Cena svadby v Hotel Košice

18. mar 2021

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať tie z vás čo ste robili svadbu v počte 50-60 ľudí (max. 70) koľko vás to všetko stalo? Najviac ma zaujíma Hotel Košice, avšak ak ste si robili svadby v takom menšom množstve aj na iných miestach a boli ste spokojné môžete dať tip 🙂 Ďakujem pekne 🙂

jaskolka
18. mar 2021

Momentálne sa svadby nikde urobiť nedajú a ked sa to zmení, tak možno úplne iné cenové relácie budú. Ale pre príklad kamoška mala v roku 2018 v Gloria palace pre 50 ľudí a zaplatili okolo 4000 eur. Bola spokojná, a bolo tam ozaj príjemne. Ale neviem presne co všetko v tom mala, tipujem jedlo, výzdobu, obsluhu.

nafka0483
18. mar 2021

Ceny sa menia, jednotlive hotely davaju rozne zlavy (piatkovy termin, rezervacia rok vopred...), takze najlepsie urobis ak napises mail priamo do hotelov, o ktore mas zaujem, napises termin, pocet hosti, co chces nacenit (jedlo a priestory, alebo aj vyzdoba, ubytovanie hosti...) a oni ti urobia cenovu ponuku na mieru ;)
My sme mali v Hiltone a boli sme velmi spokojni.

autor
18. mar 2021

@jaskolka nejdeme robiť svadbu teraz, teda určite nie dokým budú tieto opatrenia. Len som chcela informatívne vedieť cca koľko to výjde. Je mi jasné, že ceny sa stále menia a keď toto skončí tak určite pôjdu ceny hore. Ďakujem za odpoveď

autor
18. mar 2021

@nafka0483 ďakujem za odpoveď. Je mi jasné, že ceny sa menia a keď skončia tieto opatrenia tak pôjdu ceny isto hore. Len som chcela vedieť cca v akej cenovej kategórii sa to pohybuje. Ako určite napíšem aby mi dali nejakú ponuku a to o tých zľavách som ani nevedela. 🙂

nafka0483
18. mar 2021

Tazko povedat, lebo zalezi na tom kolko jdla mas - kolko chodov a ci sa podava servirovane ci su bufetove stoly. Ci chystaju aj veci ako ovocie, dezerty, alebo si to riesis osobitne, ci mas napoje a alkohol od nich alebo svoje - a ci vobec dovolia doniest svoje a ak ano, tak ci si uctuje tzv. korkovne. Ci platis obsluhu osobitne, alebo to uz maju zaratane v ramci jedla. Ci platis osobitne za prenajom saly, alebo nie. Niekde si uctuje napr. energiu, ktore minie DJ a podobne "lahodkove" doplatky :D

My sme napisali do hotelov a vypytali si ponuky. Lebo v jednom ti povedia, ze menu na osobu 30eur, ale doplatok za servirovanie tvojich kolacov, za korkovne, za obsluhu, za prenajom miestnosti. A inde menu na osobu 50eur, ale uz ziadne doplatky. A ked sme toto prve poratali s doplatkami, tak zrazu vyslo na jedneho 60eur. Cize vyhodnejsia bola druha ponuka, len sa to na prvy pohlad nezdalo.

autor
18. mar 2021

@nafka0483 tak aspoň viem na čo si dávať pozor, ďakujem pekne 🙂 určite budem písať, aby nám poslali cenové ponuky a hádam si už niečo vyberieme 😁

nafka0483
18. mar 2021

Presne tak, popytajte ponuky, porovnajte si to a uvidite co sa vam bude najviac pozdavat 🙂

hrvn
18. mar 2021

My sme mali svadbu v Košice Hotel, ale ešte v roku 2016.. Cenu si nepamätám, ale boli sme max spokojní... Vedela by som ti pozrieť na faktúru, ale až zajtra 🙂 až by si mala záujem.. Pripadne kľudne píš aj správu 🙂

katulkagajdos
18. mar 2021

My sme tam mali svadbu, rok 2015- cca 110 ľudí a vyšlo nás to na zhruba 9 000 € 😉

autor
18. mar 2021

@hrvn ďakujem, v pohode nemusíš si robiť starosti 🙂

autor
18. mar 2021

@katulkagajdos ďakujem 🙂

petra2420
18. mar 2021

Za mna dalia top managerka top aluzby top jedlo a skvely a ochotny petsonal

autor
19. mar 2021

@petra2420 ďakujem pozriem na to

nafka0483
19. mar 2021

@petra2420 Vazne? My sme tam boli len pozriet ked sme sa rozhodovali a hroza.

molkapolka
19. mar 2021

My sme mali svadbu v Yasmine 2016 a za nas super, od manazerky, cez jedlo, personal, salu. Vsetko bolo super, 60ludi sme mali a cena nieco cez 5tis.

petra2420
24. mar 2021

@nafka0483 hroza v com?

nafka0483
24. mar 2021

@petra2420 V tom, ze salu mali pripravenu na inu svadbu (takze bola uz reprezentativne upravena) a podlaha bola oprskana, spinava. Obrusy na stoloch spinave, zazltnute flakate. Navleky na stolickach rozstrapkane, natrhnute, spinave. Vopred sme sa informovali o kapacite, tvrdili, ze pre 100 ludi ok, na mieste pozerame, miniaturny parket, - polovicu by zabrala ziva kapela. Sedenie tiez tak, ze neviem kde by sme 100 hosti dali. Miesto na sedenie pre foto, video, hudbu v druhej miestnosti oddelenej chodbou, takze by vobec nevideli co sa deje, nemohli reagovat na dianie v hlavnej sale. Servirovanie bufetov tiez niekde tam kde by bolo foto/video, cize hostia by prechadzali s taniermi cez uzku chodbicku a nie som si ista ci nebola aj na inej urovni, cize este aj par schodov tam bolo (to si uz presne nepamatam, takze mozno sa so schodmi mylim).
Boli sme z toho uplne sklamani.

oblecenie99
7. apr 2021

Mali sme v 2018 v Hiltone ak by si mala záujem, môžem kuknúť faktúru, lebo prisham, že sa nepamätám 😀 bolo nás dokopy 50.. Veľa veľa som špekulovala, kalkulačku som mala prirastenu k ruke pomaly a počítali sme ako počítali, Hilton nám vychádzal v pomere kvalita a kvantita najlepšie so všetkých moznosti. Ak chceš kľudne napíš aj súkromnú správu.

oblecenie99
7. apr 2021

@nafka0483 Vidím, že sme na tom boli podobne, keď sme spočítali všetko, Hilton vyšiel jednoznačne najlepšie, prekvapujúco aj cenovo.

nafka0483
8. apr 2021

@oblecenie99 Veru 🙂 lebo v cene uz bola obsluha, sala, energie pre kapelu (co niekde uctovali osobitne), prestieranie, kolace, torta... apartman zadarmo, atd. Cize po pretatani bol Hilton super.

lilli444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz