Čeľustný ortopéd pre dospelých - KOŠICE

sunday8
7. jan 2021

Ahojte, prosím, poradíte mi niekoho na fixný strojček v dospelosti v Košiciach? Niekoho, kto neberie za 1 zuboradie 2000€ :D chápem ze strojčeky sú drahé ale myslím že 2000€ je už prestrelené, ďakujem 🙂

rimiso
27. nov 2021

@jenn25 dr.Slovensky

molinka5
14. dec 2021

@sunday8 ahoj, mozem aj ja poprosit kontakt? SIce Humenne mam dalej ako KE, ale radsej dam na skusenosti 🙂

sunday8
autor
14. dec 2021

@molinka5 Ahoj, jasné, je to dr. Sotaková, tel.č. 0915 975 626 , sídli na Veľkej poliklinike v Humennom, kľudne povedz že máš číslo od Sandry Kertisovej 🙂
Ja som mega spokojná 🙂

jenn25
15. dec 2021

@sunday8 ona sa vola Lydia krstnym?

jenn25
15. dec 2021

@molinka5 ak to je ta lydia tak ona robi aj v ke

molinka5
15. dec 2021

@sunday8 super, dakujem si zlata.urcite spomeniem 🙂

molinka5
15. dec 2021

@jenn25 vies, co skusila som vygooglit a naslo mi len tu Lydiu.mne su KE trosku blizsie ako HE, ale nevadi mi ist ani do He.

sunday8
autor
15. dec 2021

@molinka5 volá sa Ivana Sotaková 🙂

molinka5
16. dec 2021

@sunday8 super, dakujem 🙂

sunday8
autor
23. feb 2022

@goblinko1 ahooooj, tak ako si pokročil so strojčekom ? 🙂

goblinko1
23. feb 2022

@sunday8 Ahoooj, no celá komédia toto, v auguste som prestúpil k druhej zubarke lebo moja bola tehotna ( na kazy ) no a robila mi zuby nebol som moc spokojný ale tak neriesil som len som potreboval mat hotové kazy a žeby mi dali strojcek no v októbri či novembri som bol objednaný na konzultaciu lenže vypadli mi plomby a moja stará zubárka má objednala vtedy až o 15 dni a aj tak zle mi urobila plombu ( tak som na konzultaciu nesiel ) 😳 hruza des a brala nehorázne sumy tak som si prešiel niekoľkolkymi mentalbreakdowns vymenil starú zubarku za super šikovnu novú a na tom pracovisku robia hneď vedľa aj strojceky čiže mám to všetko dohodnuté keď dorobime kazy, tak sa ide na strojcek už zhruba počítam marec/ apríl 😄 no je to boj a dlha cesta ale teším sa na normalny život s normálnym úsmevom. ( zatiaľ mám len snímky zubov ostatne až potom. )

mimca20
2. mar 2022

@sunday8 pozdravujem. Môžem sa opýtať nakoniec ste strojček riešili u Surovkovej?
Ja tiež začínam riešiť zubný strojček. Tak čítam skúsenosti.

bambul23
3. mar 2022

@goblinko1 Ahoj, prosím , môžem vedieť kontakt na zubárku kde robia strojčeky, doteraz som chodila zo synom k nemenovanej zubárke, ktorá mu po roku dala dole horný strojček, a teraz ma zdrbala po piatich rokoch že kde sme boli. A o cenách pomlčím radšej. Tak zháňam niečo šikovné z vašimi skúsenosťami. Ďakujem

goblinko1
4. mar 2022

@bambul23 ahoj, ja idem ( chodím ) do Bardejova keď nevadi viem poskytnúť kontakt.. ceny sú tu prijateľnejšie s výsledky úžasne.

mimca20
6. mar 2022

@goblinko1 môžte aj mne poslať kontakt? Dakujem

goblinko1
6. mar 2022

@mimca20 samozrejmeee pan doktor Molnár ( špička vo svojom odbore dlhe roky ) - 054 / 474 89 47

bambul23
7. mar 2022

@goblinko1 Ďakujem, skúsim niečo nájsť v Ke, časovo je to pre mňa lepšie , ak nenájdem bude to posledná voľba

jenn25
15. júl 2022

@sunday8 potvrdzujem...bola som u Sotakovej v Humennom a jedna zlata zena....v septembri mi ho maju dat tak uz sa tesim 🙂

sunday8
autor
16. júl 2022

@jenn25 jeeeeeeej to sa veľmi teším 🙂 Mne akurát na konci augusta budú dávať strojček aj na dolné zuby a dúfam že do roka budem mať aj hotovo 🙂
Držím palce nech sa ti to rýchlo rovná 🙂

jenn25
17. júl 2022

@sunday8 mne az v decembri aj dole...ja pocitam tak s 2 rokmi 😀 rok by bol super...a dakujem 😊 aj ja drzim palce

mimcak
23. aug 2022

@mamicka2005 dobrý prosím kde ste chodila zo synom na strojček?

mamicka2005
24. aug 2022

@mimcak k dr Škultétyovej na Pražskú 🙏👌

mimcak
24. aug 2022

@mamicka2005 ďakujem, skúsim tam zavolať.

dianm
21. júl 2023

@sunday8 ahoj, môžem sa opýtať či aj po rokoch si / ste spokojná s výsledkom strojčeka u pani Sotakovej? Ďakujem

sunday8
autor
21. júl 2023

@dianm ahoj, ešte stále strojček mám 🙂 Práve dnes som bola na kontrole a je predomnou posledných 10 týždňov 🙂
Čo sa týka p. Sotakovej som maximálne spokojná, veľmi príjemná, milá, sestričky úplne skvelé. Vždy mi všetko vysvetlí, čo a prečo to robíme, atď.
Jediná nevýhoda je čakanie. Ak som objednaná na nejaký čas, vždy ma vezme o minimálne hodinu neskôr. Má fakt veľa pacientov. Na druhú stranu aj chápem, je proste odborníčka 🙂