej dovolenke. Tvoj pracovný čas bude flexibilný a veľa povinností si budeš môcť plniť z pohodlia domova.

  P.S. žiadne strachy, ak to bude nutné, prívesky v podobe ratolestí si pokojne môžeš nosiť so sebou do práce ;)

  Aké výhody prináša táto práca? 

  • systematickú prácu na konkrétnom projekte s reálnym využitím v ďalšom pracovnom živote,
  • nové a moderné zručnosti, ktoré zasvietia v životopise,
  • jedinečnú skúsenosť propagovať svoju šikovnosť a talent prostredníctvom dôveryhodnej a stabilnej značky,
  • otvorené dvere do sveta rôznych spoluprác,
  • a, samozrejme, finančnú odmenu.

  Do konkurzu na Instagram a YouTube tvár Modrého koníka sa zapojíš jednoducho. Stačí do 27.3.2020 vyplniť tento dotazník.

  Napíš nám, prečo si práve ty tou mamičkou, ktorú by sme mali vybrať. Nebudeme ti dávať úlohy ani otázky, ktoré by si mala zodpovedať. Skrátka nás presvedč, že ty si tou pravou ;) Nezabudni však pripojiť svoju fotografiu, ako aj odkaz na svoje sociálne siete, aby sme si mohli pozrieť tvoje doterajšie vystupovanie. Chceš zvýšiť svoje šance? Pripoj odkaz s videom, ktorým nás presvedčíš o svojich kvalitách!

  Už teraz sa tešíme a držíme všetkým palce!

  dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  24. mar 2020    Čítané 5568x

  Rúška alebo vzájomná pomoc na koníkovi

  Ahoj, Koník na vás myslí a pevne verí, že ste všetci v poriadku a zdraví.

  Máme pre vás pár informácií, týkajúcich sa vzájomnej pomoci na Koníkovi v období, ktoré pre nikoho z nás nie je jednoduché.

  Všimli sme si, že sa Stena zaplnila predajom a dopytom po ochranných rúškach. Vieme, že mnohé z vás doma rúška šijú a môžu ich ponúknuť aj ostatným. Momentálne je takýchto príspevkov naozaj veľké množstvo a postupne sa na Stene strácajú, čo je škoda. Preto vznikla v našom Bazári samostatná kategória Rúška, kam môžete svoje výrobky vkladať a rovnako si tam nakúpiť ochranné rúška vhodné práve pre vás.

  Stena by aj naďalej mala slúžiť na zdieľanie informácií, skúseností, rád a nápadov.
  Ďakujeme za pochopenie, vážime si, že si na Koníkovi pomáhate.

  Držte sa!
  Modrý koník team

  modrykonik
  5. mar 2020    Čítané 2508x

  Zopa hľadá Ambasádorku!

  Ahojte, mamičky,

  opäť máme pre vás skvelú správu! Do nášho tímu hľadáme ďalšiu Amabsádorku, ktorá by bola koníkovskou tvárou českej značky Zopa, ktorá ponúka kompletnú výbavu pre vašich najmenších. 

  Keďže Zopa svoje produkty vyvíja v spolupráci s českými a slovenskými rodičmi, vie presne, čo potrebujete. Produkty „vyrobené na mieru“ pre slovenských rodičov však dokážu svojimi funkciami a dizajnom konkurovať svetovým značkám. Je to skrátka správne namiešaný kokteil funkčnosti, kvality a dizajnu ;) 

  Táto rodinná firma uľahčuje život rodinám už viac ako 10 rokov, pričom sa nezameriava iba na výrobky pre malé bábätká, ale sprevádza ich aj na ďalších dobrodružstvách až do ich 3 rokov. Presvedčte sa samy a pozrite sa, že Zopa neponúka iba kočíky, autosedačky, jedálenské stoličky, ale aj podložky, fusaky, jedálenské doplnky, hračky rozvíjajúce kreativitu či ďalšie šikovné doplnky. A to všetko s dôrazom na overené materiály, inovatívne prevedenia, maximálnu funkčnosť a prijateľnú cenu.

  Aká by mala byť Ambasádorka značky Zopa?

  Mamička, ktorú hľadáme, by mala byť aktívna žienka, ktorá si materstvo užíva plnými dúškami. Nesmie jej chýbať energia, kreativita a chuť púšťať sa do nových vecí. Mala by to byť mamička s bábätkom do 2 mesiacov, aby vedela využiť širokú škálu produktov, ktoré Zopa ponúka. Je dôležité, aby bola komunikatívna, milá a aby bola schopná každodenné radosti i starosti materstva zachytiť na fotkách či videu.

  Aké výhody prináša práca Ambasádorky? 

  • systematickú prácu na jednom konkrétnom projekte s reálnym využitím v ďalšom pracovnom živote,
  • nové a moderné zručnosti, ktoré zasvietia v životopise,
  • jedinečnú skúsenosť propagovať svoju šikovnosť a talent prostredníctvom dôveryhodnej a stabilnej značky,
  • a, samozrejme, finančnú odmenu - 214 eur mesačne na autorskú zmluvu.

  Chceš sa zapojiť do tohto konkurzu a stať sa Ambasádorkou značky Zopa? Stačí, ak do 12.3.2020 vyplníš tento dotazník.

  Napíš nám, prečo by sme mali vybrať práve teba. Prezraď nám, akou formou by si značku Zopa prezentovala a ako by si mamičky na Modrom koníku oslovila a zaujala. Neboj sa rozpísať a skús nám dať aj nejaký konkrétny nápad. Kreativite a fantázii sa medze nekladú! ;) Ukáž nám, čo sa v tebe skrýva nielen prostredníctvom písaného slova, ale aj fotiek, ktoré môžeš do dotazníka taktiež pripojiť. 

  Tešíme sa a držíme všetkým palce 🙂

  dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  3. mar 2020    Čítané 665x

  Keď je jeden koniec zároveň iným začiatkom

  Ahojte, mamičky,

  dnes tu máme jedno lúčenie a jedno privítanie. Začneme tou menej radostnou novinkou, a tou je ukončenie spolupráce s Ambasádorkou Sunaru - @borka77, ktorá nám prezradila tajomstvo detskej chuti a spokojného bruška. Nenašli sme u nej iba veľa informácií, ale vďaka nej sme si zasúťažili či zistili, čo všetko má a nemá obsahovať detská strava. @borka77, ďakujeme ti za všetko ❤ Ako mamička tu medzi nami ostáva a verím, že o nej ešte budeme počuť. Jej rozlúčkový článok si môžete prečítať TU.

  Čas však neúprosne beží a deti rastú ako z vody, preto @borka77 odovzdala štafetu @holubicka28, ktorá sa postará o to, aby bol svet Sunaru aj naďalej súčasťou Modrého koníka. Ľubka, teba vítame a prajeme ti veľa šťastia a radosti v týchto našich vodách 🙂

  Nezabudnite sledovať jej profil. Skupinka Sunar pozná tajomstvo detskej chuti naďalej ostáva miestom pre všetky mamičky. Ľubka ju bude spravovať a postará sa o to, aby ste v nej našli množstvo informácií, tipov a odpovedí na vaše otázky.

  Prajem vám krásny deň 🙂

  dominika_c za Modrý koník team

  modrykonik
  2. mar 2020    Čítané 102x

  Rozlúčili sme sa s Ambasádorkou Fred&Flo

  Ahojte, mamičky,

  určite ste už postrehli, že pred nejakou dobou sme sa rozlúčili so Zuzkou, ktorá bola 6 mesiacov súčasťou značky Fred&Flo, ktorú zastupovala ako Ambasádorka. @mummylina vám pravidelne prinášala novinky z tohto farebného detského sveta, inšpirovala vás, písala krásne články, organizovala súťaže, dávala tipy od výmyslu sveta a určite sa stala súčasťou nejednej domácnosti. Čas, žiaľ, neúprosne beží. A ako to už chodí, to dobré a príjemné utečie ešte rýchlejšie.

  Zuzi, bola si úžasnou Ambasádorkou a svojimi tipmi si inšpirovala celý koník. Ďakujem ti za tú pozitívnu energiu, ktorou si spríjemňovala Modrého koníka. Tvoj úsmev a nadšenie boli priam nákazlivé.

  Zuzka však ostáva na Modrom koníku a verím, že nás aj naďalej bude inšpirovať a rozdávať okolo seba všetko to pozitívne a srdečné, čo z nej priam srší.

  Skupinka Fred&Flo však naďalej funguje, takže miesto, kde si môžete vymieňať tipy a zdieľať svoje skúsenosti, nezmizne.
  Ešte raz veľká vďaka Zuzke za to, že do ambasádorovania dala to najdôležitejšie – svoje srdce ❤
   dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  11. feb 2020    Čítané 104x

  Vítame Ambasádorku Verbena!

  Ahojte,

  možno ste už mali tú česť spoznať našu novú Ambasádorku, ktorou je @eilish. Bude zastupovať značku Verbena, zasvätí vás do tajov a čarov byliniek, bude vás inšpirovať, motivovať a ukáže vám, ako si užívať každodenný život. Je to veľmi šikovná, inšpiratívna mamička, ktorá vás svojimi čistými, harmonickými fotkami a citom pre slová určite zaujme 🙂

  Preto nezabudnite sledovať jej profil a pridať sa do skupinky Verbena – inšpirovaná prírodou, ktorá je určená nielen priaznivcom zdravého životného štýlu, byliniek a chutného maškrtania, ale všetkým mamičkám, ktoré hľadajú príjemný relax. Nájdete tam nielen veľa rád a užitočných informácií, ale aj príjemnú atmosféru. 

  Oľga, všetci ti držíme palce a tešíme sa na tvoje príspevky 👏 

  Dominika

  modrykonik
  8. jan 2020    Čítané 147x

  Vítame Ambasádorku babylove

  Ahojte,

  veľmi sa teším, že medzi nás pribudla značka, ktorú isto poznajú všetky mamičky. Obľúbená značka dm babylove sa stará o vašich najmenších od hlavy až po päty. Na koníku bude babylove zastupovať Simona, ktorú nájdete pod nickom @nesvadbovo 🙂

  Predstaví vám širokú škálu produktov, prevedie vás svetom tých najmenších, bude s vami zdieľať svoje radosti i starosti, ktoré každodenný život prináša, ale určite vás zaujme aj svojím humorom. Môžete sa skrátka tešiť na všetko, čo k materstvu patrí. K reálnemu materstvu. Bez ideálov, prikrášlenia či prehnanej dokonalosti. 

  Simone to ide nielen s fotákom, ale aj s perom v ruke, preto sa môžete tešiť na zaujímavé články, ktoré vám spríjemnia voľné chvíle. Nezabudnite sledovať nielen jej blog, ale nazrieť aj do skupinky babylove – starostlivosť s láskou, v ktorej vás budú čakať okrem tipov aj súťaže a rôzne rady.

  Simona, už teraz sa tešíme na tvoje príspevky a držíme palce 🍀

  dominika_c

  modrykonik
  11. dec 2019    Čítané 1070x

  SUNAR hľadá novú AMBASÁDORKU

  Známa značka, ktorá pozná tajomstvo detskej chuti, je súčasťou Modrého koníka už nejakú tú dobu. Naša skvelá @borka77 vám prinášala zaujímavosti, informácie a tipy z tohto chutného sveta dojčenskej výživy s najdlhšou tradíciou v našich končinách. Avšak čas je nekompromisný a deti rastú ako z vody, preto hľadáme novú Ambasádorku, ktorá by sa spolu so svojím drobcom naďalej starala o spokojné brušká vašich najmenších.

  Sunar je značka, ktorú vám veľmi predstavovať nemusím. Už od roku 1936 sprevádza prvé okamihy života a je súčasťou dôležitých míľnikov mnohých detičiek. Jej portfólio je skutočne široké, preto sprevádza mamičky už počas ich tehotenstva, pomáha im v prvých mesiacoch života dieťatka, ale je pomocníkom aj pri starostlivosti o malých nezbedníkov, ktorí už naplno objavujú svet.

  Aká by mala byť Ambasádorka?

  Mamička, ktorú hľadáme, by mala byť rozhľadená, samostatná, iniciatívna, starostlivá, s dieťatkom starým aspoň 6 mesiacov, ktorá z akéhokoľvek dôvodu nedojčí alebo sa svoje dieťatko chystá odstaviť. Veľkým plusom je, ak má drobec aj staršieho súrodenca, s ktorým tvoria nerozlučných, veselých parťákov do pohody i nepohody ;) Mala by byť otvorená novým výzvam, ochotná nasávať nové vedomosti a neustále sa vzdelávať.

  Budúca Ambasádorka by mala byť priateľská, komunikatívna, s mamičkami by si mala rozumieť a vytvoriť si s nimi kamarátsky vzťah. Mala by ich vedieť nielen informovať a vzdelávať, ale aj inšpirovať. Preto jej nesmie chýbať chuť tvoriť, vymýšľať a popúšťať uzdu fantázii. Písanie a fotenie by jej taktiež nemalo byť cudzie, keďže práve fotky, články a príspevky budú jej pracovným nástrojom 🙂

  Ak si sa v predošlých vetách našla, máš aktívny život, ktorý je plný detského smiechu a rada sa púšťaš do nových výziev, určite vyskúšaj svoje šťastie. Hľadáme skrátka jednu z vás, obyčajnú mamičku, pre ktorú sú jej ratolesti tým najdôležitejším v živote, preto sa im naplno venuje a dbá o to, aby bola ich strava pestrá a kvalitná.

   Aké výhody prináša práca Ambasádorky?

  • systematickú prácu na jednom konkrétnom projekte s reálnym využitím v ďalšom pracovnom živote,
  • nové a moderné zručnosti, ktoré zasvietia v životopise,
  • jedinečnú skúsenosť propagovať svoju šikovnosť a talent prostredníctvom dôveryhodnej a stabilnej značky,
  • a, samozrejme, finančnú odmenu - 214 eur mesačne na autorskú zmluvu.

  Do konkurzu na Ambasádorku pre Sunar sa zapojíš celkom jednoducho. Stačí do 18.12.2019 vyplniť tento dotazník.

  Napíš, prečo by si chcela byť Ambasádorkou pre Sunar práve ty. Spomeň všetko, čo považuješ za dôležité a zaujmi nás. Nezabudni popísať svoje detičky a taktiež spomenúť, či sa tvoj drobec odstavuje alebo či je na náhradnej dojčenskej výžive. Tiež nám prezraď, ako by si k úlohe Ambasádorky pristupovala a uveď aj nejaké príklady. Presvedč nás, že hľadáme práve teba 🙂

  Tešíme sa na všetky príspevky a držíme palce! 🍀

  Dominika

  modrykonik
  5. nov 2019    Čítané 2167x

  Verbena hľadá Ambasádorku!

  Ahojte, dámy,

  to najlepšie pochádza z prírody, a preto, ak ste milovníčky sladkého a zároveň inklinujete k zdravému životnému štýlu, máme pre vás skvelú príležitosť.

  Značka Verbena, inšpirovaná prírodou, sa už čoskoro stane súčasťou Modrého koníka. A hľadá svoju Ambasádorku!

  Verbena je uznávanou značkou naprieč viacerými trhmi, vytvorila si imidž medzinárodnej a dôveryhodnej značky. Zrejme si ju najviac spájate s bylinkovými cukríkmi, no už nejaký ten piatok prináša aj Sušienky s benefitmi, ktoré si zamilujete na prvý hryz. Všetky produkty Verbena sú výnimočné predovšetkým receptúrou a ingredienciami založenými na bylinkách, ktoré sa vyznačujú lahodnou chuťou.

  Aká by mala byť Ambasádorka značky Verbena?

  Mala by to byť aktívna žena, pre ktorú je zdravý životný štýl samozrejmosťou. Mamička, ktorú hľadáme, sa zamýšľa nad tým, po akých potravinách siahne. Z tých dostupných pre seba a svoju rodinku vyberá iba to najkvalitnejšie. Má prehľad a zaujíma sa aj o nutričné zloženie potravín, ktoré je pre ňu rozhodujúce. Mala by to byť skrátka zodpovedná, komunikatívna a iniciatívna žena, ktorá rada napreduje. Nechýba jej dávka kreativity, vďaka ktorej bude vedieť seba, svoj zdravý životný štýl, ako aj značku Verbena a jej posolstvo, prezentovať zaujímavou a nápaditou formou. No v prvom rade to musí byť milá a láskavá žena, plná energie a elánu, vychutnávajúca si aj malé radosti každodenného života. Príroda a výlety sú taktiež neodmysliteľnou súčasťou jej voľného času.

  Aké výhody prináša práca Ambasádorky? 

  • systematickú prácu na jednom konkrétnom projekte s reálnym využitím v ďalšom pracovnom živote,
  • nové a moderné zručnosti, ktoré zasvietia v životopise,
  • jedinečnú skúsenosť propagovať svoju šikovnosť a talent prostredníctvom dôveryhodnej a stabilnej značky,
  • a, samozrejme, finančnú odmenu - 214 eur mesačne na autorskú zmluvu.

  Našla si sa v tomto článku a chceš sa stať Ambasádorkou značky Verbena? Stačí, ak do 11.11.2019 vyplníš tento dotazník.

  Napíš, prečo by si bola práve ty tou najlepšou Ambasádorkou. Prezraď nám, ktoré výrobky Verbena máš rada, prečo si im verná a ktorý je tvojou srdcovkou. Jednoducho napíš všetko, čo ti napadne a presvedč nás, že hľadáme práve teba!

  Už teraz sa tešíme na vaše príspevky a držíme palce 🙂

  dominika_c za Modrý koník

  modrykonik
  14. okt 2019    Čítané 3237x

  dm značka babylove hľadá Ambasádorku

  Mám pre vás výbornú správu! A pretože vás nechcem naťahovať, prezradím vám to hneď. Obľúbená značka dm babylove hľadá svoju Ambasádorku ;)

  dm drogerie markt je už doslova súčasťou Modrého koníka. Ich motto, Tu som človekom. Tu nakupujem., sa vzťahuje aj na tých najmenších človiečikov. O tom nás presviedča aj vďaka jej značke detského sortimentu babylove, ktorú taktiež isto poznáte. Ak nie, spoznáte ;) Široká škála produktov sa postará o vašich najmenších od hlavy až po päty. Či už ide o ich spokojné brušká, starostlivosť o pokožku, hry či objavovanie sveta naokolo. Výrobky babylove vám skrátka pomôžu s každodennými radosťami i starosťami, ktoré materstvo, ale aj tehotenstvo, prináša. Garancia najvyššej kvality je pritom samozrejmosťou. babylove vie, že čas treba využívať čo najefektívnejšie a užívať si spoločné chvíle, preto podáva mamičkám pomocnú ruku.

  Aká by mala byť Ambasádorka babylove?

  Hľadáme možno práve teba! Ambasádorkou pre babylove by sa mala stať mamička s dieťatkom do 1 roka alebo budúca mamička, ktorá vedie aktívny život a ani popri materskej dovolenke nechce „zaspať na vavrínoch“. Je plná energie, nápadov a kreativita je oblasť, ktorá jej nie je vzdialená. Mamička, ktorú hľadáme, by si mala život s dieťatkom užívať plnými dúškami a naučiť to aj ostatné mamičky.

  Budúca Ambasádorka má byť milá, aktívna, komunikatívna a inšpiratívna mamička. Skrátka jedna z vás, ktorá nám ukáže, že aj zlé a ťažšie dni, ktoré všetky mamičky zažívajú, sú normálne a majú svoje čaro.

  Aké výhody prináša práca Ambasádorky? 

  • systematickú prácu na jednom konkrétnom projekte s reálnym využitím v ďalšom pracovnom živote,
  • nové a moderné zručnosti, ktoré zasvietia v životopise,
  • jedinečnú skúsenosť propagovať svoju šikovnosť a talent prostredníctvom dôveryhodnej a stabilnej značky,
  • a, samozrejme, finančnú odmenu - 214 eur mesačne na autorskú zmluvu.

  Do konkurzu na Ambasádorku pre babylove sa zapojíte jednoducho. Stačí do 21.10.2019 vyplniť tento dotazník.

  Napíšte nám, prečo by ste chceli byť Ambasádorkou pre babylove práve vy. Prezraďte niečo o tom, ako trávite bežné dni so svojím drobcom. Nezabudnite spomenúť, prečo sa pre túto úlohu hodíte a aké nápady by ste vedeli priniesť. Presvedčte nás, že vy ste tou pravou ;)

  Už teraz sa tešíme na vaše príspevky a držíme palce!

  dominika_c za Modrý koník 

  modrykonik
  4. okt 2019    Čítané 4826x

  PEPCO hľadá novú Ambasádorku

  Myslím, že týmto oznamom potešíme mnohé mamičky ;) Poskočilo ti práve srdiečko, zvýšil sa tep a objavil úsmev na perách? Tak to je prvý krok k tomu, aby si sa novou Ambasádorkou pre PEPCO stala práve ty.

  PEPCO je značka, ktorá je medzi vami viac ako obľúbená, a to aj vďaka @imartie 🙂 Mnohé sme vďaka nej doslova bežali do najbližšej predajne, skrášľovali naše domovy a parádili nielen seba, ale aj ratolesti. Dokázala tu zo značky PEPCO vytvoriť fenomén. Dala tomu skrátka srdce i dušu. Mati, ďakujeme ti! ❤

  Teraz však nastal čas, aby posunula štafetu inej mamičke. Ale pozor, bude to veľká výzva! Martina rozbehla kolotoč naozaj naplno, preto bude chcieť odvahu, kreativitu a odhodlanie, naskočiť naň a nespomaliť. Ale vieme, že je medzi vami veľa šikovných mamičiek, preto smelo do toho!

  Myslím, že PEPCO predstavovať nemusím. Kto by nepoznal sieť predajní s oblečením, hračkami, doplnkami do domácnosti a inými peknými a užitočnými maličkosťami? Skrátka so všetkým, čo mamičky potrebujú. Vďaka kvalite, dizajnu a cenovej dostupnosti je PEPCO srdcovkou mnohých z nás. PEPCO skrátka mamičkám rozumie, a preto ponúka kvalitné výrobky za bezkonkurenčné ceny.

  Aká by mala byť Ambasádorka PEPCO?

  Mamička, ktorá by mala stáť za značkou PEPCO, musí byť moderná žena, ktorá rada nakupuje, sleduje aktuálne trendy, a to nielen v móde, ale aj v dizajne, a vyhľadáva kvalitu za rozumnú cenu. Musí mať cit pre detail a pre pekné veci. Taktiež jej nesmie chýbať kreativita a chuť prežiť každý deň naplno. Na svojom blogu bude prinášať inšpirácie, tipy z rôznych oblastí a v neposlednom rade bude šíriť dobrú náladu. Okrem toho bude spravovať jednu z najobľúbenejších skupín PEPCO, nízka cena ťa vždy privolá!, ktorá je aj vďaka Mati jednou z najobľúbenejších, najaktívnejších a najusporiadanejších skupín na Modrom koníku.

  Ambasádorka pre PEPCO musí byť pre mamičky nielen inšpiráciou, ale aj priateľkou a spriaznenou dušou, s ktorou budú zdieľať malé radosti všedných dní. Musí to byť skrátka priateľská, kreatívna a komunikatívna osoba, ktorá navyše rada zachytáva svoj svet cez hľadáčik fotoaparátu. Hovoríš si, že sme práve opísali teba? Tak sa chop svojej šance a možno sa dvere mnohých príležitostí otvoria práve tebe.

  Aké výhody prináša práca Ambasádorky?

  • systematickú prácu na jednom konkrétnom projekte s reálnym využitím v ďalšom pracovnom živote,
  • nové a moderné zručnosti, ktoré zasvietia v životopise,
  • jedinečnú skúsenosť propagovať svoju šikovnosť a talent prostredníctvom dôveryhodnej a stabilnej značky,
  • a, samozrejme, finančnú odmenu - 214 eur mesačne na autorskú zmluvu. 

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Do konkurzu na Ambasádorku pre PEPCO sa zapojíš celkom jednoducho. Stačí, ak do 11.10.2019 vyplníš tento dotazník.

  A čo v ňom spomenúť? Skrátka všetko, čo považuješ za dôležité! Presvedč nás, že ty si tou osobou, ktorá dokáže bez problémov naskočiť na rozbehnutý kolotoč. Opíš svoj vzťah k nakupovaniu, k móde, k bytovému dizajnu a k PEPCU samotnému. Ak máš nejaký zaujímavý blog, nezabudni sa ním pochváliť 🙂 Pokojne sa rozpíš, aby sme videli, že ti písanie nie je cudzie.

  Tešíme sa na príspevky a budeme držať všetkým mamičkám palce! 🍀

  @dominika_c za Modrý koník 

  modrykonik
  25. sep 2019    Čítané 2844x

  Skupiny a fóra pod jednou strechou

  Skupiny sú na Modrom koníku jednou vami najpoužívanejších častí, avšak vždy boli schované v Blogoch. Radi by sme, aby Skupiny a Fórum boli bližšie spolu - pod jednou záložkou. Nakoniec, fungujú veľmi podobne.

  Funkcie vo Fóre aj v Skupinách ostávajú rovnaké. Nič sa neodstraňovalo, naopak, pribudla jedna užitočná funkcia: jeden spoločný zoznam príspevkov zo skupín, ktorých si členom. Na jednom mieste teda uvidíš čo nové pribudlo v "tvojich skupinách," kde sa diskutuje.

  Ako pri každej úprave, ak nájdete nejaké chybičky, na ktoré sme zatiaľ nenarazili, dajte nám prosím vedieť tu. Tak sa pripomienky čo najskôr dostanú na správne miesta.

  Pekný tretí jesenný deň praje,

  Modrý koník team

  modrykonik
  18. sep 2019    Čítané 390x

  Team Modrého koníka hľadá posilu: komunitného manežera

  Do nášho teamu v Bratislave hľadáme nového kolegu či kolegyňu, ktorý/á nám pomôže, aby sme sa všetci na Modrom koníku cítili príjemne. Prečítaj si, ako by táto práca mohla vyzerať.

  Možno je to niečo pre teba!

  Pekný deň praje
  Modrý koník team

  modrykonik
  13. sep 2019    Čítané 141x

  Niečo končí, niečo začína

  Ahojte, žienky,

  Baby Dove je značka, ktorá je súčasťou Modrého koníka už nejakú tú dobu. @bea0802 sa starala o to, aby vám tento voňavý, jemný svet, priblížila čo najlepšie. Teraz sa však rozhodla prenechať ambasádorské žezlo ďalšej mamičke, ktorá nás bude sprevádzať svetom Dove. Bea, ďakujeme ti krásne za všetky tvoje posty, inšpirácie, súťaže, skrátka za všetko, čo si tejto svojej úlohe dala. Verím, že ťa to posunulo a prajem ti, nech ti nová etapa prinesie minimálne to, čo čakáš. A ešte viac 🙂

  A ako to už zvykne byť, keď niečo končí, iné začína. Detská pokožka je jedna z najjemnejších, najkrehkejších a najvoňavejších vecí na svete. Preto si zaslúži výnimočnú starostlivosť. Rada by som privítala Zuzku, ktorá bude novou Amabsádorkou Baby Dove. @zuzkanr, vitaj 🙂 Dúfam, že sa tu budeš cítiť ako ryba vo vode a že ti ambasádorovanie prinesie radosť a veľa nového. Už teraz sa tešíme na tvoje príspevky a články.  Naskočíš síce do rozbehnutého kolotoča, ale verím, že tá jazda bude o to príjemnejšia 🙂

  Určite nezabudnite sledovať jej profil a pridajte sa do jej skupinky Baby Dove – Pre skutočné mamy, ktorá bude presne o tom. O nás, o vás, o skutočných mamách.

  @dominika_c za Modrý koník team

  modrykonik
  11. sep 2019    Čítané 1135x

  Tipy pre moderátorky: Ako pridať novú moderátorku a ako na pozvánky v skupine

  Ako na výmenu, pridanie moderátora, alebo ukončenie moderovania, či o tom, ako spravovať pozvánky v skupine.

  1. Chcem pridať (vymeniť) moderátorku

  Viete, ako to fungovalo pred úpravou skupín? Tak, že existujúca moderátorka napísala niektorému z adminov a ten moderátorky pridal, vzal, vymenil...

  Nová možnosť je omnoho jednoduchšia a rýchlejšia. Moderátor môže sám pridávať ďalších moderátorov vo svojej skupine. Už nie je potrebné žiadať tím Modrého koníka.

  Ako na to:

  Každá skupina obsahuje informácie, ktoré sa zobrazia po kliknutí na malé "i" v krúžku:

  Súčasťou týchto informácií sú pravidlá, zoznam členov a samozrejme aj zoznam moderátorov skupiny. Ak si moderátorka, vidíš tam tiež zázračné fialové tlačidlo Pridaj moderátorku:

  A to je celé kúzlo. Stlačíš, napíšeš nick a je to... pozvaná osôbka obdrží IP s pozvánkou:

  V IP je link, na ktorý pozvaná dotyčná klikne a po kliknutí sa jej zobrazí takýto milený obrázok... no odmietni to. Veď to sa nedá! 🙂

  Určite ste už prišli na to, ktoré tlačidlo je potrebné stlačiť, aby ste pozvánku prijali, alebo odmietli. 

  Takýmto spôsobom sa moderátorky môžu podopĺňať a povymieňať ako sa im zažiada a ako sa, samozrejme, dohodnú.

  2. Pomýlila som sa, nechcem aby moderovala tá, ktorej som to poslala

  Stane sa. Tak šup šup do nápravy, pokým to dotyčná nepríjme:

  IP s pozvánkou napriek jej rýchlemu zrušeniu síce pozvanej príde, no po kliknutí na link v nej, koník len smutno zaplače, pretože čo? Pozvánka už nie je platná:

  3. Už nechcem moderovať

  Nech sa už stane čokoľvek - nedostatok času, nezáujem, nesúhlas s ostanými... moderátorka má možnosť sa tejto funkcie vzdať, tiež veľmi jednoducho. V "i" v zozname moderátoriek stlačí tlačidlo Nechcem moderovať:

  Tadááá... a razom sa stáva bežným členom skupiny.

  ALE - (musí byť aj ale) táto možnosť je len v prípade, ak je moderátoriek viac. Ak je len jedna (posledná), je potrebné, aby najskôr pridala niekoho nového a až potom sa sama moderovania vzdala.

  4. Ako na pozvánky do (súkromných) skupín

  Od času spustenia nových skupín si moderátor vie lepšie spravovať pozvánky do skupiny.

  Pozvánku zasiela moderátorka

  Ak som moderátorkou skupiny, kde je potrebné zaslať pozvánku - najčastejšie sa jedná o skupiny súkromné, tak teda tú pozvánku dotyčnej zašlem. Tentokrát kliknem na toho malého panáčika s pluskom, vedľa "i," vyskočí mi okienko na zadanie nicku toho, koho chcem pozvať (ak ich je viac, môžem napísať rovno viac nickov), potvrdím OK:

  ... a čakám... čakám...

  Medzitým ako čakám, príde pozvanej IP a v podstate sa odohráva to isté, ako je už popísané vyššie. Pozvaná osôbka si IP otvorí, klikne na link v nej, nájde tieto zlaté ňuňu...:

  ... a buď pozvánku príjme, alebo odmietne.

  Moderátorka ma tiež presne tú istú možnosť pozvánku zrušiť, postupuje rovnako ako keď ruší pozvánku na moderovanie.

  Niekto požiadal o prijatie do skupiny

  Ak sa k tvojej skupine dostane niekto, kto ju našiel a túži byť jej členom, o toto členstvo môže požiadať aj sám. Klikne na Požiadaj o členstvo a tebe, ako moderátorke, príde o tom upozornenie:

  Keď na toto upozornenie klikneš, automaticky sa dostaneš do "i" a do zoznamu Žiadajú o členstvo, v ktorom sa rozhodneš, či dotyčného/dotyčnú príjmeš, alebo nie.

  Takže už nemusíš znovu posielať pozvánku, máš to takto, na dva kliky. Super, že?

  Toľko ponaučení na dnes, moderovaniu zdar 🙂

  @rusalinka za Modrý koník tím

  #tip_pre_moderatorky

  modrykonik
  15. aug 2019    Čítané 174x
  Image title

  Vítame Ambasádorku Fred&Flo

  Ahojte,

  sme veľmi radi, že vám môžeme predstaviť novú Ambasádorku pre značku Fred&Flo. Zastupovať ju bude Zuzana, ktorú už možno poznáte pod nickom @mummylina 🙂 Určite k nej nazrite, jej blog je už teraz plný inšpirácie a zaujímavých príspevkov ;) A bude ešte zaujímavejší a veselší, keďže odteraz vás bude sprevádzať farebným svetom Fred&Flo, ktorý je plný fantázie, spokojných detí a každodenných dobrodružstiev.

  Fred&Flo je nová značka od Tesco, ktorá nahradila produkty Tesco Loves Baby. Ide o značku, ktorá má široký sortiment a vyrába všetko, čo vaše bábätko potrebuje - plienky, toaletné potreby, vlhčené obrúsky a užitočné príslušenstvo pre mamičku aj dieťatko. Zuzana vás vtiahne do farebného sveta plného zaujímavých informácií, aktivít, súťaží, rád, tipov či recenzií. 

  Nezabudnite sledovať jej profil, aby vám nič neuniklo. Taktiež sa pridajte do jej skupinky Detský svet s Fred&Flo, ktorá bude plná nielen užitočných informácií, ale aj skvelých mamičiek, s ktorými si určite padnete do oka.

  Zuzka má pre vás pripravené zaujímavé príspevky, je milá, šikovná a kreatívna, takže sa máte na čo tešiť.

  Zuzka, prajeme ti veľa radosti, nápadov, kreativity a úsmev od ucha k uchu. Už teraz sa tešíme na tvoje príspevky 👏

  dominika_c za Modrý koník team