Dobrá kaderníčka na kučeravé vlasy

ace123
12. sep 2023

ahojte mate niektora prirodzene vlnite az kucerave vlasy? Ja mam nieco medzi a este som nestretla kadernicku ktora by ma vedela dobre ostrihat. Ide o to ze ziadna nevie poradit ohľadom strihu a prisposobit ho mojmu typu vlasov. Jedna ich strihala ako rovne a ked su v normalnom stave vyzerali divne. Druha total odflaknute a potrebujem ich znova ostrihat. Uz som fakt zufala! Ak taku poznate hoci aj v inom meste ako Košice som ochotna vycestovať 😀

aniele
12. sep 2023

Dcéra bola s vnučkou tu: https://curlylab.sk/
Len je to v BA. Ona ich nemá na prvý pohľad kučeravé, ale trochu sa vytáčali kade-tade, bez lesku... Zrazu sa jej krásne v prameňoch zvlnili, aj ju podstrihli.

desa12
13. sep 2023

@ace123 ja som bola v Hair Salon Stanka - na Tovarenskej 4. Ona sa venuje curly girl metode asi ako jedina v KE pokial viem 🙂 najdi si ju na instagrame alebo facebooku ma tam kopec fotiek

ace123
autor
13. sep 2023

@desa12 super dakujem pekne, uz som jej napisala 👌🙂

ace123
autor
13. sep 2023

@aniele dakujem

diaalex
13. sep 2023

@desa12 venuje, ale má veľa nedostatkov 😞 plus každej jednej dáva to isté, ten istý produkt či jej sedí alebo nie. Nemá výber značiek, kupuje len jednu

ace123
autor
14. sep 2023

@diaalex a aky produkt to je? aka znacka? ake nedostatky? hovoris zo svojej skusenosti?

diaalex
14. sep 2023

@ace123 áno, odchádzala som s prehydratovanymi vlasmi a používa Curly Secret značku.

desa12
15. sep 2023

@ace123 ahoj, prepac az teraz som si vsimla otazku. Ja mam vlasy ako “metla” 😅 v skutocnosti nieco ako vlnite. Bola som u nej raz, sice ma nestrihala ale vysvetlula mi aky typ vlasu mam, ako sa o ne starat a co s nimi robit, aby som docielila prirodzenu vlnitost ( proste aby som nevyzerala, ze ma trafil blesk 😂 ) s tymto som spokojna bola, nic ine mi ale nerobila 🙂 viem ale, ze v case ked som nieco take hladala tak bola jedina v KE. Bolo to asi rok dozadu. Ale baby maju pravdu, jedinu znacku kozmetiky, ktoru pouziva je curly secret. Ja som si ju kupila na skusku ale zistila som, ze aj s viac dostupnymi viem docielit tento efekt 🙂

aniele
17. sep 2023

@ace123 Práve som sa o tom bavila s dcérou. Tak vnučke (po tej diagnostike a prvej úprave v salóne) kúpila v DM špeci kozmetiku (jasné, že v salóne používali drahšiu), hrebeň a difuzér na fén. Ide podľa CGM a je spokojná (aj "malá", keďže vlasy netreba rozčesávať 🙂). Viditeľný rozdiel.