Boli ste niekto na 4D ultrazvuku v nemocnici Šaca?

zuzkanaty
3. feb 2021

Ahojte bol niekto prosím tieto dni na 4D usg u pána Dr. Dosedlu? Lebo neviem ci robia aj keď majú teraz nemocnicu určenú pre covid. Telefón na oddeleni priamo nedvíhaju tak ci náhodou niektorá mamička nebola alebo nevie bližšie info.

modrymotyl8
3. feb 2021

@zuzkanaty Mimo témy 🙂 skús sa objednať iba ak ma pán Dosedla dobrú náladičku :D lebo ak má zlú náladu tak si to odskáčeš moja skúsenosť 🙂 a ešte doplním nie .. už nie je taký múdry akým že vraj bol ... mne raz povedal tak a potom inak a zabudol že šlo o život dieťata ...

zuzkanaty
autor
3. feb 2021

@modrymotyl8 ja som s nim spokojná bola som aj na prvom aj druhom ultrazvuku. V rodine nám zachránil život dieťaťa takže nejdem sa tu bavit o tomto pre mňa je to stále kapacita.

modrymotyl8
3. feb 2021

@zuzkanaty to ti verím ... ja som ho zastihla aj v dobrej nálade vtedy ma na rukách nosil :D ale zastihla som ho aj v zlej nálade a vtedy bol otrasný :/ no o odbornosti som ti napísala ... ved možno ešte na mňa budeš myslieť 🙂

zuzkanaty
autor
3. feb 2021

@modrymotyl8 ja tebe o odbornosti tiež. Zachránil život ako svagrinej tak bábätku a ihneď odhalil problém. Takze nie, nebudem

modrymotyl8
4. feb 2021

@zuzkanaty no moje dieťa skoro zomrelo ... takže tak ... ale budeš na mňa myslieť ver mi 🙂 A pri tom si robil srandu z iných lekárov že tamtí nič nevedia že on je najlepší atd :D proste šla som za ním ako za odborníkom ale je to náladový človek a odbornosť mu klesá ale sama časom uvidíš...

delfinik68
5. feb 2021

Šaca nie je červená nemocnica ... ale stará nemocnica je pre covid pacientov 🙂 dnes som ho videla v práci tak len skúšajte volať