Glukózový test Košice - Ria laboratórium

janetta95
23. nov 2020

Ahojte zienky chcem sa opytat bola niektorá z vas teraz v nablizsej dobe na glukozovy test v kosiciach v Ria laboratorium? Chcela by som par info sa opytat ako je to ked manzel pride so mnou bojim sa ze mi pride zle a ze mi nikto v tu danu chvilu nepomoze a preto by som aj potrebovala mat muza pri sebe kedze uz vie ako reagujem v urcitych veciach dakujem 🙏

pininka1
23. nov 2020

@janetta95 urcite ho ber so sebou. Mna ofrflala ze preco som prisla sama, mala som strasne nizsky cukor, hlava sa mi brutal tocila, domov som isla chytajuc sa kazdej budovy.

janetta95
autor
23. nov 2020

@pininka1 dakujem tak to urcite beriem muza so sebou 🙏

terezka1947
23. nov 2020

@janetta95 teraz je korona. Bola som iba na obycajnom odbere,ale teraz buduci oteckovis cakali vonku,niekedy cakali v tej vstupnej aule,na gauci. Tak uvidis.

somvtom52
26. nov 2020

ja som tam bola nedavno a bolo nas 7 ziadna nemala doprovod, pani doktorka mala vzdy dvere otvorene a niekolko X sa nas pytala ci niektorej nie je zle, cize podla mna netreba doprovod a myslim ze ani nie je teraz povoleny

janetta95
autor
27. nov 2020

@somvtom52 ano uz som si od skúšala ich pristup 🙈 prvy krat v živote som tam bola a spravali sa ku mne jak keby som hlupácka bola

eri_sa
21. dec 2020

@janetta95 Ahoj, prosím Ťa, treba sa do Ria lab vopred objednať či stačí prísť na 7:30? Glukózu si mám vopred zakúpiť?

janetta95
autor
21. dec 2020

@eri_sa glukozu si vopred kup a neobjednava sa cize dojdi 7:30 a uz recepcna ta dalej povedie 🙂

eri_sa
21. dec 2020

@janetta95 ďakujem 😊

lienqa555
29. dec 2020

Ahojte,neviete,robia odbery na tehot. cukrovku aj medzi sviatkami?