Kto vie "odrobiť" v Košiciach alebo v Bardejove?

luciakala
5. júl 2020

Ahojte.Viete mi poradiť niekoho,kto vie tzv. "odrobit",povedať,či ma nikto z blízkych "porobené".
Niekoho v Košiciach alebo v Bardejove.

janinah
5. júl 2020

Gr.kat.knazi

terezka1947
5. júl 2020

@janinah tak....oni neodrabaju,ani nezistuju,ci ma niekto porobene. No riesia vplyv zleho ducha,modlia sa nad ludmi a riesia problem s vplyvom zleho ducha na cloveka.

janinah
5. júl 2020

@terezka1947 mozes tomu vraviet ako chces...vedia pomoct a odstranit problem.ak teda existuje realne a nie iba v mysli cloveka

daniella08
5. júl 2020

Moško na Pražskej, je tam vo štvrtok a v piatok.

hivanik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezka1947
5. júl 2020

@janinah ale ved ja ti neprotirecim,ze to nevedia,prave naopak.
Ale neodrabaju...to je nestastne slovne spojenie s tym,co robia.

luciakala
autor
5. júl 2020

@daniella08 máte pocit ,že vám pomohol?
O ňom viem,dávnejšie som u neho bola...ale neviem čo si mám myslieť...

daniella08
5. júl 2020

@luciakala kebyze nevidim na vlastné oči tak neuverim. Môjmu mužovi pomohol s vážnym zdravotným problémom. Trápil sa celé mesiace a vyslovene minútu po jeho návšteve vyzdravel a je už niekoľko mesiacov bez liekov a bolestí.

luciakala
autor
5. júl 2020

@daniella08 ďakujem za odpoved

sunny8
5. júl 2020

@daniella08 môžem sa spýtať s akým problémom ste tam s mužom šli ? Od čoho všetkého vie pomôcť ? Vedel by aj na diaľku ?

daniella08
5. júl 2020

@sunny8 neviem či vie aj na dialku. Muž mal mesiace závrate, z ničoho nič vysoký tlak, niečo ako mdloby, proste mu prišlo zle a nevedel si pomôcť, bolesti hlavy, celý očervenel a akoby opuchol, v noci nespavosť, nadmerné potenie, stavy na zracanie... Lekárov obehal asi na každom oddelení, nezistili nič, vraj zdravý ako repa. a ja už zo zúfalstva som ho zobrala k pánovi Moškovi a ozaj od toho dňa mu ani raz nebolo zle, nepotrebuje žiadne lieky, nič. Proste zdravý ako predtým.

terezka1947
5. júl 2020

Baby,pozor...velky pozor. Mozno po dnich,tyzdnoch....mozno po rokoch moze prist nieco ine,vaznejsie. Ked uz je problem,treba ho riesit....naj s fararom. Nie prenasat ho a,spajat sa s hocikym,kt."zazracne"pomoze.

luciakala
autor
6. júl 2020

@luciakala ďakujem každému za odpoveď

jana1511
7. júl 2020

@daniella08 kde je konkrétne na pražskej a ako ho osloviť ?

daniella08
7. júl 2020

@jana1511 myslim ze pražská 4,prvé poschodie

jana1511
7. júl 2020

@daniella08 ďakujem

567890
15. júl 2020

Neviete presný kontakt - tel, mesto, ulica

janula2424
11. aug 2020

Za mňa tiež pan Moško. Chodím k nemu už roky. Podobne ako pani písala ze išla s manželom kvôli zdravotnému stavu a polepšilo sa mu. Ja som tiež bola nedávno a cítim sa lepšie.

sanciova
22. aug 2022

@janula2424 dobrý deň prepáčte že vás vyrušujem chcela by som sa informovať prečítala som si v príspevkoch že vám pomohol nejaký pán ohľadom odrobenia. Na čo Konkrétne sa zameriava? Ďakujem